O: Ocena

Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

COLOSO
Widzowie: 7061 (Miejsca stojące: 5418, Miejsca siedzące: 1500, Miejsca dla VIPów: 143)
Już na starcie spotkania Sixto Bonifaco potknął się o piłkę, która jakimś dziwnym trafem doturlała się do jego kolegi z drużyny. W 5 minucie Bernardino Guifre próbował wyrzucić piłkę z autu, ale zrobił to tak nieudolnie, że przejął ją Herminio Rozarius. 6 minuta meczu, Sixto Bonifaco strzela, lecz Tadeo Arotza rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 9 minuta meczu. Basilio Quico strzela, lecz Fernan Balesio rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Właśnie upłynęła 10 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Simon Rufio. Basilio Quico będąc w niewielkiej odległości od bramki rywala, decyduje się na strzał. Nie trafia czysto w piłkę, a ta dostając ogromnej rotacji odbija się od prawego słupka i wpada do siatki kompletnie myląc bramkarza. W 15 minucie 1-0. Wspaniały rzut w prawą stronę i Tadeo Arotza broni w trudnej sytuacji w 19 minucie meczu. Sixto Bonifaco powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Genaro Salomone znalazł się w doskonałej sytuacji w 24 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. 27 minuta spotkania. Genaro Salomone w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny LEPRA12. Tadeo Arotza spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Genaro Salomone nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 28 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. 32 minuta meczu. Basilio Quico strzela z bliskiej odległości w prawą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Fernan Balesio. Nie ma gola. Zamieszanie pod bramką drużyny Caldao AFC w 34 minucie meczu. Do piłki dopada Basilio Quico i strzela przy prawym słupku. Fernan Balesio z najwyższym trudem łapie piłkę. 40 minuta spotkania. Basilio Quico w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Caldao AFC. Fernan Balesio spokojnie chwyta piłkę przy prawym słupku. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Caldao AFC. Piłkarze drużyny LEPRA12 protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Reynaldo Gaur. Felipe Manex był bliski celu w 44 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Gospodarze tego spotkania narzucili swój styl gry w pierwszej połowie i zasłużenie prowadzą 1-0 z drużyną Caldao AFC. Ciekawe czy zespół LEPRA12 poprawi bilans bramkowy w drugiej połowie.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Basilio Quico. Sixto Bonifaco nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 54 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny LEPRA12, którym był Basilio Quico mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W drużynie LEPRA12 dochodzi do zmiany. Przy linii bocznej czeka Ildefonso Romo, dostaje ostatnie wskazówki od trenera i czeka aż zmęczony Emilio Rudolfo zejdzie z boiska. 65 minuta spotkania. Basilio Quico w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Caldao AFC. Fernan Balesio spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny LEPRA12, którym był Dario Bernaldo mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 76 minucie tego spotkania Dario Bernaldo wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Fernan Balesio nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-0. Bernardino Guifre znalazł trochę wolnego miejsca w 84 minucie i posłał piłkę w kierunku bramki drużyny LEPRA12. Tadeo Arotza był jednak na posterunku i rzucając się w lewą stronę zdołał obronić ten strzał. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny LEPRA12, którym był Domingo Dino mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Basilio Quico znalazł się w doskonałej sytuacji w 90 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny LEPRA12, którym był Domingo Dino mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Dario Bernaldo może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki.