17 13 Rez C. Leheren       0.00
12 14 Rez N. Paskal       0.00
18 15 Rez G. Corderun       0.00

Don Carmelo Gaskon
Widzowie: 5000 (Miejsca stojące: 4000, Miejsca siedzące: 1000, Miejsca dla VIPów: 0)
Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Aurelio Estevon może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Brujas F.C. Do piłki podszedł Nemesio Pietro. Gdyby w 13 minucie Rogelio Cebo zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Aston Birra FC przecierają oczy ze zdumienia. W 17 minucie meczu Alonzo Segio powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Mauro Jerrold zdołał go obronić. Właśnie upłynęła 18 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Honorato Ur.Ładny strzał w 23 minucie oddał Rogelio Cebo. Niestety minimalnie niecelny. Kibice drużyny Brujas F.C przecierają oczy ze zdumienia. W 28 minucie meczu Aurelio Estevon powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Damaso Savion zdołał go obronić. Wspaniały rzut w prawą stronę i Mauro Jerrold broni w trudnej sytuacji w 29 minucie meczu. Agustin Abilio powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Obrońca drużyny Brujas F.C zdołał zablokować uderzenie, ale piłka wyszła na rzut rożny. W 31 minucie meczu z narożnika będzie podawał Domingo Enol. W 31 minucie Domingo Enol posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Mauro Jerrold miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać. 33 minuta meczu. Rogelio Cebo próbował strzelać obok lewego słupka, lecz nie trafił czysto i wolno toczącą się piłkę zagarnął bramkarz drużyny przeciwnej. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Aston Birra FC. Piłkarze drużyny Brujas F.C protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Gilberto Urre. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Aston Birra FC, którym był Carlos Jaen mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. 43 minuta meczu. Horacio Jakue próbował strzelać obok lewego słupka, lecz nie trafił czysto i wolno toczącą się piłkę zagarnął bramkarz drużyny przeciwnej. 44 minuta meczu. Rogelio Cebo strzela, lecz Damaso Savion rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. 46 minuta meczu, Aurelio Estevon strzela, lecz Damaso Savion rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Do przerwy gospodarze prowadzą 1-0. Patrząc na purpurową twarz managera gości, można odnieść wrażenie, że w szatni czeka piłkarzy istna burza.

W 54 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Alonzo Segio. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Kibice drużyny Brujas F.C przecierają oczy ze zdumienia. W 56 minucie meczu Aurelio Estevon powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Damaso Savion zdołał go obronić. Zamieszanie pod bramką drużyny Brujas F.C w 62 minucie meczu. Do piłki dopada Carlos Jaen i strzela przy lewym słupku. Mauro Jerrold z najwyższym trudem łapie piłkę. Gdyby w 63 minucie Agustin Abilio zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Aurelio Estevon ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 67 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Damaso Savion mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Honorato Ur pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Brujas F.C. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Aston Birra FC. Do piłki podszedł Honorato Ur. Emanuel Markel znalazł trochę wolnego miejsca w 69 minucie i posłał piłkę w kierunku bramki drużyny Aston Birra FC. Damaso Savion był jednak na posterunku i rzucając się w prawą stronę zdołał obronić ten strzał. Horacio Jakue ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 70 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Damaso Savion mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Kibice drużyny Brujas F.C przecierają oczy ze zdumienia. W 71 minucie meczu Rogelio Cebo powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Damaso Savion zdołał go obronić. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 77 minucie Aurelio Estevon wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Aston Birra FC. Damaso Savion nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 2-0!! W 82 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Alonzo Segio. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. W 84 minucie tego spotkania Horacio Jakue wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Damaso Savion nie dał rady zapobiec utracie bramki. 3-0. Wymarzona sytuacja dla drużyny Brujas F.C w 88 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Aurelio Estevon. Damaso Savion rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gdyby w 89 minucie Horacio Jakue zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 95 minuta meczu, Honorato Ur strzela, lecz Mauro Jerrold rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Sędzia oznajmił koniec meczu, a kibice gospodarzy rozpoczęli wiwatowanie na cześć swojej drużyny. Drużyna Brujas F.C wygrała spotkanie, które równie dobrze mogło zakończyć się odwrotnie.