107 12 Rez S. Heriberto       0.00
4 13 Rez F. Kusko       0.00
224 14 Rez L. Haritzeder       0.00

Norman Lee
Widzowie: 7596 (Miejsca stojące: 5698, Miejsca siedzące: 1747, Miejsca dla VIPów: 151)
Mecz rozpoczął Horacio Cedro. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. Wspaniały rzut w prawą stronę i Şanver Başaran broni w trudnej sytuacji w 5 minucie meczu. Leandro Chorche powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w prawą stronę i Şanver Başaran broni w trudnej sytuacji w 6 minucie meczu. Leandro Chorche powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Clodoveo Quinto nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 7 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Leandro Chorche ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 9 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Şanver Başaran mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Kibice drużyny North of California skandują głośne "Leandro Chorche". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy prawym bokiem bramkarza a słupkiem. Şanver Başaran nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 12 minuta i 0-1. Kibice drużyny North of California przecierają oczy ze zdumienia. W 17 minucie meczu Clodoveo Quinto powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Şanver Başaran zdołał go obronić. Clodoveo Quinto znalazł się w doskonałej sytuacji w 20 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 21 minucie meczu rzut wolny dla ekipy A.D.Berazategui. Wykonywał go Apolo Poz. W 22 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Alberto Orlo z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. Ładny strzał w 23 minucie oddał Antonio Guillelme. Niestety minimalnie niecelny. Wspaniały rzut w prawą stronę i Şanver Başaran broni w trudnej sytuacji w 28 minucie meczu. Homer Miner powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gdyby w 32 minucie Homer Miner zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Właśnie upływała 32 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Homer Miner. Şanver Başaran rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-2. Gdyby w 35 minucie Homer Miner zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Właśnie upływała 37 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Homer Miner. Şanver Başaran rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-3. Homer Miner ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 41 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Şanver Başaran mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 43 minuta meczu. Leandro Chorche uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny A.D.Berazategui. Şanver Başaran puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-4. Leandro Chorche ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 48 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Şanver Başaran mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Mimo, iż wynik 0-4 przemawia za drużyną North of California, wciąż wszystko przed nami. Trener gospodarzy postara się tak umotywować swoich graczy aby ci odrobili jeszcze straty.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął Homer Miner. Rzut wolny dla drużyny North of California. Antonio Guillelme podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Leandro Chorche nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 53 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Zamieszanie pod bramką drużyny A.D.Berazategui w 55 minucie meczu. Do piłki dopada Homer Miner i strzela przy prawym słupku. Şanver Başaran z najwyższym trudem łapie piłkę. Piękną akcję przeprowadził zespół North of California. Homer Miner zaprzepaścił świetną okazję posyłając piłkę daleko w trybuny. 57 minuta meczu, Leonel Cefero strzela, lecz Urbano Havier rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wymarzona sytuacja dla drużyny North of California w 59 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Homer Miner. Şanver Başaran rzucił się jednak w lewo i obronił go. Wymarzona sytuacja dla drużyny North of California w 61 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Homer Miner. Şanver Başaran rzucił się jednak w prawo i obronił go. Kibice drużyny North of California przecierają oczy ze zdumienia. W 62 minucie meczu Homer Miner powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Şanver Başaran zdołał go obronić. Wymarzona sytuacja dla drużyny North of California w 63 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Clodoveo Quinto. Şanver Başaran rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 64 minucie meczu błąd w polu karnym popełnił obrońca drużyny A.D.Berazategui. Na jego szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Do piłki podszedł wykonawca stałych fragmentów drużyny North of California, Serafin Ilazki. Gdyby w 66 minucie Homer Miner zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Homer Miner ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 69 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Şanver Başaran mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Właśnie upływała 71 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Leif Törnqvist. Şanver Başaran rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-6. Kibice drużyny North of California przecierają oczy ze zdumienia. W 75 minucie meczu Leandro Chorche powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Şanver Başaran zdołał go obronić. Leif Törnqvist znalazł się w doskonałej sytuacji w 82 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Kibice drużyny North of California przecierają oczy ze zdumienia. W 89 minucie meczu Leandro Chorche powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Şanver Başaran zdołał go obronić. Gdyby w 92 minucie Clodoveo Quinto zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 92 minucie meczu rzut wolny dla ekipy A.D.Berazategui. Wykonywał go Apolo Poz. 94 minuta meczu. Homer Miner próbował strzelać obok lewego słupka, lecz nie trafił czysto i wolno toczącą się piłkę zagarnął bramkarz drużyny przeciwnej. W dzisiejszym spotkaniu drużyna North of California pokazała miejscowym ile jeszcze pracy przed nimi. Przepaść, to chyba najwłaściwsze określenie na różnicę klas grających dziś drużyn.