11 10 Cs. O. França     1 9.10
9 11 Cs. 宋德勇       5.70

Siambón
Nézőszám: 7329 (Állóhely: 5689, Ülőhely: 1500, VIP páholy: 140)
Gyönyörû idõ várta a mérkõzõ feleket ezen a szép napon, a játékvezetõ sípjele után 宋德勇 végezte el a kezdõrúgást. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Aron Iancu (Club Atletico Las Palmas) javára a mérkõzés 6. percében. 9. perc: Urmas Reinsalu kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Glen Halloran remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Ceferino Rivero (Club Atletico Las Palmas) javára a mérkõzés 14. percében. Olívio França ígéretes helyzetbõl tüzelt kapura a mérkõzés 15. percében, a gyilkos erejû löket elzúgott a levegõben úszó Glen Halloran fölött, majd a keresztlécrõl a játéktéren kívülre pattant. 宋德勇 ígéretes helyzetbõl tüzelt kapura a mérkõzés 18. percében, a gyilkos erejû löket elzúgott a levegõben úszó Glen Halloran fölött, majd a keresztlécrõl a játéktéren kívülre pattant. 18. perc: 宋德勇 takarásból váratlanul kapura tüzelt, Glen Halloran (Club Atletico Las Palmas) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. 23. perc: Ceferino Rivero takarásból váratlanul kapura tüzelt, Abelardo Rami (Stray Cats SJFC Millonary) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Abelardo Rami (Stray Cats SJFC Millonary) remek védése mentette meg a kihagyó Stray Cats SJFC Millonary védelmet a góltól a mérkõzés 25. percében, valahogy sikerült összeszednie a gólvonalon pattogó labdát. A találkozó 30. percében egy léc alá tartó emelés jelentett munkát Glen Halloran számára, a hálóõr felugorva, kecses mozdulattal húzta le a labdát a levegõbõl, mielõtt a hálóba hullott volna. Olívio França úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 39. percében. A felháborodott Stray Cats SJFC Millonary játékosok dühösen tiltakoztak, amikor a mérkõzés 40. percében Atso Heliskoski számára elõvillant a piros kártya, de a bíró ügyet se vetett rájuk. A vérmesebb Stray Cats SJFC Millonary szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 41 eltelt percet követõen. Atso Heliskoski szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. Abelardo Rami (Stray Cats SJFC Millonary) némi szerencsével csípte el Benjamin Bernaldo lapos, lábak között kapura surranó lövését még a gólvonal elõtt. A találkozó 44. percében ajtó-ablak helyzet tárult Olívio França elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Glen Halloran lábában. 46 percnyi játék után a némileg figyelmetlen Club Atletico Las Palmas védõk szöglethez juttatták az ellenfelet. Aristides Barrionuevo kényelmesen fogott hozzá, hogy elvégezze a sarokrúgást. A többi Stray Cats SJFC Millonary játékos sem kapkodta el, hogy felérjen a tizenhatoshoz, végre kicsit kifújhatták magukat.

A szél felerõsödni látszott, amikor Roman Martxelin kezdõrúgásával elkezdõdött a második félidõ. Olívio França gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 50. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Glen Halloran visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 52. percében, de Glen Halloran merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Dionisio Rainerio lábáról. 53 percnyi játék után Gogo Tohias (Club Atletico Las Palmas) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. Glen Halloran (Club Atletico Las Palmas) remek védése mentette meg a kihagyó Club Atletico Las Palmas védelmet a góltól a mérkõzés 57. percében, valahogy sikerült összeszednie a gólvonalon pattogó labdát. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 58. percében, de Glen Halloran merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Dionisio Rainerio lábáról. 62. perc: Serafin Johans rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. Glen Halloran (Club Atletico Las Palmas) remek védése mentette meg a kihagyó Club Atletico Las Palmas védelmet a góltól a mérkõzés 63. percében, valahogy sikerült összeszednie a gólvonalon pattogó labdát. 64. perc: Dionisio Rainerio rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. A vérmesebb Stray Cats SJFC Millonary szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 65 eltelt percet követõen. Gogo Tohias szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. A mérkõzés 71. percében egy Club Atletico Las Palmas szabadrúgásra került a sor, Gogo Tohias készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. 72. perc: Modesto Loreto bedobásból hozta játékba a labdát, amely egyenesen Olívio França lábához repült. Glen Halloran lomhán mozdult Diego Chesus ravaszul csavart lövésére, így a labda akadálytalanul suhant a kapuba a meccs 75. percében. Az eredmény ezzel 0-1 lett. Az eredményjelzõ órája a meccs 78. percét mutatta, amikor Benjamin Bernaldo feltûnõen durva szabálytalanságot követett el. A bíró nem tehetett mást, az öltözõbe küldte a magáról megfeledkezett játékost. Majd 79 percet követõen %payerId% (Club Atletico Las Palmas) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. 80. perc: Aristides Barrionuevo messzirõl próbálta veszélyeztetni az ellenfél kapuját, azonban a lövés rosszul sikerült. Glen Halloran (Club Atletico Las Palmas) látta, hogy nincs miért aggódni, ezért hagyta, hogy a labda az alapvonalon túl guruljon. Glen Halloran (Club Atletico Las Palmas) némi szerencsével csípte el Olívio França lapos, lábak között kapura surranó lövését még a gólvonal elõtt. A találkozó 83 percében Glen Halloran nagyon fontos védést mutatott be, az egyedül kilépõ Urmas Reinsalu gurítását sikerült hárítania. A felháborodott Club Atletico Las Palmas szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Stray Cats SJFC Millonary javára 86 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Aristides Barrionuevot durva szabálytalanságáért. A találkozó 86. percében Aron Iancu távolról lapos lövéssel kísérletezett, azonban Abelardo Rami a földre vetve magát útját állta a labdának. Diego Chesus a mérkõzés 87 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. Abelardo Rami szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Diego Lon által a mérkõzés 91 percében kapura küldött lövést. Nem a 92. perc volt az, amikor Glen Halloran megmutatta tehetségét. Ennek Olívio França (Stray Cats SJFC Millonary) volt az oka, hiszen csapattársával háríthatatlan helyzetet alakítottak ki, az ellenfél kapusát összezavarva: 0-2. A meccs végeztével a(z) Stray Cats SJFC Millonary gárdája gyõzelemmel a tarsolyában utazhatott haza, mivel az egész mérkõzés folyamán rá tudta kényszeríteni az akaratát a(z) Club Atletico Las Palmas csapatára.