28 14 Rez H. Ixaka       0.00
22 15 Rez D. Baristo       0.00
39 16 Rez D. Hegoi       0.00

Cte N Otamendi
Widzowie: 7640 (Miejsca stojące: 5731, Miejsca siedzące: 1757, Miejsca dla VIPów: 152)
W 4 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Nestor-Raul Gorosito. Brian Romero ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 5 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Adan Bernaldo mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Nestor-Raul Gorosito znalazł się w doskonałej sytuacji w 6 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. W 9 minucie meczu obrońca drużyny Circulo Deportivo nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Vaggelis Papakosmas. Gervasio Lizer ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 11 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Adan Bernaldo mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wymarzona sytuacja dla drużyny Inriville cordoba. w 12 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Brian Romero. Adan Bernaldo rzucił się jednak w prawo i obronił go. Właśnie upływała 17 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Hélio Mattos. Vance Durrant rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 2-0. Wymarzona sytuacja dla drużyny Circulo Deportivo w 25 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Kauan Fonseca. Vance Durrant rzucił się jednak w lewo i obronił go. Kauan Fonseca był bliski celu w 28 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 34 minucie Kauan Fonseca wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Inriville cordoba.. Vance Durrant nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 3-0!! Właśnie upływała 38 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Kauan Fonseca. Vance Durrant rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 4-0. Po ładnej akcji całego zespołu strzał oddał Hélio Mattos. Piłka jednak poszybowała koło lewego słupka bramki. W 48 minucie spotkania, Kauan Fonseca nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na obronę. Z najbliższej odległości, w zamieszaniu podbramkowym skierował piłkę do siatki. Vance Durrant miał ją już na lewej ręce ale strzał był zbyt mocny. 5-0. Ekipa Circulo Deportivo prowadzi do przerwy 5-0. Jednak drużyna gości z pewnością postara się odrobić straty w drugiej części tego meczu.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Kauan Fonseca. Brian Romero znalazł się w doskonałej sytuacji w 54 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Inriville cordoba., którym był Rene Miliano mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 65 minucie tego spotkania Kauan Fonseca wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Vance Durrant nie dał rady zapobiec utracie bramki. 6-0. Kibice drużyny Circulo Deportivo skandują głośne "Yao Bing". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy prawym bokiem bramkarza a słupkiem. Vance Durrant nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 69 minuta i 7-0.Ładny strzał w 72 minucie oddał Lino Bikendi. Niestety minimalnie niecelny. 74 minuta meczu. Rene Miliano strzela, lecz Adan Bernaldo rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. 74 minuta spotkania. Po ładnej akcji całej drużyny Inriville cordoba. na czystą pozycję wyszedł Brian Romero. Silny strzał przy prawym słupku, niestety dla drużyny Inriville cordoba. z tej konfrontacji obronną ręką wyszedł bramkarz przeciwnej drużyny. Wymarzona sytuacja dla drużyny Circulo Deportivo w 79 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Hélio Mattos. Vance Durrant rzucił się jednak w prawo i obronił go. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Inriville cordoba.. Piłkarze drużyny Circulo Deportivo protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Tiago Gabriel Maranhense. Gospodarze odnieśli zasłużony sukces. Zwycięstwo to po ładnej wizualnie grze pozwoli im ze spokojem oczekiwać kolejnych spotkań.

Yao BingY Bing(1-0) 13'
 Hélio MattosH Mattos(2-0) 17'
 Kauan FonsecaK Fonseca(3-0) 34'
 Kauan FonsecaK Fonseca(4-0) 38'
 Kauan FonsecaK Fonseca(5-0) 48'
 Kauan FonsecaK Fonseca(6-0) 65'
 Yao BingY Bing(7-0) 69'