7 9 Pom A. Botello       5.06
9 10 Nap D. Benedetto       4.92
10 11 Nap R. García       4.48

Jose Rodal
Widzowie: 7691 (Miejsca stojące: 5769, Miejsca siedzące: 1769, Miejsca dla VIPów: 153)
Ogłuszający doping garstki kibiców na starcie tego ciekawego spotkania. Mecz rozpoczyna Dario Benedetto. W 11 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Miramar. Jednak Marciano Padro w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i to niegroźne uderzenie w kierunku prawego słupka bez trudu wychwytuje Genaro Sindo. Wymarzona sytuacja dla drużyny Miramar w 13 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Klement Lesiecki. Genaro Sindo rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny La Cienaga. Do piłki podszedł Jacinto Mincho. Wymarzona sytuacja dla drużyny La Cienaga w 18 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Alonzo Botello. Fausto Raymundo rzucił się jednak w prawo i obronił go. Kibice drużyny La Cienaga przecierają oczy ze zdumienia. W 21 minucie meczu Radamel-Falcao García powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Fausto Raymundo zdołał go obronić. 22 minuta meczu, Vinny Turell strzela, lecz Fausto Raymundo rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 23 minuta meczu. Vinny Turell strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Fausto Raymundo. Nie ma gola. Gdyby w 25 minucie Dario Benedetto zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Centymetrów zabrakło bramkarzowi drużyny La Cienaga aby obronić tą piłkę. W 27 minucie, z najbliższej odległości Klement Lesiecki oddał mocne uderzenie i mimo, że Genaro Sindo wyczuł zamiar strzelca i rzucił się w lewą stronę, nie uratował swojej drużyny przed utratą bramki. 1-0. W 29 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Marciano Padro przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Wymarzona sytuacja dla drużyny La Cienaga w 31 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Dario Benedetto. Fausto Raymundo rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gdyby w 34 minucie Klement Lesiecki zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gdyby w 38 minucie Radamel-Falcao García zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 40 minuta meczu, Vinny Turell strzela, lecz Fausto Raymundo rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wymarzona sytuacja dla drużyny La Cienaga w 40 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Vinny Turell. Fausto Raymundo rzucił się jednak w prawo i obronił go. 45 minuta meczu. Mariano Cordearo strzela, lecz Genaro Sindo rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 46 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Miramar. Wykonywał go Eulalio Procopio.

51 minuta meczu. Marciano Padro strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Genaro Sindo. Nie ma gola. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Marciano Padro może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Właśnie upłynęła 60 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Jonatan Blai. Gdyby w 63 minucie Alonzo Botello zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 64 minuta meczu. Alonzo Botello próbował strzelać obok prawego słupka, lecz nie trafił czysto i wolno toczącą się piłkę zagarnął bramkarz drużyny przeciwnej. Wymarzona sytuacja dla drużyny Miramar w 66 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Marciano Padro. Genaro Sindo rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 67 minucie formę bramkarza drużyny Miramar sprawdzał Alonzo Botello. Mocno bitą piłkę w kierunku prawego słupka bez problemu złapał Fausto Raymundo. Wspaniały rzut w prawą stronę i Genaro Sindo broni w trudnej sytuacji w 69 minucie meczu. Marciano Padro powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Kibice drużyny La Cienaga przecierają oczy ze zdumienia. W 70 minucie meczu Dario Benedetto powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Fausto Raymundo zdołał go obronić. Zamieszanie pod bramką drużyny La Cienaga w 72 minucie meczu. Do piłki dopada Marciano Padro i strzela przy lewym słupku. Genaro Sindo z najwyższym trudem łapie piłkę. W 74 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Miramar. Jednak Klement Lesiecki w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Genaro Sindo bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Kibice drużyny Miramar przecierają oczy ze zdumienia. W 75 minucie meczu Klement Lesiecki powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Genaro Sindo zdołał go obronić. Wspaniały rzut w lewą stronę i Fausto Raymundo broni w trudnej sytuacji w 77 minucie meczu. Alonzo Botello powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 82 minucie doskonałej sytuacji nie wykorzystał Radamel-Falcao García, pomimo że do bramki miał tylko kilka metrów. Dario Benedetto ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 83 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Fausto Raymundo mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 90 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Marciano Padro. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. W 94 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Adolfo Bertin. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Byliśmy świadkami bardzo dramatycznego spotkania. Przewaga ekipy La Cienaga nie wystarczyła jednak do pokonania gospodarzy. Mimo słabszej gry, drużyna Miramar szczęśliwie wygrała to spotkanie.