35 12 Rez G. Haritz       0.00
14 13 Rez R. Leocadio       0.00
13 14 Nap 58' S. Montrel     2 7.64

El Arsenal de Cracks
Widzowie: 7714 (Miejsca stojące: 5787, Miejsca siedzące: 1774, Miejsca dla VIPów: 153)
4 minuta meczu, Jesus Milian strzela, lecz Chupan Garcha rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Jesus Milian znalazł się w doskonałej sytuacji w 5 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 7 minucie drużyna PATADAS S.A doskonale wykonała rzut rożny. Najwyżej wyskoczył Chupan Garcha, piąstkując piłkę na 16 metr, lecz tam dopadł do niej Jesus Milian i potężnym strzałem zdobył bramkę! 0-1! W 13 minucie tego spotkania Jesus Milian wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Chupan Garcha nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-2. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 18 minucie Miguel Burutzagi wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu ARSEFC. Chupan Garcha nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-3!! Jesus Milian ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 22 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Chupan Garcha mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 25 minuta meczu, Jesus Milian strzela, lecz Chupan Garcha rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 26 minuta meczu. Miguel Burutzagi uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny ARSEFC. Chupan Garcha puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-4. 29 minuta meczu, Saul Filipo strzela, lecz Chupan Garcha rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Hector Hug w 31 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, ARSEFC. 33 minuta meczu. Miguel Burutzagi uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny ARSEFC. Chupan Garcha puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-5. 37 minuta meczu, Miguel Burutzagi strzela, lecz Chupan Garcha rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wspaniały rzut w prawą stronę i Chupan Garcha broni w trudnej sytuacji w 38 minucie meczu. Daniel Cordarius powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w prawą stronę i Chupan Garcha broni w trudnej sytuacji w 40 minucie meczu. Jesus Milian powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Miguel Burutzagi ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 42 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Chupan Garcha mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Właśnie upływała 43 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Jesus Milian. Chupan Garcha rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-6. ARSEFC - PATADAS S.A 0-6. Miejmy nadzieję, że w drugiej części obie ekipy stworzą ekscytujące widowisko. Chwila odpoczynku z pewnością doda im nieco sił.

50 minuta meczu, Miguel Burutzagi strzela, lecz Chupan Garcha rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Daniel Cordarius na pewno zna odpowiedź. W 57 minucie spotkania Daniel Cordarius zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. Rzut wolny dla drużyny PATADAS S.A. Daniel Cordarius podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Trener drużyny PATADAS S.A daję szanse Sergio Montrel, który zastępuje Miguel Burutzagi. Gdyby w 60 minucie Sergio Montrel zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 65 minuta meczu, Hector Hug strzela, lecz Raul Llorian rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Sergio Montrel znalazł się w doskonałej sytuacji w 68 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wymarzona sytuacja dla drużyny PATADAS S.A w 73 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Jesus Milian. Chupan Garcha rzucił się jednak w lewo i obronił go. Gdyby w 74 minucie Anibal Ostadar zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Hector Hug nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 78 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. 79 minuta meczu, Sergio Montrel strzela, lecz Chupan Garcha rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Baycan Cinel pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny PATADAS S.A. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. W 80 minucie meczu rzut wolny dla ekipy ARSEFC. Wykonywał go Baycan Cinel. W 81 minucie tego spotkania Daniel Cordarius wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Chupan Garcha nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-10. Kibice drużyny PATADAS S.A przecierają oczy ze zdumienia. W 89 minucie meczu Jesus Milian powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Chupan Garcha zdołał go obronić. 90 minuta meczu. Sergio Montrel uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny ARSEFC. Chupan Garcha puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 0-11. Choć na trybunach zasiadła garstka kibiców drużyny PATADAS S.A, oglądli oni bardzo dobre widowisko w wykonaniu ich ulubieńców. Zdecydowani lepsi zawodnicy ekipy PATADAS S.A mogą być pewni, że na kolejnym wyjazdowym meczu dopingiem wspierać ich będzie już większa ilość kibiców.