19 14 Obr 51' I. Pedroso       -0.40
21 15 Pom 60' E. Furman       0.92
23 16 Nap 42' S. Pio       0.72

Una Cienaga
Widzowie: 7736 (Miejsca stojące: 5803, Miejsca siedzące: 1779, Miejsca dla VIPów: 154)
Pogoda była wprost wymarzona do rozegrania meczu piłkarskiego. Obydwie drużyny wybiegły na boisko gotowe do gry. Spotkanie rozpoczął Martin Millan. Gdyby w 2 minucie Andres Enaut zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny La Cienaga. Piłkarze drużyny Mwanza Mukombo F.C. protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Radamel-Falcao García. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny La Cienaga, którym był Dario Benedetto mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. 16 minuta meczu, Dario Benedetto strzela, lecz Dorin Tâmbalari rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Antero Palmeira pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny La Cienaga. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Mwanza Mukombo F.C.. Do piłki podszedł Antero Palmeira. Wymarzona sytuacja dla drużyny La Cienaga w 18 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Radamel-Falcao García. Dorin Tâmbalari rzucił się jednak w lewo i obronił go. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Mwanza Mukombo F.C., którym był Andres Enaut mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Wymarzona sytuacja dla drużyny La Cienaga w 22 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Dario Benedetto. Dorin Tâmbalari rzucił się jednak w lewo i obronił go. W 23 minucie meczu obrońca drużyny Mwanza Mukombo F.C. nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Jacinto Mincho. 25 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Mwanza Mukombo F.C.. Fausto Gaizkine będzie zagrywać piłkę. Radamel-Falcao García znalazł się w doskonałej sytuacji w 37 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. 40 minuta spotkania. Klement Orlicki w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny La Cienaga. Genaro Sindo spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. W 42 minucie meczu rzut wolny dla ekipy La Cienaga. Wykonywał go Aquilino Gartzea. Mwanza Mukombo F.C. przeprowadzi wymianę zawodników. Salvador Pio czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Andres Enaut. Aquilino Gartzea w 43 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, La Cienaga. Wspaniały rzut w prawą stronę i Genaro Sindo broni w trudnej sytuacji w 44 minucie meczu. Martin Millan powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny La Cienaga w 48 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Radamel-Falcao García. Dorin Tâmbalari rzucił się jednak w lewo i obronił go. Po trudach pierwszej połowy i zaciętej walce drużyna gospodarzy wygrywa 1-0. Jednak skończyła dopiero pierwsza połowa, a przed nami zostało jeszcze 45 minut spotkania. Liczymy, że obie drużyny przysporzą nam jeszcze wielu emocji.

Zmęczony Fausto Gaizkine schodzi z boiska żegnany brawami. W jego miejsce wchodzi rozgrzewający się już od dłuższego czasu Ismael Pedroso. W 53 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny La Cienaga. Jednak Radamel-Falcao García w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Dorin Tâmbalari bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. 58 minuta meczu. Radamel-Falcao García uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Mwanza Mukombo F.C.. Dorin Tâmbalari puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 2-0. Kibice drużyny La Cienaga przecierają oczy ze zdumienia. W 68 minucie meczu Dario Benedetto powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Dorin Tâmbalari zdołał go obronić. Dario Benedetto ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 73 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Dorin Tâmbalari mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 74 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Mwanza Mukombo F.C.. Wykonywał go Kennet Langdahl. Dario Benedetto znalazł się w doskonałej sytuacji w 74 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wspaniały rzut w prawą stronę i Dorin Tâmbalari broni w trudnej sytuacji w 78 minucie meczu. Dario Benedetto powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Nie było to ani podanie ani strzał, ale piłka otarła się o nogi obrońców drużyny Mwanza Mukombo F.C.. Arbiter wskazał na rzut rożny. Stałym wykonawca tego fragmentu gry w drużynie La Cienaga jest Jacinto Mincho. Dario Benedetto ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 81 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Dorin Tâmbalari mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gdyby w 82 minucie Salvador Pio zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 84 minucie meczu Dario Benedetto strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Dorin Tâmbalari rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Wspaniały rzut w prawą stronę i Genaro Sindo broni w trudnej sytuacji w 90 minucie meczu. Martin Millan powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Kibice drużyny La Cienaga przecierają oczy ze zdumienia. W 91 minucie meczu Dario Benedetto powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Dorin Tâmbalari zdołał go obronić. 92 minuta meczu. Dario Benedetto strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Dorin Tâmbalari. Nie ma gola. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 94 minucie meczu spowodował, że Apolo Mel został upomniany żółtą kartką. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny La Cienaga. Do piłki podszedł Apolo Mel. W 95 minucie meczu Martin Millan wkręcił pilnujących go obrońców w ziemię i znajdując odrobinę miejsca oddał strzał z lewej strony pola karnego w kierunku długiego słupka. Bramkarz drużyny La Cienaga nie dał się jednak zaskoczyć i pewnie chwycił piłkę.