19 10 Nap A. Ebardo     1 6.78
7 11 Nap C. Artaldo       4.92
22 12 Rez G. Bilbo       0.00

Českos´s Stadium
Widzowie: 7770 (Miejsca stojące: 5828, Miejsca siedzące: 1787, Miejsca dla VIPów: 155)
Leroy Sane znalazł się w doskonałej sytuacji w 3 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Kibice drużyny Colonia Taranco FC przecierają oczy ze zdumienia. W 5 minucie meczu Leroy Sane powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Angelo Ugutz zdołał go obronić. W 7 minucie Ryszard Adamski wyrzucił piłkę z autu na tyle niedokładnie, że 余迪光 nie miał problemów z jej przechwyceniem. Kibice drużyny Colonia Taranco FC przecierają oczy ze zdumienia. W 12 minucie meczu Leroy Sane powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Angelo Ugutz zdołał go obronić. 14 minuta meczu. Camilo Artaldo strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Braulio Quilino. Nie ma gola. Obrońca drużyny Países Bajos zdołał zablokować uderzenie, ale piłka wyszła na rzut rożny. W 17 minucie meczu z narożnika będzie podawał 余迪光. W 18 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Alvaro Ebardo przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Właśnie upłynęła 23 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Federico Castulo. Wspaniały rzut w prawą stronę i Braulio Quilino broni w trudnej sytuacji w 25 minucie meczu. Dalmacio Tebaldo powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w prawą stronę i Braulio Quilino broni w trudnej sytuacji w 27 minucie meczu. Camilo Artaldo powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Leroy Sane ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 28 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Angelo Ugutz mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Danilo Porfirio naraził się właśnie na poważne kłopoty. Nie tylko ubliżył sędziemu, ale jeszcze kopnął go piłką. Drużyna Países Bajos gra od 32 minuty grać będzie w osłabieniu. Zawodnika może też spotkać jakaś kara dyscyplinarna po spotkaniu. Rzut karny dla drużyny Países Bajos! Sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym na zawodniku drużyny Países Bajos. Na nic się zdają protesty zawodników, sędzia jest nieugięty. Angelo Ugutz nawet nie drgnął gdy w 34 minucie Leroy Sane pokonał go wykorzystując rzut karny. Silne uderzenie i piłka minęła go z lewej strony lądując w siatce. 1-0! Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Colonia Taranco FC. Do piłki podszedł Alonzo Haritz. W 43 minucie, Leroy Sane decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Países Bajos, lecz Angelo Ugutz zdołał ją wypiąstkować. W 44 minucie meczu błąd w polu karnym popełnił obrońca drużyny Países Bajos. Na jego szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Do piłki podszedł wykonawca stałych fragmentów drużyny Colonia Taranco FC, 余迪光. W 44 minucie piłkę z rzutu rożnego dośrodkowywał 余迪光, ale Angelo Ugutz wyszedł z bramki i pewnie ją złapał. Ekipa Colonia Taranco FC prowadzi do przerwy 1-0. Jednak drużyna gości z pewnością postara się odrobić straty w drugiej części tego meczu.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął Alvaro Ebardo. Zamieszanie pod bramką drużyny Colonia Taranco FC w 51 minucie meczu. Do piłki dopada Peter Dewulf i strzela przy prawym słupku. Braulio Quilino z najwyższym trudem łapie piłkę. Leroy Sane ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 57 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Angelo Ugutz mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Piłkarze rezerwowi drużyny Colonia Taranco FC rozgrzewają się przy linii bocznej, swoją szansę dostanie Leonel Paul. Z boiska zejdzie Urbano Vimaro. Szykuje się zmiana w drużynie Colonia Taranco FC. Boisko opuści Emanuel Mammana, a w jego miejsce wprowadzony zostanie Nicolas Artal. 64 minuta meczu. Daleki wyrzut piłki z autu wykonał Ryszard Adamski. Piłkę przejmuje Dalmacio Tebaldo. Alvaro Ebardo ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 68 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Braulio Quilino mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Sabin Udrea zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? Wspaniały rzut w prawą stronę i Angelo Ugutz broni w trudnej sytuacji w 76 minucie meczu. Natanael Serafini powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Kibice drużyny Colonia Taranco FC przecierają oczy ze zdumienia. W 77 minucie meczu Natanael Serafini powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Angelo Ugutz zdołał go obronić. Natanael Serafini ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 80 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Angelo Ugutz mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Indywidualna akcja, na jaką się zdecydował gracz klubu Países Bajos - Alvaro Ebardo w 83 minucie przyniosła skutek w postaci strzału na bramkę. Piłka znalazła się w bramce mijając prawy jej słupek. 1-1. Zamieszanie pod bramką drużyny Países Bajos w 87 minucie meczu. Do piłki dopada Natanael Serafini i strzela przy lewym słupku. Angelo Ugutz z najwyższym trudem łapie piłkę. Zamieszanie pod bramką drużyny Países Bajos wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł 余迪光 i zagrał ją w pole karne. W 88 minucie piłkę z rzutu rożnego dośrodkowywał 余迪光, ale Angelo Ugutz wyszedł z bramki i pewnie ją złapał. Natanael Serafini przeprowadza wspaniały rajd w 93 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Países Bajos i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Angelo Ugutz zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Colonia Taranco FC! Rzut wolny dla drużyny Países Bajos. Orlando Peixoto podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. 95 minuta meczu, Natanael Serafini strzela, lecz Angelo Ugutz rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu.