208 12 Rez A. Stål       0.00
210 13 Rez A. Helander       0.00
212 14 Rez F. Sandberg       0.00

BlackMambaVallen
Widzowie: 7487 (Miejsca stojące: 5616, Miejsca siedzące: 1722, Miejsca dla VIPów: 149)
Właśnie upływała 4 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Pär Strömberg. Dennis Hagström rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-1. Właśnie upływała 10 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Lars-Erik Hjortsberg. Michel Morat rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 1-1. W 16 minucie tego spotkania Alexander Vik wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Dennis Hagström nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-2. Roy Siöman znalazł się w doskonałej sytuacji w 19 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Sören Larsson przeprowadza wspaniały rajd w 24 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Black Mambas FC i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Dennis Hagström zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny GRAPPA! 30 minuta spotkania. Pär Strömberg w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Black Mambas FC. Dennis Hagström spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Lars-Erik Hjortsberg w 36 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Black Mambas FC. W 39 minucie meczu rzut wolny dla ekipy GRAPPA. Wykonywał go Robert Nyman. Lars-Erik Hjortsberg przeprowadza wspaniały rajd w 41 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny GRAPPA i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Michel Morat zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Black Mambas FC! 41 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny GRAPPA. Bengt Wallman będzie zagrywać piłkę. W 42 minucie Ingmar Lindström oddał kąśliwy strzał z dalszej odległości. Michel Morat rzucił się w prawą stronę i pewnie chwycił piłkę. Sune Hafström ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 48 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Michel Morat mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Lars-Erik Hjortsberg. W 55 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny GRAPPA. Jednak Pär Strömberg w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Dennis Hagström bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Vincent Danielsson w 57 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Black Mambas FC. W 59 minucie tego spotkania Pär Strömberg wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod jego lewym ramieniem. Dennis Hagström nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-3. Wymarzona sytuacja dla drużyny GRAPPA w 64 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Emil Beckman. Dennis Hagström rzucił się jednak w lewo i obronił go. Właśnie upływała 69 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Roland Jönsson. Dennis Hagström rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 2-4. Viggo Björk wyrzucił krótko piłkę z autu w 76 minucie, ale Alexander Vik zdołał ją przejąć. W 81 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Alexander Vik. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Sören Larsson ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 88 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Dennis Hagström mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 89 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Pär Strömberg przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. 92 minuta meczu, Lars-Erik Hjortsberg strzela, lecz Michel Morat rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Melker Lundgren pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny GRAPPA. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. 94 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Black Mambas FC. Melker Lundgren będzie zagrywać piłkę. "Na grzyby, na grzyby!" tak skandowali kibice do piłkarzy Black Mambas FC po meczu z GRAPPA. Nic w tym dziwnego, gdyż wielu z nich zamiast grać w piłkę, powinno zająć się zbieraniem grzybów! W takim stylu przegrać spotkanie to sztuka.