40 12 Rez S. Holm       0.00
32 13 Rez J. Jonasson       0.00
41 14 Rez J. Jansson       0.00

Nye -vallen
Widzowie: 7687 (Miejsca stojące: 5766, Miejsca siedzące: 1768, Miejsca dla VIPów: 153)
Już na starcie spotkania Juan-Carlos Infante potknął się o piłkę, która jakimś dziwnym trafem doturlała się do jego kolegi z drużyny. 4 minuta meczu, Theocharis Giotopoulos strzela, lecz Oskar Tidéksson rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 5 minucie meczu rzut wolny dla ekipy V.HOBY FF. Wykonywał go Fredrik Gernberg. Właśnie upływała 8 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Theocharis Giotopoulos. Oskar Tidéksson rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-1. Axel Levander znalazł się w doskonałej sytuacji w 10 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wincenty Kissel znalazł się w doskonałej sytuacji w 11 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Właśnie upłynęła 20 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Wincenty Kissel. Gdyby w 22 minucie Eloy Suero zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wymarzona sytuacja dla drużyny V.HOBY FF w 24 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Eloy Suero. Alexander Sävström rzucił się jednak w prawo i obronił go. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Ömeranlispor, którym był Juan-Carlos Infante mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Wspaniały rzut w prawą stronę i Oskar Tidéksson broni w trudnej sytuacji w 28 minucie meczu. Theocharis Giotopoulos powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Fredrik Gernberg ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 30 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Alexander Sävström mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Właśnie upłynęła 32 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Lomana-Tresor LuaLua. Eloy Suero ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 33 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Alexander Sävström mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 35 minucie Theocharis Giotopoulos wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu V.HOBY FF. Oskar Tidéksson nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-3!! Axel Levander nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 38 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Centymetrów zabrakło bramkarzowi drużyny Ömeranlispor aby obronić tą piłkę. W 40 minucie, z najbliższej odległości Eloy Suero oddał mocne uderzenie i mimo, że Alexander Sävström wyczuł zamiar strzelca i rzucił się w lewą stronę, nie uratował swojej drużyny przed utratą bramki. 1-3. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny V.HOBY FF. Do piłki podszedł Henrik Björkdahl. Wspaniały rzut w prawą stronę i Oskar Tidéksson broni w trudnej sytuacji w 43 minucie meczu. Theocharis Giotopoulos powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 43 minuta meczu. Theocharis Giotopoulos uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny V.HOBY FF. Oskar Tidéksson puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 1-4. Ku zaskoczeniu kibiców, piłkarze gospodarzy schodzą na przerwę z niekorzystnym wynikiem. Drużyna Ömeranlispor prowadzi 1-4 i zapewne nie da sobie tak łatwo wydrzeć zwycięstwa z rąk.

Juan-Carlos Infante znalazł się w doskonałej sytuacji w 53 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 57 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Fredrik Gernberg. W 60 minucie tego spotkania Eloy Suero wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Alexander Sävström nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-4. Wspaniały rzut w prawą stronę i Alexander Sävström broni w trudnej sytuacji w 66 minucie meczu. Eloy Suero powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 72 minucie tego spotkania Eloy Suero wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Alexander Sävström nie dał rady zapobiec utracie bramki. 4-4. Juan-Carlos Infante przeprowadza wspaniały rajd w 75 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny V.HOBY FF i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Oskar Tidéksson zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Ömeranlispor! 78 minuta spotkania. Wincenty Kissel w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Ömeranlispor. Alexander Sävström spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Właśnie upływała 80 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Juan-Carlos Infante. Oskar Tidéksson rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 4-5. 83 minuta meczu, Juan-Carlos Infante strzela, lecz Oskar Tidéksson rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 83 minucie tego spotkania Juan-Carlos Infante wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Oskar Tidéksson nie dał rady zapobiec utracie bramki. 4-6. 87 minuta meczu, Wincenty Kissel strzela, lecz Alexander Sävström rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Właśnie upływała 88 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Theocharis Giotopoulos. Oskar Tidéksson rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 4-7. W 91 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Theocharis Giotopoulos. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. 95 minuta meczu. Theocharis Giotopoulos strzela, lecz Oskar Tidéksson rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Było to fantastyczne, wyrównane spotkanie. Obie drużyny się nie oszczędzały, grały dobrą, ofensywną piłką, często zachwycały efektowną, kombinacyjną grą, stwarzały groźne sytuacje podbramkowe i co najważniejsze - często je wykorzystywały. Jednak zwycięsko wyszła z tego pojedynku drużyna Ömeranlispor. Spotkanie odbyło się przy dobrym dopingu kibiców, a piłkarze grali fair-play. Obyśmy oglądali więcej takich spotkań.