72 15 Cse. H. Larsson       0.00
109 16 Cse. O. Hedlund       0.00

SöderBorg Stadion
Nézőszám: 7855 (Állóhely: 5892, Ülőhely: 1807, VIP páholy: 156)
3. perc: a közönség már elkönyvelte, hogy %playerid% tíz méterrõl leadott, erõs lövése után nem születhet más, csak gól, egyedül Bengt Byström nem törõdött bele a megváltoztathatatlanba, bravúros vetõdéssel sikerült tisztáznia a helyzetet. Xayvion Ageitos a tizenhatos elõterében lövésre szánta el magát a találkozó 5. percében, a labda magas ívben szállt, jócskán elkerülve a kaput. Ebbõl a helyzetbõl többet ki lehetett volna hozni. A találkozó 7. percében ajtó-ablak helyzet tárult Breannain McNamee elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Eddie Månsson lábában. 12. perc: Priidik Saia szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. Bengt Byström ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Emil Jespersson hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 18. percében. Xayvion Ageitos (IFK Bajenby) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 23. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. 28 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Eddie Månsson (Team Swestapool) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Jarl Torsberg lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Bengt Byström szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Priidik Saia által a mérkõzés 29 percében kapura küldött lövést. A vérmesebb Team Swestapool szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 31 eltelt percet követõen. Allan Thidén szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. Eddie Månsson (Team Swestapool) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Jarl Torsberg éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 32. percében. 36. perc: Emil Jespersson takarásból váratlanul kapura tüzelt, Bengt Byström (IFK Bajenby) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Xayvion Ageitos a játékidõ 37. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. Priidik Saia a mérkõzés 38 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. Jarl Torsberg kemény lövése gondot okozott Eddie Månsson számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. Egy ütközés nyomán a sértett IFK Bajenby szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 47. percében. Breannain McNamee hatalmas lövést eresztett meg. A nézõk számára hidegzuhanyként hatott a hazai csapat visszafogott teljesítménye az elsõ negyvenöt percben. Ráadásul az eredmény sem volt kedvezõ: 0-1!

A vendégcsapat, arcukon a feszült koncentráció jeleivel, türelmetlenül várták a második félidõ kezdetét. Priidik Saia lépett a kezdõkörbe, hogy kezdõrúgásával folytatódjon a játék. Jarl Torsberg remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 50. percében. Eddie Månsson nem rossz kapus, de a mai találkozón nem parádézik. Ez meglátszott a meccs 53. percében is, amikor a kapus Adolphe De Coster lövését nem tudta hárítani. 1-1! Eddie Månsson (Team Swestapool) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Adolphe De Coster éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 57. percében. A találkozó 58.percében Xayvion Ageitos hatalmas kapáslövése valósággal kilyukasztotta a hálót. Eddie Månsson bátortalan kísérletet tett, hogy hárítsa a lövést, bár az irgalmatlan erejû lövés talán még benne is kárt tehetett volna, 2-1. A felháborodott IFK Bajenby szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Team Swestapool javára 61 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Kalle Nybergt durva szabálytalanságáért. 62 percnyi játék után Lukas Johnsson (Team Swestapool) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. Jarl Torsberg a mérkõzés 63 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. 70. perc: Xayvion Ageitos került helyzetbe a tizenhatos vonalánál, de rosszul találta el a labdát, amely így a kapu mellett hagyta el a pályát. 72 percnyi játék után a némileg figyelmetlen IFK Bajenby védõk szöglethez juttatták az ellenfelet. Jurand Lagiewniki kényelmesen fogott hozzá, hogy elvégezze a sarokrúgást. A többi Team Swestapool játékos sem kapkodta el, hogy felérjen a tizenhatoshoz, végre kicsit kifújhatták magukat. Jurand Lagiewniki (Team Swestapool) érkezett elõször a sarokrúgás után befelé szálló labdára és veszélyes fejest küldött kapu felé, Bengt Byström hatalmas vetõdéssel csípte el a sarok felé tartó labdát. 75. perc: Adolphe De Coster takarásból váratlanul kapura tüzelt, Eddie Månsson (Team Swestapool) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. A találkozó 78. percében egy léc alá tartó emelés jelentett munkát Eddie Månsson számára, a hálóõr felugorva, kecses mozdulattal húzta le a labdát a levegõbõl, mielõtt a hálóba hullott volna. 79. perc: Lukas Johnsson szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. Xayvion Ageitos a játékidõ 80. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. 82. perc: Xayvion Ageitos hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Eddie Månsson már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. A meccs 84. percében Gert Vestberg begyûjtött egy felesleges sárga lapot, miután sikertelenül próbálta megtéveszteni a bírót. Egy ütközés nyomán a sértett Team Swestapool szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 84. percében. Gert Vestberg hatalmas lövést eresztett meg. Adolphe De Coster kemény lövése gondot okozott Eddie Månsson számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 96. perc: Xayvion Ageitos került helyzetbe a tizenhatos vonalánál, de rosszul találta el a labdát, amely így a kapu mellett hagyta el a pályát.