O: Ocena

Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

Granarna Stadion
Widzowie: 7811 (Miejsca stojące: 5860, Miejsca siedzące: 1796, Miejsca dla VIPów: 155)
Christian Skoglund rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. Właśnie upłynęła 2 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Andy Strömberg. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Granarna. Piłkarze drużyny Linghed Angels FC protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Christian Skoglund. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Ronaldo Nazário De Lima na pewno zna odpowiedź. Ronaldo Nazário De Lima znalazł się w doskonałej sytuacji w 6 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gdyby w 8 minucie Ronaldo Nazário De Lima zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Linghed Angels FC przecierają oczy ze zdumienia. W 9 minucie meczu Ronaldo Nazário De Lima powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Mattias Valström zdołał go obronić. Gdyby w 10 minucie Ronaldo Nazário De Lima zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 14 minuta meczu, Christian Skoglund strzela, lecz Ronny Tiger rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Właśnie upływała 15 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Ronaldo Nazário De Lima. Mattias Valström rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-1. Właśnie upływała 21 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Ronaldo Nazário De Lima. Mattias Valström rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-3. Béla Borelli ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 24 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Ronny Tiger mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 27 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Linghed Angels FC. Jednak Nicklas Hernström w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Mattias Valström bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Arsen Daja w 29 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Granarna. W 30 minucie Åke Eliasson oddał kąśliwy strzał z dalszej odległości. Mattias Valström rzucił się w prawą stronę i pewnie chwycił piłkę. Per-Oskar Ekgren ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 42 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Mattias Valström mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 43 minuta meczu, Nicklas Hernström strzela, lecz Mattias Valström rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gdyby w 44 minucie Ronaldo Nazário De Lima zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gdyby w 49 minucie Christian Skoglund zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Drużyna Granarna przegrywa do przerwy z drużyną Linghed Angels FC 1-4. Ciekawe co ich trener będzie miał im do powiedzenia w szatni. Zapewne będą to ostre słowa. Szykuje się gorąca rozmowa w szatni.

Gdyby w 53 minucie Ronaldo Nazário De Lima zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gdyby w 61 minucie Per-Oskar Ekgren zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Płaski strzał, który oddał Nicklas Hernström w 63 minucie gry, nie sprawił większych kłopotów bramkarzowi drużyny Granarna, który wyczuwając intencje strzelca rzucił się w prawy róg. Chwila nieuwagi w 66 minucie meczu mogła drogo kosztować drużynę Granarna. Pozostawiony bez opieki Åke Eliasson oddał zaskakujący strzał z dystansu. Piłka z impetem leciała do bramki przy lewym słupku, ale padła łupem bramkarza. Mattias Valström wykazał się wielkimi możliwościami. Ronaldo Nazário De Lima strzelał w 70 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 71 minutach spędzonych na boisku Arsen Daja otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. 72 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Granarna. Arsen Daja będzie zagrywać piłkę. 72 minuta meczu. Ronaldo Nazário De Lima strzela, lecz Mattias Valström rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Ronaldo Nazário De Lima ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 74 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Mattias Valström mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Kibice drużyny Linghed Angels FC przecierają oczy ze zdumienia. W 76 minucie meczu Ronaldo Nazário De Lima powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Mattias Valström zdołał go obronić. Ronaldo Nazário De Lima znalazł się w doskonałej sytuacji w 79 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 81 minucie Per-Oskar Ekgren wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Granarna. Mattias Valström nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 1-6!! Piłkarze rezerwowi drużyny Linghed Angels FC rozgrzewają się przy linii bocznej, swoją szansę dostanie Guto Lago. Z boiska zejdzie Åke Eliasson. Zmiana w drużynie Linghed Angels FC. Nicklas Hernström schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Nikki Elin. Rzut wolny dla drużyny Granarna. Konrad Dunajski podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Ronaldo Nazário De Lima ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 87 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Mattias Valström mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Ronaldo Nazário De Lima strzelał w 91 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Ronaldo Nazário De Lima ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 91 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Mattias Valström mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 93 minucie spotkania, Ronaldo Nazário De Lima nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na obronę. Z najbliższej odległości, w zamieszaniu podbramkowym skierował piłkę do siatki. Mattias Valström miał ją już na prawej rękawicy ale strzał był zbyt mocny. 1-7. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Linghed Angels FC, którym był Per-Oskar Ekgren mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Nie pomógł sędzia, nie pomogli kibice, nie pomogła murawa. Drużyna Linghed Angels FC niczym rozpędzony walec przejechała się po bezradnej drużynie gospodarzy! Zespół Granarna szybko będzie musiał otrząsnąć się z tej porażki.