15 12 Cse. I. Fernandez       0.00
26 13 Cse. B. Hammarberg       0.00

Kåge Stadion
Nézőszám: 7965 (Állóhely: 5975, Ülőhely: 1832, VIP páholy: 158)
Sötét felhök gyülekeztek az égen, amikor a játékosok pályára léptek. Mindnyájuk tekintetéröl feszültség tükrözödött, amikor Zé Gabriel elvégezte a kezdörúgást. Zé Gabriel a mérkõzés 3 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. 袁洲悦 (Betsydamlag) némi szerencsével csípte el Zé Gabriel lapos, lábak között kapura surranó lövését még a gólvonal elõtt. Roland Backman (Kåge BF) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Tord Johnsson éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 6. percében. 8. perc: Zé Gabriel takarásból váratlanul kapura tüzelt, 袁洲悦 (Betsydamlag) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Roland Backman (Kåge BF) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Tord Johnsson éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 9. percében. 袁洲悦 a kapu közepén állt, ám szerencséjére Zé Gabriel közeli,erõs lövése sem a sarok felé tartott, így ki tudta öklözni a védõk közé a meccs 20. percében. Roland Backman ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Tord Johnsson hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 21. percében. A nagy klasszis kapusoknak is lõnek gólt: 2-0! 袁洲悦 hiába mozdult jókor, jó irányba, nem volt elég gyors, hogy kivédje Zé Gabriel lövését. 袁洲悦 a kapu közepén állt, ám szerencséjére Zé Gabriel közeli,erõs lövése sem a sarok felé tartott, így ki tudta öklözni a védõk közé a meccs 26. percében. 30. perc: Zé Gabriel hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. 袁洲悦 már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. Már 32 perce játszottak a csapatok, amikor Zé Gabriel remek egyéni akciójával talpra ugrasztotta a fanatikusabb Kåge BF szurkolókat: egy biciklicsellel maga mögött hagyta a védõjét, betört a büntetõterületre, ám a lövés pillanatában elvesztette az egyensúlyát, így a labda kevéssel célt tévesztett. A találkozó 33 percében 袁洲悦 nagyon fontos védést mutatott be, az egyedül kilépõ Zé Gabriel gurítását sikerült hárítania. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 33. percében, de 袁洲悦 merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Zé Gabriel lábáról. Roland Backman ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Otto Påk hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 35. percében. Ercole Pellicciotta könnyen gólt szerezhetett volna a találkozó 41. percében, ha idõben ellövi a tizenhatos vonalánál pattogó labdát, azonban kivárt, így 袁洲悦 visszavetõdve menteni tudott. 44. perc: a közönség már elkönyvelte, hogy %playerid% tíz méterrõl leadott, erõs lövése után nem születhet más, csak gól, egyedül 袁洲悦 nem törõdött bele a megváltoztathatatlanba, bravúros vetõdéssel sikerült tisztáznia a helyzetet. Tord Johnsson lefutotta a védõket, majd állítgatás nélkül kapura tüzelt a meccs 47. percében. Roland Backman most tehetetlennek bizonyult, a gól az eredmény 2-1 arányú módosulását jelentette. A félidõ lefújását követõen elégedett taps hallatszott a hazai szurkolók felõl. Csapatuk hatalmas erõbedobással játszva jól megérdemelt elõnyhöz jutott.

A hazai közönség bíztatása felerõsödött, amikor Otto Påk a bíró jelzésére elvégezte a kezdõrúgást. 傅南辉 a mérkõzés 53 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. A vérmesebb Betsydamlag szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 55 eltelt percet követõen. Per-Erik Samuelsson szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. A nézõk ovációja fogadta Zé Gabriel hajszálpontos lövését, 3-1. A labda 袁洲悦 kezeitõl elérhetetlen távolságban jutott a kapuba a meccs 58. percében. 袁洲悦 nem rossz kapus, de a mai találkozón nem parádézik. Ez meglátszott a meccs 60. percében is, amikor a kapus Zé Gabriel lövését nem tudta hárítani. 4-1! Zé Gabriel a játékidõ 63. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. 袁洲悦 a kapu közepén állt, ám szerencséjére Zé Gabriel közeli,erõs lövése sem a sarok felé tartott, így ki tudta öklözni a védõk közé a meccs 65. percében. Már 66 perce játszottak a csapatok, amikor Zé Gabriel remek egyéni akciójával talpra ugrasztotta a fanatikusabb Kåge BF szurkolókat: egy biciklicsellel maga mögött hagyta a védõjét, betört a büntetõterületre, ám a lövés pillanatában elvesztette az egyensúlyát, így a labda kevéssel célt tévesztett. 68 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki 袁洲悦 (Betsydamlag) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Zé Gabriel lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. 傅南辉 úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 69. percében. 袁洲悦 a kapu közepén állt, ám szerencséjére Zé Gabriel közeli,erõs lövése sem a sarok felé tartott, így ki tudta öklözni a védõk közé a meccs 71. percében. 傅南辉 gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 72. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, 袁洲悦 visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. Björn Billvall egyedül vezethette a kapusra a labdát a mérkõzés 78. percében, és megpróbálta laposan ellõni mellette a bal sarokba. Roland Backman remekül zárta a szöget és a lapos lövés a lábáról visszapattant a mezõnybe. 88. perc: Tord Johnsson takarásból váratlanul kapura tüzelt, Roland Backman (Kåge BF) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Zé Gabriel a játékidõ 90. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék.