45 11 Nap M. Vallgren       4.04
43 12 Rez T. Erserman       0.00
44 13 Rez J. Ugla       0.00

Öregrund Stadion
Widzowie: 7966 (Miejsca stojące: 5976, Miejsca siedzące: 1832, Miejsca dla VIPów: 158)
Maximilian Vallgren rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. Ola Lagerberg znalazł się w doskonałej sytuacji w 8 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 9 minucie strzelał Nils-Åke Lundgren. Piłka minęła jednak w bezpiecznej odległości lewy słupek bramki. Zamieszanie pod bramką drużyny Svartbäcken Boys w 10 minucie meczu. Do piłki dopada Ola Lagerberg i strzela przy lewym słupku. Bo-Erik Björck z najwyższym trudem łapie piłkę. 14 minuta meczu. Mikhail Nelepin próbował strzelać obok lewego słupka, lecz nie trafił czysto i wolno toczącą się piłkę zagarnął bramkarz drużyny przeciwnej. Właśnie upływała 18 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Ola Lagerberg. Bo-Erik Björck rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 3-0. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Svartbäcken Boys. Do piłki podszedł Gunnar Lustig. W 26 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Ola Lagerberg. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę.Ładny strzał w 28 minucie oddał Nils-Åke Lundgren. Niestety minimalnie niecelny. Ola Lagerberg ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 30 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Bo-Erik Björck mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 32 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Udinese. Jednak Nils-Åke Lundgren w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i to niegroźne uderzenie w kierunku prawego słupka bez trudu wychwytuje Bo-Erik Björck. W 34 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Ola Lagerberg. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Właśnie upływała 36 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Nils-Åke Lundgren. Bo-Erik Björck rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 5-0. W 39 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Ola Lagerberg przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Kibice drużyny Udinese skandują głośne "Nils-Åke Lundgren". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy prawym bokiem bramkarza a słupkiem. Bo-Erik Björck nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 41 minuta i 6-0. 45 minuta spotkania. Nils-Åke Lundgren w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Svartbäcken Boys. Bo-Erik Björck spokojnie chwyta piłkę przy prawym słupku. Po trudach pierwszej połowy i zaciętej walce drużyna gospodarzy wygrywa 7-0. Jednak skończyła dopiero pierwsza połowa, a przed nami zostało jeszcze 45 minut spotkania. Liczymy, że obie drużyny przysporzą nam jeszcze wielu emocji.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Nils-Åke Lundgren. Wspaniały rzut w prawą stronę i Bo-Erik Björck broni w trudnej sytuacji w 51 minucie meczu. Ola Lagerberg powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 54 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Udinese. Jednak Ola Lagerberg w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Bo-Erik Björck bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Właśnie upływała 58 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Nils-Åke Lundgren. Bo-Erik Björck rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 9-0. W 61 minucie tego spotkania Ola Lagerberg wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Bo-Erik Björck nie dał rady zapobiec utracie bramki. 10-0. Właśnie upływała 67 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Nils-Åke Lundgren. Bo-Erik Björck rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 11-0. 70 minuta meczu. Nils-Åke Lundgren strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Bo-Erik Björck. Nie ma gola. W 71 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Nils-Åke Lundgren. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. 73 minuta meczu, Nils-Åke Lundgren strzela, lecz Bo-Erik Björck rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Ola Lagerberg ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 76 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Bo-Erik Björck mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Svartbäcken Boys. Piłkarze drużyny Udinese protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Hans Rosen. W 81 minucie spotkania, Nils-Åke Lundgren nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na obronę. Z najbliższej odległości, w zamieszaniu podbramkowym skierował piłkę do siatki. Bo-Erik Björck miał ją już na prawej rękawicy ale strzał był zbyt mocny. 12-0. Zamieszanie pod bramką drużyny Svartbäcken Boys w 85 minucie meczu. Do piłki dopada Nils-Åke Lundgren i strzela przy lewym słupku. Bo-Erik Björck z najwyższym trudem łapie piłkę. Nils-Åke Lundgren przeprowadza wspaniały rajd w 86 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Svartbäcken Boys i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Bo-Erik Björck zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Udinese! Ola Lagerberg był bliski celu w 87 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. 88 minuta spotkania. Nils-Åke Lundgren w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Svartbäcken Boys. Bo-Erik Björck spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Ola Lagerberg ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 89 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Bo-Erik Björck mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wymarzona sytuacja dla drużyny Udinese w 92 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ola Lagerberg. Bo-Erik Björck rzucił się jednak w prawo i obronił go. Ronny Hermansson pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Udinese. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. W 92 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Svartbäcken Boys. Wykonywał go Ronny Hermansson. W 94 minucie spotkania, Nils-Åke Lundgren nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na obronę. Z najbliższej odległości, w zamieszaniu podbramkowym skierował piłkę do siatki. Bo-Erik Björck miał ją już na prawej rękawicy ale strzał był zbyt mocny. 13-0.