16 14 Rez J. Larsson       0.00
3 15 Rez A. Dahlberg       0.00
9 16 Rez C. Rolfsson       0.00

Nossebro
Widzowie: 8092 (Miejsca stojące: 6070, Miejsca siedzące: 1861, Miejsca dla VIPów: 161)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Aron Holmgren rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Ernst Vestlund może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. W 6 minucie meczu Ernst Vestlund wkręcił pilnujących go obrońców w ziemię i znajdując odrobinę miejsca oddał strzał z lewej strony pola karnego w kierunku długiego słupka. Bramkarz drużyny Högdalstippen-Highvalley nie dał się jednak zaskoczyć i pewnie chwycił piłkę. Gdyby w 9 minucie Grzegorz Mazurkiewicz zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 15 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Ernst Vestlund. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Kibice drużyny FcBosna No1 przecierają oczy ze zdumienia. W 19 minucie meczu Grzegorz Mazurkiewicz powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Kleon Pallini zdołał go obronić. Kibice drużyny Högdalstippen-Highvalley skandują głośne "Daniel Jacobsson". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy prawym bokiem bramkarza a słupkiem. Holger Mogren nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 21 minuta i 0-1. 26 minuta meczu. Ernst Vestlund strzela, lecz Kleon Pallini rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 28 minucie meczu obrońca drużyny Högdalstippen-Highvalley nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Jakub Solecki. 30 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny FcBosna No1. Ernst Vestlund będzie zagrywać piłkę. Grzegorz Mazurkiewicz ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 35 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Kleon Pallini mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wymarzona sytuacja dla drużyny Högdalstippen-Highvalley w 42 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Daniel Jacobsson. Holger Mogren rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wymarzona sytuacja dla drużyny Högdalstippen-Highvalley w 44 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Aron Holmgren. Holger Mogren rzucił się jednak w prawo i obronił go. Ku zaskoczeniu kibiców, piłkarze gospodarzy schodzą na przerwę z niekorzystnym wynikiem. Drużyna Högdalstippen-Highvalley prowadzi 0-1 i zapewne nie da sobie tak łatwo wydrzeć zwycięstwa z rąk.

Ernst Vestlund rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny FcBosna No1. Do piłki podszedł 贺德诚. Ernst Vestlund przeprowadza wspaniały rajd w 59 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Högdalstippen-Highvalley i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Kleon Pallini zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny FcBosna No1! Ernst Vestlund strzelał w 60 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Kibice drużyny FcBosna No1 przecierają oczy ze zdumienia. W 61 minucie meczu Ernst Vestlund powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Kleon Pallini zdołał go obronić. 65 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Högdalstippen-Highvalley. Arvid Josefsson będzie zagrywać piłkę. Rzut wolny dla drużyny Högdalstippen-Highvalley. Mathias Sundberg podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. W 70 minucie Robert Unesson próbował wyrzucić piłkę z autu, ale zrobił to tak nieudolnie, że przejął ją Bernt Kilberg. 70 minuta meczu. Ernst Vestlund uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Högdalstippen-Highvalley. Kleon Pallini puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 1-1. Ernst Vestlund nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 74 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.Ładny strzał w 77 minucie oddał Ernst Vestlund. Niestety minimalnie niecelny. 79 minuta meczu, Ernst Vestlund strzela, lecz Kleon Pallini rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Grzegorz Mazurkiewicz ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 83 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Kleon Pallini mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 93 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Daniel Jacobsson. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Wyrównany i trzymający w napięciu mecz zakończył się zasłużonym remisem.