153 9 Pom J. Biegun       2.70
157 10 Nap E. Cichocki       4.04
156 11 Nap K. Zawacki       2.71

Sir Marcus Arena
Widzowie: 7734 (Miejsca stojące: 5802, Miejsca siedzące: 1778, Miejsca dla VIPów: 154)
Ogłuszający doping garstki kibiców na starcie tego ciekawego spotkania. Mecz rozpoczyna Korneliusz Zawacki. Wasyl Harasimowicz przeprowadza wspaniały rajd w 3 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny EfK-92 i umieścić piłkę w siatce, przy prawym słupku, lecz Zachary Kochanowski zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny FC Bonin! 4 minuta tego spotkania. Wilfredo León z ekipy FC Bonin sprytnie strzela pod poprzeczkę bramki zespołu EfK-92. Uniesione w geście tryumfu ręce strzelca oznajmiają jego radość po zdobyciu pięknej bramki. 1-0. Rzut wolny dla drużyny EfK-92. Tadeusz Sniegowski podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. W 8 minucie tego spotkania Wasyl Harasimowicz wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Zachary Kochanowski nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-0. 11 minuta spotkania. Wilfredo León w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny EfK-92. Zachary Kochanowski spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Zamieszanie pod bramką drużyny EfK-92 w 13 minucie meczu. Do piłki dopada Wilfredo León i strzela przy lewym słupku. Zachary Kochanowski z najwyższym trudem łapie piłkę. W 14 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Wasyl Harasimowicz. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. 20 minuta meczu, Wilfredo León strzela, lecz Zachary Kochanowski rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 22 minucie tego spotkania Wilfredo León wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod jego lewym ramieniem. Zachary Kochanowski nie dał rady zapobiec utracie bramki. 4-0. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny EfK-92. Piłkarze drużyny FC Bonin protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Kryspin Dziatkowicz. 26 minuta meczu. Maciej Wojtkiewicz zdecydował się na strzał. Piłka wpada do siatki tuż przy prawym słupku. Bramka dla drużyny FC Bonin. 5-0. 29 minuta meczu. Nie pilnowany przez nikogo w obrębie pola karnego Wasyl Harasimowicz, strzela na bramkę rywala tuż pod prawym bokiem rozpaczliwie interweniującego bramkarza drużyny EfK-92. Zachary Kochanowski będzie musiał wyciągać piłkę z siatki. 6-0. 33 minuta meczu. Wasyl Harasimowicz zdecydował się na strzał. Piłka wpada do siatki tuż przy prawym słupku. Bramka dla drużyny FC Bonin. 7-0. Wymarzona sytuacja dla drużyny FC Bonin w 36 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Wasyl Harasimowicz. Zachary Kochanowski rzucił się jednak w lewo i obronił go. Nie było to ani podanie ani strzał, ale piłka otarła się o nogi obrońców drużyny EfK-92. Arbiter wskazał na rzut rożny. Stałym wykonawca tego fragmentu gry w drużynie FC Bonin jest Octavio Chico. Piękną akcję przeprowadził zespół FC Bonin. Wasyl Harasimowicz zaprzepaścił świetną okazję posyłając piłkę daleko w trybuny. W 42 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny FC Bonin. Jednak Wasyl Harasimowicz w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i to niegroźne uderzenie w kierunku prawego słupka bez trudu wychwytuje Zachary Kochanowski. 44 minuta meczu. Wilfredo León uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny EfK-92. Zachary Kochanowski puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 8-0. Wymarzona sytuacja dla drużyny FC Bonin w 47 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Wilfredo León. Zachary Kochanowski rzucił się jednak w prawo i obronił go. Po trudach pierwszej połowy i zaciętej walce drużyna gospodarzy wygrywa 8-0. Jednak skończyła dopiero pierwsza połowa, a przed nami zostało jeszcze 45 minut spotkania. Liczymy, że obie drużyny przysporzą nam jeszcze wielu emocji.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. Wasyl Harasimowicz rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 54 minucie Wilfredo León wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu EfK-92. Zachary Kochanowski nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 10-0!! Właśnie upływała 57 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Maciej Wojtkiewicz. Zachary Kochanowski rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 11-0. Właśnie upływała 61 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Wasyl Harasimowicz. Zachary Kochanowski rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 12-0. Kibice drużyny FC Bonin przecierają oczy ze zdumienia. W 67 minucie meczu Wilfredo León powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Zachary Kochanowski zdołał go obronić. W 69 minucie spotkania, Wilfredo León nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na obronę. Z najbliższej odległości, w zamieszaniu podbramkowym skierował piłkę do siatki. Zachary Kochanowski miał ją już na prawej rękawicy ale strzał był zbyt mocny. 14-0. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny FC Bonin, którym był Wilfredo León mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Jaroslaw Biegun w 73 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, EfK-92. Wspaniały rzut w prawą stronę i Zachary Kochanowski broni w trudnej sytuacji w 74 minucie meczu. Wilfredo León powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 76 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny FC Bonin. Wasyl Harasimowicz będzie zagrywać piłkę. 79 minuta tego spotkania. Wilfredo León z ekipy FC Bonin sprytnie strzela pod poprzeczkę bramki zespołu EfK-92. Uniesione w geście tryumfu ręce strzelca oznajmiają jego radość po zdobyciu pięknej bramki. 15-0. Maciej Wojtkiewicz znalazł się w doskonałej sytuacji w 85 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 88 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny FC Bonin. Jednak Wilfredo León w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Zachary Kochanowski bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Wasyl Harasimowicz nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 93 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. W 96 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Wasyl Harasimowicz. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Gospodarze odnieśli zasłużony sukces. Zwycięstwo to po ładnej wizualnie grze pozwoli im ze spokojem oczekiwać kolejnych spotkań.