80 9 Pom I. Rybak       2.70
92 10 Nap D. Kornasiewicz       3.37
91 11 Nap F. Petka       4.04

Santiago Bernabeu
Widzowie: 7732 (Miejsca stojące: 5800, Miejsca siedzące: 1778, Miejsca dla VIPów: 154)
Rzut wolny dla drużyny Polecam Wolność. Edgar Bronkala podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. W 4 minucie, Zygmunt Wolczewski decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Polecam Wolność, lecz Zachary Ligas zdołał ją wypiąstkować. Właśnie upłynęła 10 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Jedrzej Marosz. 14 minuta meczu. Dariusz Kornasiewicz strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Karol Teofila. Nie ma gola. Iwan Rybak nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 15 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Dariusz Kornasiewicz ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 19 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Karol Teofila mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Kibice drużyny RM Black U21 przecierają oczy ze zdumienia. W 20 minucie meczu Jedrzej Marosz powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Zachary Ligas zdołał go obronić. Jedrzej Marosz nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 22 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 23 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Teobald Czeszejko protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Właśnie upłynęła 23 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Teobald Czeszejko. W 25 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Szymon Marciewicz. 37 minuta meczu, Jedrzej Marosz strzela, lecz Zachary Ligas rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny Polecam Wolność przecierają oczy ze zdumienia. W 42 minucie meczu Czeslaw Rakowicz powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Karol Teofila zdołał go obronić. W 46 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Jedrzej Marosz przechodzi nad poprzeczką bramki rywala.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął Fryderyk Petka. 51 minuta meczu. Jedrzej Marosz uderza piłkę z niewiarygodną siłą, a ta ląduje w siatce tuż pod poprzeczką. Tego strzału nikt by nie obronił. 2-0. W 55 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Iratze Roca. Wymarzona sytuacja dla drużyny Polecam Wolność w 57 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Dariusz Kornasiewicz. Karol Teofila rzucił się jednak w lewo i obronił go. Zamieszanie pod bramką drużyny Polecam Wolność w 58 minucie meczu. Do piłki dopada Jedrzej Marosz i strzela przy lewym słupku. Zachary Ligas z najwyższym trudem łapie piłkę. Maurício Nascimento znalazł się w doskonałej sytuacji w 62 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 64 minucie meczu drużyna RM Black U21 wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Dawid Fafinski. W 64 minucie Dawid Fafinski posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Zachary Ligas miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać.Ładny strzał w 66 minucie oddał Jedrzej Marosz. Niestety minimalnie niecelny. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny RM Black U21, którym był Jedrzej Marosz mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny RM Black U21, którym był Jedrzej Marosz mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 75 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Jedrzej Marosz przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. W 77 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Zygmunt Wolczewski przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Jedrzej Marosz na pewno zna odpowiedź. W 83 minucie meczu Jedrzej Marosz strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Zachary Ligas rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Zygmunt Wolczewski nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 84 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. W 92 minucie meczu obrońca drużyny Polecam Wolność nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Dawid Fafinski. Pewne zwycięstwo drużyny RM Black U21. Obie drużyny dziękuj± sobie za grę w tym ciekawym spotkaniu.