12 12 Rez S. Cwenar       0.00
23 13 Rez C. Jarmulowicz       0.00
40 14 Rez I. Walkowski       0.00

RW AHLEN-KNUROW
Widzowie: 8410 (Miejsca stojące: 6308, Miejsca siedzące: 1934, Miejsca dla VIPów: 168)
Ogłuszający doping garstki kibiców na starcie tego ciekawego spotkania. Mecz rozpoczyna Tytus Drab. Leonard Treppa przeprowadza wspaniały rajd w 6 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny MATRIX TEAM i umieścić piłkę w siatce, przy prawym słupku, lecz Tobiasz Niedzwiecki zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny RW AHLEN-KNURÓW! Wymarzona sytuacja dla drużyny MATRIX TEAM w 8 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Tadeusz Grocholski. Radomir Zurawski rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 12 minucie spotkania Cristian Lelescu w dość przypadkowy sposób otrzymał możliwość oddania strzału. Ale ten wyszedł mu jednak katastrofalnie. 16 minuta meczu, Tytus Drab strzela, lecz Radomir Zurawski rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny MATRIX TEAM przecierają oczy ze zdumienia. W 19 minucie meczu Brad Ridding powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Radomir Zurawski zdołał go obronić. Tytus Drab znalazł się w doskonałej sytuacji w 21 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wspaniały rzut w prawą stronę i Radomir Zurawski broni w trudnej sytuacji w 21 minucie meczu. Tytus Drab powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 25 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny RW AHLEN-KNURÓW. Jednak Leonard Treppa w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i to niegroźne uderzenie w kierunku prawego słupka bez trudu wychwytuje Tobiasz Niedzwiecki. Lucjan Chmielecki ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 28 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Radomir Zurawski mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 30 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny RW AHLEN-KNURÓW. Jednak Leonard Treppa w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Tobiasz Niedzwiecki bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Kibice drużyny MATRIX TEAM przecierają oczy ze zdumienia. W 31 minucie meczu Tadeusz Grocholski powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Radomir Zurawski zdołał go obronić. Kibice drużyny RW AHLEN-KNURÓW przecierają oczy ze zdumienia. W 33 minucie meczu Leonard Treppa powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Tobiasz Niedzwiecki zdołał go obronić. Leonard Treppa zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? Wspaniały rzut w lewą stronę i Tobiasz Niedzwiecki broni w trudnej sytuacji w 36 minucie meczu. Leonard Treppa powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Właśnie upłynęła 39 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Cristian Lelescu. 42 minuta meczu. Brad Ridding strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Radomir Zurawski. Nie ma gola. Rzut wolny dla drużyny MATRIX TEAM. Izydor Filanowski podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Kibice drużyny RW AHLEN-KNURÓW przecierają oczy ze zdumienia. W 45 minucie meczu Leonard Treppa powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Tobiasz Niedzwiecki zdołał go obronić.

Leonard Treppa rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. Kibice drużyny RW AHLEN-KNURÓW przecierają oczy ze zdumienia. W 58 minucie meczu Leonard Treppa powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Tobiasz Niedzwiecki zdołał go obronić. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 60 minucie Brad Ridding wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu RW AHLEN-KNURÓW. Radomir Zurawski nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-2!! Leonard Treppa nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Aybek Orcun. Trener postanowił wprowadzić trochę ożywienia do gry dlatego decyduję się wprowadzić świeżego zawodnika. Zmęczony Cristian Lelescu. schodzi z boiska, zmienia go Radowit Budrewicz, który jest w pełni sił. W 72 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Aybek Orcun. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny RW AHLEN-KNURÓW. Do piłki podszedł Arthur Devos. 76 minuta meczu mogła okazać się decydująca dla losów spotkania. Izydor Filanowski oddał zaskakujący strzał z dalszej odległości. Radomir Zurawski wyczuł jednak intencje strzelającego i rzucił się w prawą stronę łapiąc piłkę w rękawice. Gdyby w 81 minucie Tytus Drab zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 83 minuta meczu. Brad Ridding zdecydował się na strzał. Piłka wpada do siatki tuż przy prawym słupku. Bramka dla drużyny MATRIX TEAM. 0-3. Lucjan Chmielecki ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 88 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Radomir Zurawski mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Aybek Orcun znalazł się w doskonałej sytuacji w 92 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wymarzona sytuacja dla drużyny MATRIX TEAM w 94 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Tytus Drab. Radomir Zurawski rzucił się jednak w prawo i obronił go. Walczyli jak równy z równym, walczyli do upadłego. Nie oszczędzali swoich nóg, nie oszczędzali koszulek. Murawa była gęsto zroszona potem obu zespołów, ale trzy punkty po tym spotkaniu dopisze sobie drużyna MATRIX TEAM. Zespół RW AHLEN-KNURÓW musi się odegrać przy następnej okazji spotkania się tych dwóch drużyn!