35 9 Pom D. Mascia       7.48
39 10 Nap C. Silvagni       3.15
38 11 Nap A. Romanese     1 7.88

Linate Stadium
Widzowie: 7231 (Miejsca stojące: 5425, Miejsca siedzące: 1663, Miejsca dla VIPów: 143)
Ogłuszający doping garstki kibiców na starcie tego ciekawego spotkania. Mecz rozpoczyna Alberto Romanese. Wspaniały rzut w prawą stronę i Alfonso Persia broni w trudnej sytuacji w 3 minucie meczu. Alberto Romanese powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 8 minucie meczu spowodował, że Emiliano Petrosino został upomniany żółtą kartką. W 8 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Atletico Salsiccia. Wykonywał go Emiliano Petrosino. Ciccio Silvagni ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 10 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Alfonso Persia mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 27 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Ferruccio Negri. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. W 29 minucie Ferruccio Negri zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 32 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Eugenio Mauro protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Eugenio Mauro w 32 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Atletico Salsiccia. 34 minuta meczu mogła okazać się decydująca dla losów spotkania. Ermanno Di Maio oddał zaskakujący strzał z dalszej odległości. Camillo Andreozzi wyczuł jednak intencje strzelającego i rzucił się w prawą stronę łapiąc piłkę w rękawice. Ciccio Silvagni nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 35 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Pomimo fantastycznego dopingu kibiców i wspaniałej postawy zawodników ekipy Linate FC to drużyna Atletico Salsiccia prowadzi 0-1. To prowadzenie pozwala gościom spokojnie relaksować się w trakcie przerwy, tymczasem gorzkie słowa padną w szatni Linate FC.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. Ferruccio Negri rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. Płaski strzał, który oddał Alberto Romanese w 52 minucie gry, nie sprawił większych kłopotów bramkarzowi drużyny Linate FC, który wyczuwając intencje strzelca rzucił się w prawy róg. 54 minuta meczu, Alberto Romanese strzela, lecz Alfonso Persia rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 55 minucie meczu spowodował, że Carmine Barresi został upomniany żółtą kartką. Wspaniały rzut w prawą stronę i Camillo Andreozzi broni w trudnej sytuacji w 64 minucie meczu. Ferruccio Negri powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Ferruccio Negri ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 69 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Camillo Andreozzi mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Kibice drużyny Atletico Salsiccia przecierają oczy ze zdumienia. W 73 minucie meczu Ciccio Silvagni powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Alfonso Persia zdołał go obronić. Kibice drużyny Linate FC przecierają oczy ze zdumienia. W 75 minucie meczu Ferruccio Negri powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Camillo Andreozzi zdołał go obronić. W 77 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Ciccio Silvagni przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Atletico Salsiccia, którym był Ciccio Silvagni mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 83 minucie meczu Alberto Romanese strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Alfonso Persia rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! W 85 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Frank Graziano. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Frank Graziano znalazł się w dogodnej sytuacji. Strzelił pod poprzeczkę i bramka. 87 minuta okazała się szczęśliwą dla zespołu Linate FC dzięki tej bramce. 1-1. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 90 minucie Ferruccio Negri wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Atletico Salsiccia. Camillo Andreozzi nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 2-1!!