101 9 Pom F. Abrudan       4.54
105 10 Nap E. Oanță       2.93
104 11 Nap A. Neculce       3.37

Gorunesti
Widzowie: 5000 (Miejsca stojące: 4000, Miejsca siedzące: 1000, Miejsca dla VIPów: 0)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Avram Neculce rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. W 3 minucie spotkania Valeriu Amărculesei zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. Vasile Oancea wykonuje rzut karny. Piłka uderzona przez niego przelatuje nad poprzeczką. Horia Gârniceanu był bliski celu w 8 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. W 10 minucie, Martin Câmpeanu decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny FC Nicseni - BTF, lecz Gheorghe Homescu zdołał ją wypiąstkować. W 11 minucie Horia Gârniceanu zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Martin Câmpeanu może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Gdyby w 15 minucie Corneliu Poplăcean zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 24 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Eusebiu Oanță. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Gdyby w 30 minucie Martin Câmpeanu zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 31 minuta meczu. Horia Gârniceanu zdecydował się na strzał. Piłka wpada do siatki tuż przy prawym słupku. Bramka dla drużyny Gorunesti. 2-0. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Gorunesti, którym był Martin Câmpeanu mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Avram Neculce ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 38 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Cristinel Oravițan mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gdyby w 43 minucie Eusebiu Oanță zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Martin Câmpeanu nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 48 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Ekipa Gorunesti prowadzi do przerwy 2-0. Jednak drużyna gości z pewnością postara się odrobić straty w drugiej części tego meczu.

Martin Câmpeanu rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. W 56 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Martin Câmpeanu przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. 63 minuta meczu, Horia Gârniceanu strzela, lecz Gheorghe Homescu rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 72 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Gorunesti. Jednak Martin Câmpeanu w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Gheorghe Homescu bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Właśnie upływała 74 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Martin Câmpeanu. Gheorghe Homescu rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 3-0. Avram Neculce ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 79 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Cristinel Oravițan mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Po ładnej akcji całego zespołu dobry strzał oddał Eusebiu Oanță. Piłka jednak poszybowała koło prawego słupka bramki. 86 minuta meczu, Martin Câmpeanu strzela, lecz Gheorghe Homescu rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gdyby w 87 minucie Martin Câmpeanu zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny FC Nicseni - BTF. Do piłki podszedł Eduard Lupoi. Wspaniały rzut w prawą stronę i Gheorghe Homescu broni w trudnej sytuacji w 92 minucie meczu. Martin Câmpeanu powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 94 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Horia Gârniceanu przechodzi nad poprzeczką bramki rywala.