178 14 Rez G. Todoran       0.00
180 15 Rez I. Babeș       0.00
181 16 Rez I. Pacurar       0.00

Emil Alexandrescu
Widzowie: 8386 (Miejsca stojące: 6296, Miejsca siedzące: 1930, Miejsca dla VIPów: 160)
Jan Trzenzalski rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Gdyby w 4 minucie Jorginho Queiroz zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 12 minucie spotkania Toader Apostol zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. Rzut wolny dla drużyny Arabesque -MM-. Toader Apostol podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Wymarzona sytuacja dla drużyny Arabesque -MM- w 15 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Iacob Stoicescu. Emilian Feteanu rzucił się jednak w prawo i obronił go. Centymetrów zabrakło bramkarzowi drużyny Arabesque -MM- aby obronić tą piłkę. W 17 minucie meczu, Jan Trzenzalski z najbliższej odległości oddał mocne uderzenie i mimo, że Albert Comișel wyczuł zamiar strzelca i rzucił się w prawą stronę, nie uratował swojej drużyny przed utratą bramki. 1-0. Gdyby w 20 minucie Jan Trzenzalski zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników.Ładny strzał w 21 minucie oddał Iacob Stoicescu. Niestety minimalnie niecelny. Gdyby w 23 minucie Jan Trzenzalski zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Arabesque -MM- przecierają oczy ze zdumienia. W 24 minucie meczu Iacob Stoicescu powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Emilian Feteanu zdołał go obronić. Gdyby w 32 minucie Jan Trzenzalski zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 40 minuta meczu. Tiberiu Dulgherescu strzela, lecz Albert Comișel rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 46 minucie tego spotkania Jan Trzenzalski wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod jego lewym ramieniem. Albert Comișel nie dał rady zapobiec utracie bramki. 3-1.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął Iacob Stoicescu. Gdyby w 52 minucie Tiberiu Dulgherescu zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Arabesque -MM- przecierają oczy ze zdumienia. W 55 minucie meczu Iacob Stoicescu powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Emilian Feteanu zdołał go obronić. Jorginho Queiroz nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 57 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Zamieszanie pod bramką drużyny Politehnica Iasi w 59 minucie meczu. Do piłki dopada Iacob Stoicescu i strzela przy lewym słupku. Emilian Feteanu z najwyższym trudem łapie piłkę. W 60 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Arabesque -MM-. Wykonywał go Toader Apostol. Wymarzona sytuacja dla drużyny Politehnica Iasi w 64 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Jan Trzenzalski. Albert Comișel rzucił się jednak w prawo i obronił go. Jan Trzenzalski znalazł się w doskonałej sytuacji w 64 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Kibice drużyny Arabesque -MM- przecierają oczy ze zdumienia. W 69 minucie meczu Iacob Stoicescu powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Emilian Feteanu zdołał go obronić. 73 minuta meczu. Iacob Stoicescu strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Emilian Feteanu. Nie ma gola. W 77 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Arabesque -MM-. Wykonywał go Victor Arosculesei. 78 minuta meczu, Jan Trzenzalski strzela, lecz Albert Comișel rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu.Ładny strzał w 86 minucie oddał Jorginho Queiroz. Niestety minimalnie niecelny. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 89 minucie Jorginho Queiroz wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Arabesque -MM-. Albert Comișel nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 6-1!! Jorginho Queiroz strzelał w 96 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu.