11 14 Rez D. Jönsätt       0.00
14 15 Rez I. Maleș       0.00
15 16 Rez M. De Spiegeleire       0.00

Claudiu Maior
Widzowie: 9257 (Miejsca stojące: 6944, Miejsca siedzące: 2129, Miejsca dla VIPów: 184)
Ladislao Bela w 4 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Erdélyi SE Marosvásárhely. 哥伦布 Tiger ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 5 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Lyle Coppack mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Właśnie upływała 7 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Eusebiu Ipătescu. Mugurel Slătineanu rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-0. Wspaniały rzut w prawą stronę i Mugurel Slătineanu broni w trudnej sytuacji w 15 minucie meczu. Mihăiţă Stolniceanu powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Ediberto de Queirós ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 16 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Mugurel Slătineanu mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 19 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny AFC Nirosxn 08. Jednak 哥伦布 Tiger w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Lyle Coppack bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Kibice drużyny AFC Nirosxn 08 przecierają oczy ze zdumienia. W 20 minucie meczu Ştefan Bogrea powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Lyle Coppack zdołał go obronić. Wymarzona sytuacja dla drużyny Erdélyi SE Marosvásárhely w 24 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Eusebiu Ipătescu. Mugurel Slătineanu rzucił się jednak w lewo i obronił go. Laurențiu Todericiu ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 28 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Lyle Coppack mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 32 minuta meczu. 哥伦布 Tiger strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Lyle Coppack. Nie ma gola. 32 minuta spotkania. 哥伦布 Tiger z najbliższej odległości strzela bardzo mocno pod poprzeczkę jednak w sam środek bramki. Bramkarz zdołał sparować ten strzał. Gdyby w 35 minucie 哥伦布 Tiger zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Erdélyi SE Marosvásárhely przecierają oczy ze zdumienia. W 38 minucie meczu Fábio Vieira powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Mugurel Slătineanu zdołał go obronić. Szykuje się zmiana w drużynie AFC Nirosxn 08. Boisko opuści Gregorio Martxot, a w jego miejsce wprowadzony zostanie Ionică Savu. Wspaniały rzut w prawą stronę i Lyle Coppack broni w trudnej sytuacji w 46 minucie meczu. 哥伦布 Tiger powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gospodarze zeszli do szatni z korzystnym wynikiem 2-0. Goście na pewno umotywowani przez swego trenera nie oddadzą pola bez walki w ostatnich 45 minutach meczu.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął 哥伦布 Tiger. W 52 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Erdélyi SE Marosvásárhely. Jednak Mihăiţă Stolniceanu w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Mugurel Slătineanu bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Nie było to ani podanie ani strzał, ale piłka otarła się o nogi obrońców drużyny AFC Nirosxn 08. Arbiter wskazał na rzut rożny. Stałym wykonawca tego fragmentu gry w drużynie Erdélyi SE Marosvásárhely jest Eusebiu Ipătescu. Ionică Savu w 55 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, AFC Nirosxn 08. 55 minuta meczu mogła okazać się decydująca dla losów spotkania. Ediberto de Queirós oddał zaskakujący strzał z dalszej odległości. Mugurel Slătineanu wyczuł jednak intencje strzelającego i rzucił się w prawą stronę łapiąc piłkę w rękawice. W 58 minucie, Eusebiu Ipătescu decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny AFC Nirosxn 08, lecz Mugurel Slătineanu zdołał ją wypiąstkować. Adrián-Daniel Dobre znalazł się w doskonałej sytuacji w 59 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 61 minucie Mihăiţă Stolniceanu wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu AFC Nirosxn 08. Mugurel Slătineanu nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 3-0!! Eusebiu Ipătescu nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 65 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Ediberto de Queirós nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Vlad Graur. W miejsce bardzo zmęczonego Mihăiţă Stolniceanu wchodzi Carlos Mei. Świeża krew na pewno dobrze wpłynie na Erdélyi SE Marosvásárhely. W drużynie Erdélyi SE Marosvásárhely dochodzi do zmiany. Przy linii bocznej czeka Ferdinand Zmărăndache, dostaje ostatnie wskazówki od trenera i czeka aż zmęczony Eusebiu Ipătescu zejdzie z boiska. Gdyby w 69 minucie Ionică Savu zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Emil Atanasiu ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 76 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Lyle Coppack mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Doru Şelaru znalazł się w doskonałej sytuacji w 78 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Kibice drużyny Erdélyi SE Marosvásárhely przecierają oczy ze zdumienia. W 81 minucie meczu Carlos Mei powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Mugurel Slătineanu zdołał go obronić. Wymarzona sytuacja dla drużyny Erdélyi SE Marosvásárhely w 89 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Carlos Mei. Mugurel Slătineanu rzucił się jednak w prawo i obronił go. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 93 minutach spędzonych na boisku Fábio Vieira otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. W 93 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Erdélyi SE Marosvásárhely. Wykonywał go Fábio Vieira. Kibice drużyny AFC Nirosxn 08 przecierają oczy ze zdumienia. W 94 minucie meczu Ionică Savu powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Lyle Coppack zdołał go obronić. Wspaniały rzut w lewą stronę i Lyle Coppack broni w trudnej sytuacji w 96 minucie meczu. Emil Atanasiu powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Sędzia oznajmił koniec meczu, a kibice gospodarzy rozpoczęli wiwatowanie na cześć swojej drużyny. Drużyna Erdélyi SE Marosvásárhely wygrała spotkanie, które równie dobrze mogło zakończyć się odwrotnie.