O: Ocena

Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

Colosseum
Widzowie: 9235 (Miejsca stojące: 6928, Miejsca siedzące: 2124, Miejsca dla VIPów: 183)
Mecz rozpoczął 哥伦布 Tiger. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. Eduard Trifan ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 13 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Mugurel Slătineanu mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wspaniały rzut w prawą stronę i Mugurel Slătineanu broni w trudnej sytuacji w 21 minucie meczu. Zachariasz Makomaski powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny Dark Prophets w 25 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Eduard Trifan. Mugurel Slătineanu rzucił się jednak w lewo i obronił go. Rzut wolny dla drużyny AFC Nirosxn 08. Ilie Maleș podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. W 27 minucie Eduard Trifan zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. 33 minuta meczu. Eduard Trifan strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Mugurel Slătineanu. Nie ma gola. Zamieszanie pod bramką drużyny AFC Nirosxn 08 wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł Moussa Sissoko i zagrał ją w pole karne. Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego drużyny Dark Prophets, jednak Zachariasz Makomaski w idealnej sytuacji fatalnie przestrzelił. Liviu Băcila wyrzucił krótko piłkę z autu w 42 minucie, ale Cornelio Pelayo zdołał ją przejąć. Do przerwy mecz jest wyrównany. Przerwa pozwoli nieco odpocząć piłkarzom, zaś manager gości zapewne znów spróbuje postawić wszystko na jedną kartę, jak to miał często w zwyczaju.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Eduard Trifan. Liviu Băcila w 54 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Dark Prophets. W 59 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Zachariasz Makomaski. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Zmiana w drużynie Dark Prophets. Zhao Chao Ling przygotowuje się do gry. Boisko opuści Dorin Maleș. Liviu Băcila wyrzucił piłkę z autu w 62 minucie, ale przejął ją Cornelio Pelayo. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 69 minucie 哥伦布 Tiger wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Dark Prophets. Geronimo Argi nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-1!! W 76 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Dark Prophets. Wykonywał go Liviu Băcila. Gdyby w 78 minucie Zachariasz Makomaski zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny AFC Nirosxn 08. Do piłki podszedł Ştefan Bogrea. 81 minuta spotkania. Eduard Trifan w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny AFC Nirosxn 08. Mugurel Slătineanu spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. 84 minuta spotkania. Eduard Trifan w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny AFC Nirosxn 08. Mugurel Slătineanu spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Właśnie upłynęła 85 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Cornelio Pelayo. Wymarzona sytuacja dla drużyny AFC Nirosxn 08 w 87 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał 哥伦布 Tiger. Geronimo Argi rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wymarzona sytuacja dla drużyny Dark Prophets w 89 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Eduard Trifan. Mugurel Slătineanu rzucił się jednak w prawo i obronił go. 92 minuta meczu, Eduard Trifan strzela, lecz Mugurel Slătineanu rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gdy sędzia zakończył spotkanie, z trybun,na których zasiadali kibice gospodarzy, posypały się gwizdy. Drużyna AFC Nirosxn 08 mimo, że była w tym dniu wyraźnie gorsza, zdołała wygrać to spotkanie.