24 11 Cs. I. Gerginov     1 9.32
135 12 Cse. E. Pantaleev       0.00

Mladinowo
Nézőszám: 7438 (Állóhely: 5500, Ülőhely: 1838, VIP páholy: 100)
A szurkolók hangulata már a tetõfokra hágott, amikor Anton Babinov kezdõrúgásával elindult a játék. Egy ütközés nyomán a sértett Последният мохикан szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 2. percében. Lozan Tumangelov hatalmas lövést eresztett meg. A találkozó 8.percében Severin Vatrachki hatalmas kapáslövése valósággal kilyukasztotta a hálót. Zhecho Strandzhev bátortalan kísérletet tett, hogy hárítsa a lövést, bár az irgalmatlan erejû lövés talán még benne is kárt tehetett volna, 0-1. Georgi Asparuhov kemény lövése gondot okozott Zhecho Strandzhev számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. Egy ütközés nyomán a sértett Mladinowo szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 19. percében. Lulcho Ambarev hatalmas lövést eresztett meg. Zhecho Strandzhev szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Ikonom Gerginov által a mérkõzés 23 percében kapura küldött lövést. Severin Vatrachki köszönetet mondhatott a betlizõ Mladinowo védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt Zhecho Strandzhev mellett a hálóba találnia. Georgi Asparuhov kemény lövése gondot okozott Zhecho Strandzhev számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. Egy ütközés nyomán a sértett Mladinowo szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 31. percében. Svetlozar Kúdrinov hatalmas lövést eresztett meg. 33. perc: Severin Vatrachki takarásból váratlanul kapura tüzelt, Zhecho Strandzhev (Mladinowo) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. 38 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Zhecho Strandzhev (Mladinowo) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Severin Vatrachki lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Ikonom Gerginov köszönetet mondhatott a betlizõ Mladinowo védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt Zhecho Strandzhev mellett a hálóba találnia. 44. perc: Severin Vatrachki kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Zhecho Strandzhev remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. Zhecho Strandzhev ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Severin Vatrachki hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 45. percében. Egy ütközés nyomán a sértett Последният мохикан szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 46. percében. Wladyslaw Modrzewski hatalmas lövést eresztett meg. Anton Babinov kemény lövése gondot okozott Damyan Kotevski számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. A nézõk számára hidegzuhanyként hatott a hazai csapat visszafogott teljesítménye az elsõ negyvenöt percben. Ráadásul az eredmény sem volt kedvezõ: 0-4!

Mindkét csapat elszántan, feltüzelt hangulatban várta a második félidõ kezdetét. A játékvezetõ a sípjába fújt, Georgi Asparuhov elvégezte a kezdõrúgást. Zhecho Strandzhev (Mladinowo) némi szerencsével csípte el Ikonom Gerginov lapos, lábak között kapura surranó lövését még a gólvonal elõtt. Zhecho Strandzhev ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Georgi Asparuhov hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 61. percében. Zhecho Strandzhev jól helyezkedett, és a védelem is megfelelõen zárt, ám ez mit sem ért, mivel Severin Vatrachki bombalövése mindenen keresztül utat talált a hálóba - 0-5 62 percnyi játék után. Georgi Asparuhov lefutotta a védõket, majd állítgatás nélkül kapura tüzelt a meccs 68. percében. Zhecho Strandzhev most tehetetlennek bizonyult, a gól az eredmény 0-6 arányú módosulását jelentette. 72. perc: Georgi Asparuhov szakadt el a védõjétõl, majd az elé kerülõ labdát Zhecho Strandzhev feje felett a hálóba emelte. Ezzel a góllal lett 0-7. Egy ütközés nyomán a sértett Mladinowo szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 77. percében. Lulcho Ambarev hatalmas lövést eresztett meg. Zhecho Strandzhev (Mladinowo) remek védése mentette meg a kihagyó Mladinowo védelmet a góltól a mérkõzés 78. percében, valahogy sikerült összeszednie a gólvonalon pattogó labdát. Zhecho Strandzhev szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Wladyslaw Modrzewski által a mérkõzés 79 percében kapura küldött lövést. Zhecho Strandzhev (Mladinowo) remek védése mentette meg a kihagyó Mladinowo védelmet a góltól a mérkõzés 80. percében, valahogy sikerült összeszednie a gólvonalon pattogó labdát. Zhecho Strandzhev (Mladinowo) remek védése mentette meg a kihagyó Mladinowo védelmet a góltól a mérkõzés 82. percében, valahogy sikerült összeszednie a gólvonalon pattogó labdát. Severin Vatrachki könnyen gólt szerezhetett volna a találkozó 85. percében, ha idõben ellövi a tizenhatos vonalánál pattogó labdát, azonban kivárt, így Zhecho Strandzhev visszavetõdve menteni tudott. Georgi Asparuhov kemény lövése gondot okozott Zhecho Strandzhev számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. A találkozó 89 percében Zhecho Strandzhev nagyon fontos védést mutatott be, az egyedül kilépõ Ikonom Gerginov gurítását sikerült hárítania. Tzoko Karaneshev köszönetet mondhatott a betlizõ Mladinowo védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt Zhecho Strandzhev mellett a hálóba találnia. 95 perc telt el a mérkõzésbõl, amikor Adam Aprilov száma is bekerült a játékvezetõ noteszébe. A sárga lap felmutatását követõen némileg felforrósodott a légkör az idegesnek tûnõ Mladinowo játékosok körül. A mérkõzés 95. percében egy Mladinowo szabadrúgásra került a sor, Adam Aprilov készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. A(z) Последният мохикан végig jobban játszott, mint a(z) Mladinowo együttese, és megérdemelt gyõzelmet aratott. A(z) Mladinowo játékosai némileg csalódottan hagyták el a pályát.