87 9 Pom 82' Ö. Süreyya   1.80
91 10 Nap E. Hürsev       2.71
90 11 Nap A. Oğuz Akarslan       2.71

Kocamustafapasa Stad
Widzowie: 5000 (Miejsca stojące: 4000, Miejsca siedzące: 1000, Miejsca dla VIPów: 0)
Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny X-Ray. Do piłki podszedł Özal Süreyya. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Kirli FK, którym był Turan Uğurtan mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Rzut wolny dla drużyny X-Ray. Özal Süreyya podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Gdyby w 15 minucie Turan Uğurtan zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gdyby w 17 minucie Ahmet Hamdi Acunman zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 19 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Ahmet Hamdi Acunman przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 24 minucie meczu spowodował, że Özal Süreyya został upomniany żółtą kartką. Właśnie upłynęła 25 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Özal Süreyya. W 29 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Ahmet Hamdi Acunman przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Turan Uğurtan znalazł się w doskonałej sytuacji w 31 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Właśnie upływała 32 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Turan Uğurtan. kaya Sekib rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-0. 41 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny X-Ray. Özal Süreyya będzie zagrywać piłkę. 42 minuta meczu. Turan Uğurtan strzela z bliskiej odległości w prawą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już kaya Sekib. Nie ma gola. Ahmet Hamdi Acunman znalazł się w doskonałej sytuacji w 43 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gdyby w 45 minucie Turan Uğurtan zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wspaniały rzut w lewą stronę i kaya Sekib broni w trudnej sytuacji w 48 minucie meczu. Turan Uğurtan powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Drużyna Kirli FK prowadzi po pierwszej części spotkania. Nie ulega wątpliwości, że 1-0 jest zaliczką na drugą połowę jednak drużyna X-Ray z pewnością poszuka swojej szansy po przerwie.

Nad stadionem zerwał się silny wiatr, który mógł przeszkadzać zawodnikom w drugiej połowie. Sędzia uznał jednak, że nie było powodu, żeby odwoływać spotkanie i Turan Uğurtan rozpoczął drugą połowę. Kibice drużyny Kirli FK przecierają oczy ze zdumienia. W 53 minucie meczu Turan Uğurtan powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że kaya Sekib zdołał go obronić. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Kirli FK, którym był Turan Uğurtan mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Wspaniały rzut w prawą stronę i kaya Sekib broni w trudnej sytuacji w 58 minucie meczu. Ahmet Hamdi Acunman powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Ahmet Hamdi Acunman znalazł się w doskonałej sytuacji w 67 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Kirli FK. Piłkarze drużyny X-Ray protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Şanver Sidar. Ahmet Hamdi Acunman nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 75 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. W 78 minucie Ahmet Hamdi Acunman zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 82 minucie każe tylko jednego winowajcę żółtą kartką za dyskusję. Özal Süreyya miał już jedną kartkę na koncie, więc musi przedwcześnie opuścić boisko. W 84 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Ahmet Hamdi Acunman. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Wspaniały rzut w prawą stronę i kaya Sekib broni w trudnej sytuacji w 92 minucie meczu. Ahmet Hamdi Acunman powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 93 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Turan Uğurtan przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. W 95 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Ahmet Hamdi Acunman. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Pewne zwycięstwo drużyny Kirli FK. Obie drużyny dziękuj± sobie za grę w tym ciekawym spotkaniu.