12 10 Cs. E. Naşit       4.59
11 11 Cs. A. Şahit     2 12.10

İzmir Alsancak Stadı
Nézőszám: 5100 (Állóhely: 4000, Ülőhely: 1000, VIP páholy: 100)
Szép számú szurkolósereg gyûlt össze ezen a csodálatos napon, a stadion visszhangzik a hangos rigmusoktól, és végre a pályán is mozgásba lendültek a játékosok İlmi Kırca kezdõrúgása után.. Uğur Nedret elkésett becsúszó szerelése nyomán telibe találta a kiugró Besni SK játékos sípcsontját, aki ezt követõen fájdalomtól eltorzult arccal fetrengett a földön. A játékvezetõ a sípjába fújt, és sárga lapot adott a szabálytalankodónak. Uğur Nedret hiába mentegetõzött és próbálta feltámogatni a földrõl az ellenfelét. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Uğur Nedret (MeRGeN G.d.) javára a mérkõzés 4. percében. Atacan Şahit úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 7. percében. Güneş Samim gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 10. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Mahsun Nizam visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. A csapattársak által gyorsan és ügyesen szõtt akció eredményeképpen Enes Naşit egyedül találta magát az ötös vonalán, óriási gólhelyzetben a találkozó 13. percében. Hálószaggató bomba helyett inkább finoman akarta megoldani a helyzetet, gurítását azonban a jó ütemben kimozduló Ahmet Necdet Özyurt lábbal hárította. Mahsun Nizam nem rossz kapus, de a mai találkozón nem parádézik. Ez meglátszott a meccs 20. percében is, amikor a kapus İlmi Kırca lövését nem tudta hárítani. 1-0! 23. perc: Atacan Şahit került helyzetbe a tizenhatos vonalánál, de rosszul találta el a labdát, amely így a kapu mellett hagyta el a pályát. A találkozó 29. percében ajtó-ablak helyzet tárult Enes Naşit elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Ahmet Necdet Özyurt lábában. Cevdet Gezer sárga lapot kapott sportszerûtlen viselkedésért, a mérkõzés 32. percében. Halil Yalgın elszakadt az õrzõjétõl és a megkapott labdát azonnal a kapu felé küldte a találkozó 37. percében. A lövés váratlanul igen pontosra sikeredett, ezért Ahmet Necdet Özyurt (MeRGeN G.d.) csak alaposan kinyújtózva tudta kiütni a gólvonal elõl. Enes Naşit a játékidõ 39. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék.

A szünet elteltét követõen mindkét csapat felsorakozott a pályán, és a játékvezetõ sípjelére Atacan Şahit útjára indította a labdát. 51. perc: Enes Naşit hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Ahmet Necdet Özyurt már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. 53 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Ahmet Necdet Özyurt (MeRGeN G.d.) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Atacan Şahit lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. 60. perc: Enes Naşit került helyzetbe a tizenhatos vonalánál, de rosszul találta el a labdát, amely így a kapu mellett hagyta el a pályát. Gól, 1-1! A közönség tomboló örömmel köszöntötte Atacan Şahit remek találatát, aki valóban remek ollózó mozdulattal lõtt el Ahmet Necdet Özyurt mellett a mérkõzés 64 percében. Enes Naşit gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 67. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Ahmet Necdet Özyurt visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. Remek Besni SK támadás futott a pályán a mérkõzés 70. percében, Atacan Şahit õrizetlenül maradt és hanyag mozdulattal pöccintett Ahmet Necdet Özyurt mellett a hálóba, 1-2. 76 percnyi játékot követõen Ahmet Necdet Özyurt (MeRGeN G.d.) bravúros közbelépésére volt szükség, hogy Enes Naşit szemfüles lövését követõen ne rezdüljön meg a háló. Ahmet Necdet Özyurt (MeRGeN G.d.) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Atacan Şahit éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 78. percében. 85. perc: Atacan Şahit kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Ahmet Necdet Özyurt remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. Enes Naşit (Besni SK) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 89. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. Enes Naşit a játékidõ 91. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. A vérmesebb Besni SK szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 92 eltelt percet követõen. Seyhan Günay szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. A(z) Besni SK szurkolóit láthatóan nagyon fellelkesítette a jó játékkal kivívott siker, és a meccs lefújása után még hosszú ideig éltették a csapatukat.