11 7 Pom V. Muriqi       8.88
8 8 Nap S. Mikulík     3 14.84
186 9 Nap C. Adalıoğlu       5.48

Arifbey Arena
Widzowie: 7524 (Miejsca stojące: 5644, Miejsca siedzące: 1730, Miejsca dla VIPów: 150)
Samuel Mikulík rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 5 minutach spędzonych na boisku Ponirin Dewa otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. Rzut wolny dla drużyny ALEMDAR. Ponirin Dewa podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. W 11 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Oğuzalp Barkan z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. Właśnie upłynęła 11 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Oğuzalp Barkan. Cemil Adalıoğlu znalazł się w doskonałej sytuacji w 12 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Oğuzhan Ökmen w 15 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Arifbey spor. W 16 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Samuel Mikulík. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Wymarzona sytuacja dla drużyny ALEMDAR w 25 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Samuel Mikulík. Alp Kelim rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 29 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Cemil Adalıoğlu przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. W 30 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął İldeniz Bozlak. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny ALEMDAR. Do piłki podszedł İldeniz Bozlak. Zamieszanie pod bramką drużyny ALEMDAR w 33 minucie meczu. Do piłki dopada Mehmet Vasif i strzela przy lewym słupku. Kürşat Berin z najwyższym trudem łapie piłkę. Mehmet Vasif zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Arifbey spor, którym był Oğuzhan Ökmen mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 47 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Çelik Vezir przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Do przerwy mecz jest wyrównany. Przerwa pozwoli nieco odpocząć piłkarzom, zaś manager gości zapewne znów spróbuje postawić wszystko na jedną kartę, jak to miał często w zwyczaju.

Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny ALEMDAR, którym był İldeniz Bozlak mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. 65 minuta meczu. İldeniz Bozlak uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Arifbey spor. Alp Kelim puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-2. Oğuzhan Ökmen nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 68 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Mehmet Vasif znalazł się w doskonałej sytuacji w 71 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. 72 minuta meczu, Çelik Vezir strzela, lecz Kürşat Berin rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny ALEMDAR przecierają oczy ze zdumienia. W 78 minucie meczu Samuel Mikulík powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Alp Kelim zdołał go obronić. Wspaniały rzut w lewą stronę i Alp Kelim broni w trudnej sytuacji w 85 minucie meczu. Samuel Mikulík powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Samuel Mikulík ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 86 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Alp Kelim mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 87 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Babür Peşrev z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Arifbey spor. Do piłki podszedł Babür Peşrev. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Vedat Muriqi może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 93 minutach spędzonych na boisku Ali Behzat Serdengeçti otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Arifbey spor. Piłkarze drużyny ALEMDAR protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Ali Behzat Serdengeçti. 96 minuta meczu. Samuel Mikulík zdecydował się na strzał. Piłka wpada do siatki tuż przy prawym słupku. Bramka dla drużyny ALEMDAR. 0-4. Walczyli jak równy z równym, walczyli do upadłego. Nie oszczędzali swoich nóg, nie oszczędzali koszulek. Murawa była gęsto zroszona potem obu zespołów, ale trzy punkty po tym spotkaniu dopisze sobie drużyna ALEMDAR. Zespół Arifbey spor musi się odegrać przy następnej okazji spotkania się tych dwóch drużyn!