16 10 Nap A. Lema     1 7.66
13 11 Nap Z. Habiboğlu       3.37
8 12 Rez B. Arabacıoğlu       0.00

Altar 1283 Stadyum
Widzowie: 7723 (Miejsca stojące: 5793, Miejsca siedzące: 1776, Miejsca dla VIPów: 154)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Hao Ning Chao rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. Altan Lema ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 8 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Batuhan Yalazan mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 11 minuta spotkania. Hao Ning Chao w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Cruel. Aureliano Calixto spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Hao Ning Chao przeprowadza wspaniały rajd w 14 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Cruel i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Aureliano Calixto zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Altar SK 1283! Mustafa Kemal Tanırer ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 16 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Batuhan Yalazan mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 18 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Mustafa Kemal Tanırer. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. W 20 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Bayhan Yiğitoğlu. W 21 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Altar SK 1283. Wykonywał go Wojciech Pracki. Hristofor Voychev pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Cruel. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Właśnie upłynęła 22 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Hristofor Voychev. W 23 minucie Dinç Kutunalp oddał kąśliwy strzał z dalszej odległości. Batuhan Yalazan rzucił się w prawą stronę i pewnie chwycił piłkę. Wymarzona sytuacja dla drużyny Altar SK 1283 w 26 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Hao Ning Chao. Aureliano Calixto rzucił się jednak w lewo i obronił go. Wspaniały rzut w prawą stronę i Batuhan Yalazan broni w trudnej sytuacji w 27 minucie meczu. Altan Lema powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Mustafa Kemal Tanırer ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 31 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Batuhan Yalazan mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Hao Ning Chao ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 33 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Aureliano Calixto mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wspaniały rzut w prawą stronę i Batuhan Yalazan broni w trudnej sytuacji w 34 minucie meczu. Mustafa Kemal Tanırer powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 36 minuta meczu, Mustafa Kemal Tanırer strzela, lecz Batuhan Yalazan rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny Altar SK 1283 przecierają oczy ze zdumienia. W 42 minucie meczu Şenol Rehber powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Aureliano Calixto zdołał go obronić. Zamieszanie pod bramką drużyny Cruel w 44 minucie meczu. Do piłki dopada Hao Ning Chao i strzela przy lewym słupku. Aureliano Calixto z najwyższym trudem łapie piłkę. Kibice drużyny Altar SK 1283 skandują głośne "Hao Ning Chao". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy prawym bokiem bramkarza a słupkiem. Aureliano Calixto nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 44 minuta i 1-1. Po pierwszej części meczu piłkarze obu drużyn zeszli do szatni z wynikiem remisowym. Zapewne trenerzy obu ekip będą chcieli zmotywować teraz swoich graczy do jeszcze lepszej gry.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. Altan Lema rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. Altan Lema ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 58 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Batuhan Yalazan mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Şenol Rehber przeprowadza wspaniały rajd w 61 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Cruel i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Aureliano Calixto zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Altar SK 1283! Zikri Habiboğlu ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 64 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Batuhan Yalazan mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 65 minuta meczu, Bayhan Yiğitoğlu strzela, lecz Batuhan Yalazan rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny Cruel przecierają oczy ze zdumienia. W 68 minucie meczu Mustafa Kemal Tanırer powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Batuhan Yalazan zdołał go obronić. Gdyby w 71 minucie Mustafa Kemal Tanırer zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 78 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Wojciech Pracki protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Ramiz Özbilgin znalazł trochę wolnego miejsca w 79 minucie i posłał piłkę w kierunku bramki drużyny Altar SK 1283. Batuhan Yalazan był jednak na posterunku i rzucając się w prawą stronę zdołał obronić ten strzał. Wspaniały rzut w lewą stronę i Batuhan Yalazan broni w trudnej sytuacji w 83 minucie meczu. Zikri Habiboğlu powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny Cruel w 86 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Mustafa Kemal Tanırer. Batuhan Yalazan rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gdyby w 90 minucie Altan Lema zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wymarzona sytuacja dla drużyny Altar SK 1283 w 92 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Şenol Rehber. Aureliano Calixto rzucił się jednak w prawo i obronił go. Hao Ning Chao znalazł się w doskonałej sytuacji w 93 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Mustafa Kemal Tanırer znalazł się w doskonałej sytuacji w 95 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Zwycięstwo zainkasowała drużyna Altar SK 1283, choć z przebiegu spotkania bardziej zasłużyli sobie na to goście.