187 14 Rez A. Erdem Uğur       0.00
203 15 Rez S. Şenyaşar       0.00
204 16 Rez U. Tanırcan       0.00

FETHİ SEKİN STADYUMU
Widzowie: 8132 (Miejsca stojące: 6100, Miejsca siedzące: 1871, Miejsca dla VIPów: 161)
W 3 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Samsunspor SK2011. Wykonywał go Arif Burak Hacıfettahoğlu.Ładny strzał w 4 minucie oddał Baltazar Moreira. Niestety minimalnie niecelny. Wymarzona sytuacja dla drużyny SOMA-Anadolu Ateşi w 5 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Baltazar Moreira. Ergincan Sahadettin rzucił się jednak w prawo i obronił go. Kibice drużyny SOMA-Anadolu Ateşi przecierają oczy ze zdumienia. W 9 minucie meczu Fredrik Högberg powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Ergincan Sahadettin zdołał go obronić. Obrońca drużyny Samsunspor SK2011 zdołał zablokować uderzenie, ale piłka wyszła na rzut rożny. W 10 minucie meczu z narożnika będzie podawał Liu Xiong. W 10 minucie rzut rożny wykonywał SOMA-Anadolu Ateşi. Ergincan Sahadettin minął się z piłką, jednak ta minęła także bramkę. Właśnie upłynęła 17 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Mehmet Osman Tuncal. Ahmet Kutsi Akbilge w 19 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Samsunspor SK2011. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny SOMA-Anadolu Ateşi, którym był Fredrik Högberg mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. 24 minuta meczu, Fedai Serdengeçti strzela, lecz Zbyszko Okraszewski rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Baltazar Moreira przeprowadza wspaniały rajd w 26 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Samsunspor SK2011 i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Ergincan Sahadettin zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny SOMA-Anadolu Ateşi! W 28 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny SOMA-Anadolu Ateşi. Jednak Baltazar Moreira w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Ergincan Sahadettin bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Samsunspor SK2011. Do piłki podszedł Bircan Barbaros. 32 minuta meczu mogła okazać się decydująca dla losów spotkania. Liu Xiong oddał zaskakujący strzał z dalszej odległości. Ergincan Sahadettin wyczuł jednak intencje strzelającego i rzucił się w lewą stronę łapiąc piłkę w rękawice. W 33 minucie spotkania, Baltazar Moreira nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na obronę. Z najbliższej odległości, w zamieszaniu podbramkowym skierował piłkę do siatki. Ergincan Sahadettin miał ją już na prawej rękawicy ale strzał był zbyt mocny. 1-0. W drużynie SOMA-Anadolu Ateşi dochodzi do zmiany. Przy linii bocznej czeka Gafur Salim, dostaje ostatnie wskazówki od trenera i czeka aż zmęczony Liu Xiong zejdzie z boiska. 41 minuta meczu. Baltazar Moreira strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Ergincan Sahadettin. Nie ma gola. Wymarzona sytuacja dla drużyny Samsunspor SK2011 w 42 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ahmet Nasir Acemoğlu. Zbyszko Okraszewski rzucił się jednak w prawo i obronił go.

Nad stadionem zerwał się silny wiatr, który mógł przeszkadzać zawodnikom w drugiej połowie. Sędzia uznał jednak, że nie było powodu, żeby odwoływać spotkanie i Baltazar Moreira rozpoczął drugą połowę. Baltazar Moreira znalazł się w doskonałej sytuacji w 50 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. 51 minuta meczu. Baltazar Moreira strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Ergincan Sahadettin. Nie ma gola. Gdyby w 52 minucie Ahmet Kutsi Akbilge zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 55 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Baltazar Moreira. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Gdyby w 56 minucie Ahmet Nasir Acemoğlu zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Fedai Serdengeçti znalazł się w doskonałej sytuacji w 58 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Wspaniały rzut w lewą stronę i Zbyszko Okraszewski broni w trudnej sytuacji w 60 minucie meczu. Fedai Serdengeçti powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 63 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Zekeriya Samin. Upływa 64 minuta meczu. Çelik Özdoğan uderzył potężnie piłkę z dystansu. Po drodze odbiła się ona jeszcze delikatnie od jednego z obrońców i wpadła do prawego rogu bramki. Zaskoczony tym rykoszetem Ergincan Sahadettin nie miał szans na skuteczną interwencję. 2-1. Zamieszanie pod bramką drużyny Samsunspor SK2011 w 67 minucie meczu. Do piłki dopada Baltazar Moreira i strzela przy lewym słupku. Ergincan Sahadettin z najwyższym trudem łapie piłkę. W 71 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny SOMA-Anadolu Ateşi. Jednak Fredrik Högberg w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Ergincan Sahadettin bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Wymarzona sytuacja dla drużyny SOMA-Anadolu Ateşi w 75 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Gafur Salim. Ergincan Sahadettin rzucił się jednak w prawo i obronił go. 76 minuta meczu, Ahmet Nasir Acemoğlu strzela, lecz Zbyszko Okraszewski rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gafur Salim nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 77 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Wymarzona sytuacja dla drużyny Samsunspor SK2011 w 81 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Fedai Serdengeçti. Zbyszko Okraszewski rzucił się jednak w lewo i obronił go. Çelik Özdoğan nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 88 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Wymarzona sytuacja dla drużyny SOMA-Anadolu Ateşi w 90 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Baltazar Moreira. Ergincan Sahadettin rzucił się jednak w prawo i obronił go. Kibice drużyny Samsunspor SK2011 przecierają oczy ze zdumienia. W 91 minucie meczu Ahmet Nasir Acemoğlu powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Zbyszko Okraszewski zdołał go obronić. Ahmet Kutsi Akbilge w 92 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Samsunspor SK2011. W 93 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny SOMA-Anadolu Ateşi. Jednak Baltazar Moreira w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Ergincan Sahadettin bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Właśnie upływała 95 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Baltazar Moreira. Ergincan Sahadettin rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 4-1. Sędzia oznajmił koniec meczu, a kibice gospodarzy rozpoczęli wiwatowanie na cześć swojej drużyny. Drużyna SOMA-Anadolu Ateşi wygrała spotkanie, które równie dobrze mogło zakończyć się odwrotnie.