11 12 Nap 65' F. Fors     1 5.34
10 13 Pom 66' M. Taykara       6.28
39 14 Nap 66' 石辰桦       1.72

Üzümlü Stadium
Widzowie: 8024 (Miejsca stojące: 6020, Miejsca siedzące: 1845, Miejsca dla VIPów: 159)
Mecz rozpoczął Ahmet İlke Trabzonlu. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. Kibice drużyny İslam republic fc przecierają oczy ze zdumienia. W 2 minucie meczu Ahmet İlke Trabzonlu powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Kálmán Berecz zdołał go obronić. Gdyby w 14 minucie Ahmet İlke Trabzonlu zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 15 minuta meczu, Ahmet İlke Trabzonlu strzela, lecz Kálmán Berecz rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Ładny strzał w 24 minucie oddał Reşat Ongay. Niestety minimalnie niecelny. Nadeszła wyczekiwana zmiana w VAKFIKEBİR SPOR. Może nieco niechętnie, lecz widać że zmęczony Mehmet Efe Acabey będzie musiał opuścić boisko, a w jego miejsce, na placu gry, zamelduje się kolejny zawodnik - Yıldıray Kırman. Kibice obu zawodników nagrodzili gromkimi brawami. Sędzia techniczny, za bocznej linii boiska sygnalizuje zmianę w zespole VAKFIKEBİR SPOR, wygląda na to, ze boisko opuści, zmęczony Burhan Çetinoz, a jego miejsce zajmie rozgrzewający się od kilku minut Günay Kazak. Właśnie upłynęła 27 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Halit Ziya Kerem. W 31 minucie, Yıldıray Kırman decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny İslam republic fc, lecz Rasim Yüce zdołał ją wypiąstkować. Kibice drużyny İslam republic fc przecierają oczy ze zdumienia. W 33 minucie meczu Ahmet İlke Trabzonlu powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Kálmán Berecz zdołał go obronić. Zamieszanie pod bramką drużyny VAKFIKEBİR SPOR w 35 minucie meczu. Do piłki dopada Ahmet İlke Trabzonlu i strzela przy lewym słupku. Kálmán Berecz z najwyższym trudem łapie piłkę. Wspaniały rzut w prawą stronę i Kálmán Berecz broni w trudnej sytuacji w 42 minucie meczu. Ahmet İlke Trabzonlu powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Kibice drużyny VAKFIKEBİR SPOR przecierają oczy ze zdumienia. W 45 minucie meczu İsa Energin powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Rasim Yüce zdołał go obronić. Wspaniały rzut w prawą stronę i Kálmán Berecz broni w trudnej sytuacji w 47 minucie meczu. Ahmet İlke Trabzonlu powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów.

W 54 minucie meczu Ahmet İlke Trabzonlu strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Kálmán Berecz rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Zamieszanie pod bramką drużyny VAKFIKEBİR SPOR w 55 minucie meczu. Do piłki dopada Ahmet İlke Trabzonlu i strzela przy lewym słupku. Kálmán Berecz z najwyższym trudem łapie piłkę. Halit Ziya Rahmet pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny VAKFIKEBİR SPOR. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Właśnie upłynęła 59 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Halit Ziya Rahmet. W 61 minucie meczu Günay Kazak strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Rasim Yüce rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! W 63 minucie meczu błąd w polu karnym popełnił obrońca drużyny İslam republic fc. Na jego szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Do piłki podszedł wykonawca stałych fragmentów drużyny VAKFIKEBİR SPOR, 彭超瑜. W 63 minucie Yıldıray Kırman posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Rasim Yüce miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać. İsa Energin nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 65 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Ahmet İlke Trabzonlu nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Folke Fors. Zmiana w drużynie İslam republic fc. Mikail Taykara przygotowuje się do gry. Boisko opuści Reşat Ongay. Trener drużyny İslam republic fc przeprowadza zmianę. W miejsce zmęczonego już nieco Nuno Fernandes wprowadza 石辰桦 który na pewno ożywi grę zespołu. W 69 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku İsa Energin przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. 74 minuta meczu. Folke Fors strzela, lecz Kálmán Berecz rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Folke Fors był bliski celu w 77 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. W 79 minucie meczu Folke Fors wkręcił pilnujących go obrońców w ziemię i znajdując odrobinę miejsca oddał strzał z lewej strony pola karnego w kierunku długiego słupka. Bramkarz drużyny VAKFIKEBİR SPOR nie dał się jednak zaskoczyć i pewnie chwycił piłkę. W 81 minucie meczu błąd w polu karnym popełnił obrońca drużyny VAKFIKEBİR SPOR. Na jego szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Do piłki podszedł wykonawca stałych fragmentów drużyny İslam republic fc, Halil Can Çiftçi. W 84 minucie meczu Folke Fors strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Kálmán Berecz rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! 86 minuta meczu. Folke Fors uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny VAKFIKEBİR SPOR. Kálmán Berecz puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-2. Kibice drużyny İslam republic fc przecierają oczy ze zdumienia. W 92 minucie meczu Folke Fors powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Kálmán Berecz zdołał go obronić. Pomimo wyraźnej przewagi gospodarzy to drużyna İslam republic fc wygrała to spotkanie i wraca do domu z tarczą.