O: Ocena

Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

Tekira arena
Widzowie: 7992 (Miejsca stojące: 5995, Miejsca siedzące: 1838, Miejsca dla VIPów: 159)
Çağlar Erakıncı rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. Wspaniały rzut w lewą stronę i Tuğrul Özboga broni w trudnej sytuacji w 7 minucie meczu. 徐凌钢 powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 11 minuta meczu. Çağlar Erakıncı uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Telra SK. Aytekin Suay puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-1. W 13 minucie spotkania Hadi Direm zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. Wspaniały rzut w prawą stronę i Tuğrul Özboga broni w trudnej sytuacji w 16 minucie meczu. Robert Cucu powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gdyby w 19 minucie 徐凌钢 zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Metehan Kuntay ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 25 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Aytekin Suay mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Właśnie upływała 25 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Metehan Kuntay. Aytekin Suay rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-2. Uygur Kamver znalazł trochę wolnego miejsca w 29 minucie i posłał piłkę w kierunku bramki drużyny Telra SK. Aytekin Suay był jednak na posterunku i rzucając się w prawą stronę zdołał obronić ten strzał. 30 minuta meczu. Ahmet Fikret Rukni uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Evcilerspor. Tuğrul Özboga puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 1-2. 33 minuta meczu. Yağızhan Ekin próbował strzelać obok prawego słupka, lecz nie trafił czysto i wolno toczącą się piłkę zagarnął bramkarz drużyny przeciwnej. Ahmet Fikret Rukni ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 34 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Tuğrul Özboga mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 36 minucie Ahmet Fikret Rukni wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Evcilerspor. Tuğrul Özboga nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 2-2!! Wspaniały rzut w prawą stronę i Tuğrul Özboga broni w trudnej sytuacji w 42 minucie meczu. 徐凌钢 powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Rzut wolny dla drużyny Evcilerspor. Erdi Adahan podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Gospodarze tego spotkania narzucili swój styl gry w pierwszej połowie i zasłużenie prowadzą 3-2 z drużyną Evcilerspor. Ciekawe czy zespół Telra SK poprawi bilans bramkowy w drugiej połowie.

Metehan Kuntay w 54 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Evcilerspor. 徐凌钢 ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 58 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Tuğrul Özboga mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wspaniały rzut w prawą stronę i Tuğrul Özboga broni w trudnej sytuacji w 61 minucie meczu. Robert Cucu powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Ahmet Fikret Rukni ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 67 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Tuğrul Özboga mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 68 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Evcilerspor. Wykonywał go Benjamin Tunström. Gdyby w 69 minucie Ahmet Fikret Rukni zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 73 minuta meczu, Ahmet Fikret Rukni strzela, lecz Tuğrul Özboga rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 85 minuta meczu, Robert Cucu strzela, lecz Tuğrul Özboga rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wymarzona sytuacja dla drużyny Telra SK w 94 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Robert Cucu. Tuğrul Özboga rzucił się jednak w prawo i obronił go. Drużyna Telra SK posiadała w tym meczu wszystkie atuty po swojej stronie. Ze wsparciem dwunastego zawodnika w postaci publiczności, sięgnęli po zwycięstwo.