4 14 Cse. O. Shalan       0.00
3 15 Cse. L. Al Hashash       0.00

Toumba Stadium
Nézőszám: 8313 (Állóhely: 6000, Ülőhely: 2129, VIP páholy: 184)
Szép számú szurkolósereg gyûlt össze ezen a csodálatos napon, a stadion visszhangzik a hangos rigmusoktól, és végre a pályán is mozgásba lendültek a játékosok Mostafa Abo Al Hasan kezdõrúgása után.. A meccs 8. percében Bartolo Fischinger végzett el partdobást, célpontja Adolfo Monsanto volt, aki azonnal elõreívelte a labdát. 9. perc: Adolfo Monsanto kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Donato Pellecchia remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. Donato Pellecchia ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Chris Guest hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 14. percében. A találkozó 18. percében ajtó-ablak helyzet tárult Chris Guest elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Donato Pellecchia lábában. 19. perc: Mostafa Abo Al Hasan szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. Cecilio Martxel remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 26. percében. 26 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Donato Pellecchia (PAOK FC) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Chris Guest lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. A tömeg izgatottsága fokozódott a mérkõzés 28. percében, amikor Adolfo Monsanto valahogy beforgatta a védõjét, és már csak a kapussal állt szemben. A lövés kicsit lecsúszott a lábáról, de talán így volt számára a legjobb, ugyanis a labda átjutott a gólvonalon (0-1), mire Donato Pellecchia feleszmélt és utána kapott. 31 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Donato Pellecchia (PAOK FC) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Chris Guest lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Chris Guest köszönetet mondhatott a betlizõ PAOK FC védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt Donato Pellecchia mellett a hálóba találnia. A felháborodott PAOK FC szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Maidenhead javára 39 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Yazeed Al Hadhodt durva szabálytalanságáért. Chris Guest a tizenhatos elõterében lövésre szánta el magát a találkozó 41. percében, a labda magas ívben szállt, jócskán elkerülve a kaput. Ebbõl a helyzetbõl többet ki lehetett volna hozni. Egy ütközés nyomán a sértett Maidenhead szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 42. percében. Aleksander Kochanowicz hatalmas lövést eresztett meg. 43. perc: Fawzy Boften kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Viviano Cienfuegos remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. A nézõk számára hidegzuhanyként hatott a hazai csapat visszafogott teljesítménye az elsõ negyvenöt percben. Ráadásul az eredmény sem volt kedvezõ: 0-2!

Caco Figueiredo elkésett becsúszó szerelése nyomán telibe találta a kiugró PAOK FC játékos sípcsontját, aki ezt követõen fájdalomtól eltorzult arccal fetrengett a földön. A játékvezetõ a sípjába fújt, és sárga lapot adott a szabálytalankodónak. Caco Figueiredo hiába mentegetõzött és próbálta feltámogatni a földrõl az ellenfelét. 59. perc: Caco Figueiredo rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. Viviano Cienfuegos szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Fawzy Boften által a mérkõzés 60 percében kapura küldött lövést. Viviano Cienfuegos ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Mahdi Al Sallal hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 61. percében. A találkozó 62 percében Donato Pellecchia nagyon fontos védést mutatott be, az egyedül kilépõ Chris Guest gurítását sikerült hárítania. Adolfo Monsanto kemény lövése gondot okozott Donato Pellecchia számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 74 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Viviano Cienfuegos (Maidenhead) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Mahdi Al Sallal lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. 76. perc: Adolfo Monsanto kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Donato Pellecchia remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. 80. perc: Donato Pellecchia fantasztikus mozdulattal védte Chris Guest kapura tartó lövését. 87. perc: Chris Guest pár csellel alaposan megkavarta a védõket, majd kissé kisodródva keményen meglõtte a labdát a bal sarok irányába. Donato Pellecchia jól zárta a szöget, így könnyedén ölelte magához az életerõs lövést. 90. perc. Bartolo Fischinger gyorsan végezte el a partdobást, a megkapott labdát Yazeed Al Hadhod azonnal tovább játszotta. 93. perc: Adolfo Monsanto takarásból váratlanul kapura tüzelt, Donato Pellecchia (PAOK FC) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Mostafa Abo Al Hasan egészen egyedülálló cselekkel tört be az ellenfél tizenhatosára, és már csak a kapussal állt szemben. Lapos, erõs lövését azonban Viviano Cienfuegos (Maidenhead) lábbal hárítani tudta. Egy ütközés nyomán a sértett Maidenhead szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 96. percében. Bahaa Al Hammady hatalmas lövést eresztett meg. A gyõztes Maidenhead szurkolói lelkesen köszöntötték csapatukat a szoros küzdelemben kivívott sikert követõen.