82 9 Pom I. Prewal       6.22
77 10 Nap I. Antipas       2.93
85 11 Nap B. Chawla       3.81

Lavenham Stadium
Widzowie: 6772 (Miejsca stojące: 5000, Miejsca siedzące: 1772, Miejsca dla VIPów: 0)
Mecz rozpoczął Balwant Chawla. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 6 minucie meczu spowodował, że Ksayata Denhoy został upomniany żółtą kartką. W 7 minucie na daleki strzał zdecydował się Kartar Sanghera. Pytanie tylko, po co? Piłka otarła się o chorągiewkę stojącą w narożniku boiska. Wspaniały rzut w prawą stronę i Fatehpal Agarwal broni w trudnej sytuacji w 10 minucie meczu. Jaishankar Ghosh powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Kacangala Bharadwaj znalazł się w doskonałej sytuacji w 11 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Chuttur Mehra pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Lavenham. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Właśnie upłynęła 15 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Chuttur Mehra. Wspaniały rzut w prawą stronę i Indradatta Sran broni w trudnej sytuacji w 19 minucie meczu. Balwant Chawla powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Lavenham, którym był Golaki Chhugani mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. 27 minuta meczu, Balwant Chawla strzela, lecz Indradatta Sran rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 31 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Golaki Chhugani przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Wspaniały rzut w prawą stronę i Fatehpal Agarwal broni w trudnej sytuacji w 33 minucie meczu. Kacangala Bharadwaj powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 36 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Lavenham. Wykonywał go Amulya Sull.Ładny strzał w 37 minucie oddał Balwant Chawla. Niestety minimalnie niecelny. Golaki Chhugani nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 40 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Kacangala Bharadwaj nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 43 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. W 48 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Kacangala Bharadwaj. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Do przerwy mecz jest wyrównany. Przerwa pozwoli nieco odpocząć piłkarzom, zaś manager gości zapewne znów spróbuje postawić wszystko na jedną kartę, jak to miał często w zwyczaju.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. Kacangala Bharadwaj rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Kerala FC, którym był Iolkos Antipas mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Iolkos Antipas strzelał w 57 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Kacangala Bharadwaj może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. W 65 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Golaki Chhugani. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Wspaniały rzut w prawą stronę i Indradatta Sran broni w trudnej sytuacji w 72 minucie meczu. Balwant Chawla powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Balwant Chawla nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 73 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Zamieszanie pod bramką drużyny Kerala FC w 78 minucie meczu. Do piłki dopada Kacangala Bharadwaj i strzela przy lewym słupku. Fatehpal Agarwal z najwyższym trudem łapie piłkę. W 81 minucie meczu drużyna Kerala FC wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Prabhusha Nijjar. W 81 minucie rzut rożny dla zespołu Kerala FC. Piłkę na długi słupek dośrodkowywał Prabhusha Nijjar jednak Indradatta Sran ubiegł napastnika i zapobiegł utracie bramki. Właśnie upływała 83 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Golaki Chhugani. Fatehpal Agarwal rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-0. W 87 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Iolkos Antipas przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Wymarzona sytuacja dla drużyny Kerala FC w 90 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Balwant Chawla. Indradatta Sran rzucił się jednak w prawo i obronił go.