104 9 Pom 叶志竞       5.64
108 10 Nap 龙霖延       2.93
107 11 Nap 龚珂森       3.15

扬州高邮市足球场
Widzowie: 5050 (Miejsca stojące: 4000, Miejsca siedzące: 1000, Miejsca dla VIPów: 50)
龚珂森 rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. 柳志崇 ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 9 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że 陶扬常 mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny 【王者】我只爱红★曼联的红『PARTY』, którym był 龙霖延 mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 14 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się 龙霖延. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce.Ładny strzał w 18 minucie oddał 龙霖延. Niestety minimalnie niecelny. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny 养殖户, którym był 黄烽枫 mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. 柳志崇 może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. W 25 minucie meczu 黄烽枫 zakończył ponad 40 metrowy rajd precyzyjnym strzałem w lewy górny róg, ale 陶扬常 wykazał się wielkim kunsztem chwytając piłkę bez najmniejszego problemu.Ładny strzał w 26 minucie oddał 柳志崇. Niestety minimalnie niecelny. Zamieszanie pod bramką drużyny 【王者】我只爱红★曼联的红『PARTY』 w 28 minucie meczu. Do piłki dopada 柳志崇 i strzela przy lewym słupku. 陶扬常 z najwyższym trudem łapie piłkę. W 33 minucie meczu 柳志崇 strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. 陶扬常 rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Kibice drużyny 养殖户 przecierają oczy ze zdumienia. W 37 minucie meczu 黄烽枫 powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że 陶扬常 zdołał go obronić. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny 【王者】我只爱红★曼联的红『PARTY』. Do piłki podszedł 龙霖延. Wspaniały rzut w prawą stronę i 陶扬常 broni w trudnej sytuacji w 48 minucie meczu. 尤荣剑 powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Ekipa 养殖户 prowadzi do przerwy 1-0. Jednak drużyna gości z pewnością postara się odrobić straty w drugiej części tego meczu.

MVP
黄烽枫

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. 柳志崇 rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. Kibice drużyny 【王者】我只爱红★曼联的红『PARTY』 przecierają oczy ze zdumienia. W 52 minucie meczu 龚珂森 powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że 程银广 zdołał go obronić. W 53 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku 龚珂森 przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. 龚珂森 przeprowadza wspaniały rajd w 59 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny 养殖户 i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz 程银广 zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny 【王者】我只爱红★曼联的红『PARTY』! Właśnie upływała 61 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się 黄烽枫. 陶扬常 rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 2-0. W 65 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku 柳志崇 przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. W 76 minucie 黄烽枫 zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Właśnie upływała 76 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się 柳志崇. 陶扬常 rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 3-0. Kibice drużyny 【王者】我只爱红★曼联的红『PARTY』 przecierają oczy ze zdumienia. W 81 minucie meczu 龙霖延 powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że 程银广 zdołał go obronić. Kibice drużyny 养殖户 przecierają oczy ze zdumienia. W 85 minucie meczu 柳志崇 powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że 陶扬常 zdołał go obronić. Rzut wolny dla drużyny 【王者】我只爱红★曼联的红『PARTY』. 孟悦棋 podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Każdy wynik był tutaj możliwy, ale to drużyna 养殖户 wygrała po zaciętej walce to spotkanie. Kibice gospodarzy dziękują za wspaniałe widowisko.

黄烽枫黄烽枫(1-0) 37'
 黄烽枫黄烽枫(2-0) 61'
 柳志崇柳志崇(3-0) 76'