12 10 Cs. 邱辰常     1 8.88
11 11 Cs. 钱帆     2 10.29

鲁能泰山将军大球场
Nézőszám: 7236 (Állóhely: 5429, Ülőhely: 1664, VIP páholy: 143)
齐棋震 végezte el a kezdõrúgást ezen az esõs, borongós napon, remélhetõen a játék jó kedvre fogja deríteni a szurkolókat. 3 percnyi játékot követõen 宋邦彬 (广西崇左半人马俱乐部队) bravúros közbelépésére volt szükség, hogy 蒋朗坚 szemfüles lövését követõen ne rezdüljön meg a háló. 崔兴文 (☆冰谷☆〓新势力〓横刀立马之泰山将军) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, 钱帆 éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 10. percében. 崔兴文 ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, 邱辰常 hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 13. percében. 钱帆 köszönetet mondhatott a betlizõ ☆冰谷☆〓新势力〓横刀立马之泰山将军 védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt 崔兴文 mellett a hálóba találnia. 邱辰常 úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 18. percében. 21. perc: 邱辰常 kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban 崔兴文 remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. 钱帆 a tizenhatos elõterében lövésre szánta el magát a találkozó 26. percében, a labda magas ívben szállt, jócskán elkerülve a kaput. Ebbõl a helyzetbõl többet ki lehetett volna hozni. A mérkõzés 27. percében egy ☆冰谷☆〓新势力〓横刀立马之泰山将军 szabadrúgásra került a sor, 魏挺风 készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. 钱帆 a tizenhatos elõterében lövésre szánta el magát a találkozó 32. percében, a labda magas ívben szállt, jócskán elkerülve a kaput. Ebbõl a helyzetbõl többet ki lehetett volna hozni. 钱帆 a mérkõzés 38 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. A találkozó 42. percében ajtó-ablak helyzet tárult 邱辰常 elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ 崔兴文 lábában. 邱辰常 a játékidõ 43. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. 钱帆 gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 44. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, 崔兴文 visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. 钱帆 gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 47. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, 崔兴文 visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. Az elsõ játékrészben a szerencse inkább a vendégeknek kedvezett, így 0-1 arányú vezetésnek örülhettek a szünetben.

MVP
邓鸿剑

A hazai közönség bíztatása felerõsödött, amikor 钱帆 a bíró jelzésére elvégezte a kezdõrúgást. 崔兴文 (☆冰谷☆〓新势力〓横刀立马之泰山将军) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, 钱帆 éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 51. percében. A felháborodott 广西崇左半人马俱乐部队 szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél ☆冰谷☆〓新势力〓横刀立马之泰山将军 javára 52 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték 乔梁耀t durva szabálytalanságáért. A találkozó 54. percében ajtó-ablak helyzet tárult 钱帆 elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ 崔兴文 lábában. 邱辰常 szerencséje nem ismert határokat, 58 percnyi játék után a hozzá többször visszapattanó labdát végül kapura lõtte, ráadásul 崔兴文 rosszul számította ki a labda ívét. Nem volt szép gól, de a lényeg: 0-2. 63. perc: 蒋朗坚 kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban 宋邦彬 remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. A találkozó 64 percében 崔兴文 nagyon fontos védést mutatott be, az egyedül kilépõ 邱辰常 gurítását sikerült hárítania. 70 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki 崔兴文 (☆冰谷☆〓新势力〓横刀立马之泰山将军) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ 钱帆 lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 81. percében, de 崔兴文 merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró 邱辰常 lábáról. Már 85 perce játszottak a csapatok, amikor 钱帆 remek egyéni akciójával talpra ugrasztotta a fanatikusabb 广西崇左半人马俱乐部队 szurkolókat: egy biciklicsellel maga mögött hagyta a védõjét, betört a büntetõterületre, ám a lövés pillanatában elvesztette az egyensúlyát, így a labda kevéssel célt tévesztett. 钱帆 a mérkõzés 88 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. 98. perc: 蒋朗坚 hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. 宋邦彬 már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. A(z) 广西崇左半人马俱乐部队 szurkolóit láthatóan nagyon fellelkesítette a jó játékkal kivívott siker, és a meccs lefújása után még hosszú ideig éltették a csapatukat.