112 13 Rez 石竞铮       0.00
113 14 Rez 邓晨松       0.00
116 15 Rez 康飞星       0.00

安徽黄山神舟队
Widzowie: 7729 (Miejsca stojące: 5798, Miejsca siedzące: 1777, Miejsca dla VIPów: 154)
黄锋强 znalazł się w doskonałej sytuacji w 3 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. 洪朗威 ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 6 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że 于朋坤 mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny 梁山阿里郎. Piłkarze drużyny Letting Go protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał 秦斐松. Poirytowany 秦斐松 opluł przeciwnika w 15 minucie spotkania. Arbiter zauważył jednak to zdarzenie i bez wahania pokazał mu czerwoną kartkę. Surowa decyzja oznacza, że drużyna 梁山阿里郎 będzie kończyć mecz w osłabieniu. W 16 minucie meczu rzut wolny dla ekipy 梁山阿里郎. Wykonywał go 秦斐松. Xie Yun Ting zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 18 minutach spędzonych na boisku 齐鹰卫 otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. W 18 minucie meczu rzut wolny dla ekipy 梁山阿里郎. Wykonywał go 齐鹰卫. Właśnie upływała 19 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się 倪雄悦. 于朋坤 rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 2-0. 黄锋强 znalazł się w doskonałej sytuacji w 23 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wymarzona sytuacja dla drużyny Letting Go w 25 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał 黄锋强. 于朋坤 rzucił się jednak w prawo i obronił go. 25 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Letting Go. 严军奕 będzie zagrywać piłkę. Kibice drużyny Letting Go przecierają oczy ze zdumienia. W 30 minucie meczu 黄锋强 powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że 于朋坤 zdołał go obronić. 31 minuta meczu, 黄锋强 strzela, lecz 于朋坤 rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 33 minucie tego spotkania 倪雄悦 wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. 于朋坤 nie dał rady zapobiec utracie bramki. 3-0. Właśnie upływała 36 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się 洪朗威. 于朋坤 rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 4-0. W 43 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas 杜益振. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. W 44 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku 贺勇挺 przechodzi nad poprzeczką bramki rywala.Ładny strzał w 47 minucie oddał 严潮翔. Niestety minimalnie niecelny. Ekipa Letting Go prowadzi do przerwy 4-0. Jednak drużyna gości z pewnością postara się odrobić straty w drugiej części tego meczu.

MVP
倪雄悦

黄锋强 rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 52 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. 黄锋强 protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny 梁山阿里郎. Piłkarze drużyny Letting Go protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał 齐鹰卫. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny 梁山阿里郎, którym był 杜益振 mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. 68 minuta meczu. 倪雄悦 uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny 梁山阿里郎. 于朋坤 puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 5-1. Ładny strzał w 74 minucie oddał 杜益振. Niestety minimalnie niecelny. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 85 minucie 蔡南霖 wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu 梁山阿里郎. 于朋坤 nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 6-1!! 贺勇挺 w 89 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, 梁山阿里郎. Gdyby w 94 minucie 齐鹰卫 zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 倪雄悦 ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 96 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że 于朋坤 mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Każdy wynik był tutaj możliwy, ale to drużyna Letting Go wygrała po zaciętej walce to spotkanie. Kibice gospodarzy dziękują za wspaniałe widowisko.

倪雄悦倪雄悦(1-0) 8'