13 15 Cse. 莫景朋       0.00
16 16 Cse. 吕珂磊       0.00

绵阳南河体育场
Nézőszám: 7814 (Állóhely: 5862, Ülőhely: 1797, VIP páholy: 155)
A szurkolók hangulata már a tetõfokra hágott, amikor 余天诚 kezdõrúgásával elindult a játék. 4. perc: 曲谦飞 takarásból váratlanul kapura tüzelt, 柳铮崇 (『挑战者』<兄弟>绵阳FC『蜀』【鸣人】) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. 14 percnyi küzdelmet követõen 苏银默 hatalmas helyzetbe került, és innen általában nem szokott hibázni, 1-0. A felháborodott 忻州掘金队 szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél 『挑战者』<兄弟>绵阳FC『蜀』【鸣人】 javára 18 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték 杨海希t durva szabálytalanságáért. Majd 25 percet követõen %payerId% (『挑战者』<兄弟>绵阳FC『蜀』【鸣人】) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. 余天诚 (忻州掘金队) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 26. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. 邱乐剑 váratlan lövése a találkozó 27. percében talpra ugrasztotta a nézõket, akik azonnal vissza is huppantak a helyükre, látván, hogy a labda elsuhan a bal sarok mellett. A meccs 37. percében 于荣骋 begyûjtött egy felesleges sárga lapot, miután sikertelenül próbálta megtéveszteni a bírót. Egy ütközés nyomán a sértett 忻州掘金队 szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 37. percében. 于荣骋 hatalmas lövést eresztett meg. 苏银默 (『挑战者』<兄弟>绵阳FC『蜀』【鸣人】) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 38. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. 柳铮崇 kénytelen volt megadni magát 何建川 jól helyezett lövését követõen a találkozó 44. percében. 1-2. 46 percnyi játék után 邱乐剑 (『挑战者』<兄弟>绵阳FC『蜀』【鸣人】) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. Az elsõ félidõ 1-2 arányú 忻州掘金队 vezetéssel zárult. A vendégek végig nagy önbizalommal játszottak, elõnyük teljesen megérdemelt.

MVP
曲谦飞

A hazai közönség bíztatása felerõsödött, amikor 苏银默 a bíró jelzésére elvégezte a kezdõrúgást. 51 percnyi játék után 邱乐剑 (『挑战者』<兄弟>绵阳FC『蜀』【鸣人】) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. 严潮希 elkésett becsúszó szerelése nyomán telibe találta a kiugró 『挑战者』<兄弟>绵阳FC『蜀』【鸣人】 játékos sípcsontját, aki ezt követõen fájdalomtól eltorzult arccal fetrengett a földön. A játékvezetõ a sípjába fújt, és sárga lapot adott a szabálytalankodónak. 严潮希 hiába mentegetõzött és próbálta feltámogatni a földrõl az ellenfelét. A vérmesebb 忻州掘金队 szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 53 eltelt percet követõen. 严潮希 szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. 邱乐剑 a játékidõ 54. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. 曲谦飞 gólt szerzett, 1-3. A meccs 63. percének történése volt, a lapos lövés megpattant a védõkön, majd 柳铮崇 kezein is túljutva a gólvonal mögé vánszorgott. 66. perc: 于荣骋 szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. 龙真辰 remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 69. percében. Egy ütközés nyomán a sértett 『挑战者』<兄弟>绵阳FC『蜀』【鸣人】 szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 79. percében. 邱乐剑 hatalmas lövést eresztett meg. 87. perc: nagy megkönnyebbülést okozott a dermedten álló 『挑战者』<兄弟>绵阳FC『蜀』【鸣人】 kapus számára az, hogy 曲谦飞 lövése nyomán a labda elkerülte a bal alsó sarkot. 余天诚 (忻州掘金队) õrizetlenül maradt az ellenfél kapuja elõtt, így az elé kerülõ labdát gond nélkül helyezhette a kapuba a találkozó 89. percében. 曲谦飞 a mérkõzés 97 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. A mérkõzést lezáró hármas sípszó hatalmas 忻州掘金队 fesztivált varázsolt a zöld gyepre. A vendégcsapat játékosai és szurkolói örömmámorban úszva ünnepelték a végig szoros küzdelemben kiharcolt gyõzelmet.

苏银默苏银默(1-0) 14'
  33' (1-1)曲谦飞曲谦飞