15 12 Cse. 汪军乐       0.00
4 13 Cse. 陶洲克       0.00

广东增城火神代表队
Nézőszám: 7983 (Állóhely: 5988, Ülőhely: 1836, VIP páholy: 159)
Rodion Cămătaru (Guangzhou Dark Horse F.C) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 7. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. 许光霖 kénytelen volt megadni magát Eliseo Vidales jól helyezett lövését követõen a találkozó 10. percében. 0-1. A nagy klasszis kapusoknak is lõnek gólt: 0-3! 许光霖 hiába mozdult jókor, jó irányba, nem volt elég gyors, hogy kivédje 赵洲延 lövését. A tömeg izgatottsága fokozódott a mérkõzés 20. percében, amikor Eliseo Vidales valahogy beforgatta a védõjét, és már csak a kapussal állt szemben. A lövés kicsit lecsúszott a lábáról, de talán így volt számára a legjobb, ugyanis a labda átjutott a gólvonalon (0-4), mire 许光霖 feleszmélt és utána kapott. Eliseo Vidales kemény lövése gondot okozott 许光霖 számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 24. perc: 方常珂 takarásból váratlanul kapura tüzelt, 许光霖 (Team Of Qing) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Eliseo Vidales gólt szerzett, 0-5. A meccs 25. percének történése volt, a lapos lövés megpattant a védõkön, majd 许光霖 kezein is túljutva a gólvonal mögé vánszorgott. 许光霖 ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, 方常珂 hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 28. percében. 29. perc: 赵洲延 kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban 许光霖 remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. A felháborodott Guangzhou Dark Horse F.C szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Team Of Qing javára 32 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték 尤辰诚t durva szabálytalanságáért. Eliseo Vidales kemény lövése gondot okozott 许光霖 számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. Eliseo Vidales nem tétovázott, amikor a találkozó 37. percében lövõhelyzetbe került, hanem megcélozta a kapu bal oldalát. A jó ütemben vetõdõ Team Of Qing kapus azonban hatástalanítani tudta a nem túl erõs lövést. Duncan Smikle a játékidõ 41. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. Eliseo Vidales egészen egyedülálló cselekkel tört be az ellenfél tizenhatosára, és már csak a kapussal állt szemben. Lapos, erõs lövését azonban 许光霖 (Team Of Qing) lábbal hárítani tudta. A nézõk ovációja fogadta Rodion Cămătaru hajszálpontos lövését, 0-7. A labda 许光霖 kezeitõl elérhetetlen távolságban jutott a kapuba a meccs 45. percében.

51. perc: 许光霖 fantasztikus mozdulattal védte 方常珂 kapura tartó lövését. 许光霖 (Team Of Qing) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Eliseo Vidales éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 52. percében. A mérkõzés 57. percében %playerid% számára szerencsésen alakultak a dolgok, és a védõk által elvétett labdát kapura tudta suhintani. 许光霖 azonban számított erre, és gyors vetõdéssel elcsípte a fû alatt veszélyesen surranó löketet. A felháborodott Guangzhou Dark Horse F.C szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Team Of Qing javára 58 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték 石邦国t durva szabálytalanságáért. 许光霖 nem rossz kapus, de a mai találkozón nem parádézik. Ez meglátszott a meccs 59. percében is, amikor a kapus 方常珂 lövését nem tudta hárítani. 0-8! Eliseo Vidales kemény lövése gondot okozott 许光霖 számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 68 percnyi játékot követõen Eliseo Vidales változtatott az eredményen (0-10). Közelrõl kellemetlen, pattogós lövést küldött kapuba, 许光霖 (Team Of Qing) menteni próbált, de nem járt sikerrel. A csapattársak által gyorsan és ügyesen szõtt akció eredményeképpen Eliseo Vidales egyedül találta magát az ötös vonalán, óriási gólhelyzetben a találkozó 71. percében. Hálószaggató bomba helyett inkább finoman akarta megoldani a helyzetet, gurítását azonban a jó ütemben kimozduló 许光霖 lábbal hárította. A találkozó 75. percében ajtó-ablak helyzet tárult 赵洲延 elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ 许光霖 lábában. 77. perc: 许光霖 fantasztikus mozdulattal védte 方常珂 kapura tartó lövését. A mérkõzés 78. percében egy Team Of Qing szabadrúgásra került a sor, 孙康诚 készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. 方常珂 köszönetet mondhatott a betlizõ Team Of Qing védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt 许光霖 mellett a hálóba találnia. Már 81 perce játszottak a csapatok, amikor 赵洲延 remek egyéni akciójával talpra ugrasztotta a fanatikusabb Guangzhou Dark Horse F.C szurkolókat: egy biciklicsellel maga mögött hagyta a védõjét, betört a büntetõterületre, ám a lövés pillanatában elvesztette az egyensúlyát, így a labda kevéssel célt tévesztett. 赵洲延 kemény lövése gondot okozott 许光霖 számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. A találkozó 83. percében %playerld% szép cselekkel tört be az ellenfél 16-osára, lövésre szánta el magát, de bombaerõs lövése elkerülte a kaput. Eliseo Vidales nem tétovázott, amikor a találkozó 85. percében lövõhelyzetbe került, hanem megcélozta a kapu bal oldalát. A jó ütemben vetõdõ Team Of Qing kapus azonban hatástalanítani tudta a nem túl erõs lövést. A találkozó 88. perce Eliseo Vidales közeli, erõs lövése miatt vált izgalmassá, valamint 许光霖 fantasztikus bravúrja is emlékezetes volt, ahogy kiütötte a léc alá tartó labdát. A megkönnyebbült Team Of Qing játékosok sorra veregették a kapus vállát.