11 8 Cs. L. Fitzsimmons     1 7.55
9 9 Cs. B. Ferfecki     2 9.19

JamesDouglasMorrison
Nézőszám: 8147 (Állóhely: 6111, Ülőhely: 1874, VIP páholy: 162)
Kevin Carragher végezte el a kezdõrúgást ezen az esõs, borongós napon, remélhetõen a játék jó kedvre fogja deríteni a szurkolókat. Boris Wang (Jimmy Pizza) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Lance Fitzsimmons éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 12. percében. 14. perc: Boleslaw Ferfecki hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Boris Wang már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. Egy kapu elõtti kavarodás közben, 17 perc eltelte után Álvaro Montero (Jimmy Pizza) önfeláldozóan vetette magát a jobb sarok környékén pattogó labdára, éppen Jackson Quinn elõtt, aki már készült arra, hogy a hálóba gurítson. A találkozó 18. percére ugrott az óra mutatója, ekkor Loud Quinnell (Taz´s soccer team) csúnyán letalpalta az ellenfelét. A bíró, némi meglepetésre, azonnal elõhúzta a piros lapot. 19. perc: Loud Quinnell rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. Álvaro Montero (Taz´s soccer team) némi szerencsével csípte el Damian Byrnes lapos, lábak között kapura surranó lövését még a gólvonal elõtt. Irving Lander nagyszerû átadást kapott, lerázta magáról a védõket és egyedül tartott a kapu felé. %goalkeeperid% kifutott elé, hogy zárja a szöget, Irving Lander azonban laza bokamozdulattal elcsavarta mellette a labdát a bal sarokba, ezzel lett 1-0 az eredmény a meccs 23. percében. A meccs 26. percében Jackson Quinn begyûjtött egy felesleges sárga lapot, miután sikertelenül próbálta megtéveszteni a bírót. A felháborodott Taz´s soccer team szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Jimmy Pizza javára 27 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Jackson Quinnt durva szabálytalanságáért. Boleslaw Ferfecki a mérkõzés 27 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. 30 percnyi játék után Jackson Quinn (Jimmy Pizza) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. Boleslaw Ferfecki úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 33. percében. Jackson Quinn remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 37. percében. 39. perc: Boleslaw Ferfecki hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Boris Wang már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. Boris Wang (Jimmy Pizza) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Lance Fitzsimmons éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 41. percében. 44. perc: Jackson Quinn rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. Már 45 perce játszottak a csapatok, amikor Boleslaw Ferfecki remek egyéni akciójával talpra ugrasztotta a fanatikusabb Taz´s soccer team szurkolókat: egy biciklicsellel maga mögött hagyta a védõjét, betört a büntetõterületre, ám a lövés pillanatában elvesztette az egyensúlyát, így a labda kevéssel célt tévesztett. A mérkõzés 47. percében egy Jimmy Pizza szabadrúgásra került a sor, Jackson Quinn készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. A félidõ lefújását követõen elégedett taps hallatszott a hazai szurkolók felõl. Csapatuk hatalmas erõbedobással játszva jól megérdemelt elõnyhöz jutott.

Izgalmas perc volt a 48., hála a Taz´s soccer team játékosainak. A(z) Jimmy Pizza tizenhatosán belül folyamatosan egymásnak passzolgattak, teljesen összezavarva a védõket. Végül Bryden Trevena lõ! Mellé! Mindkét csapat elszántan, feltüzelt hangulatban várta a második félidõ kezdetét. A játékvezetõ a sípjába fújt, Boleslaw Ferfecki elvégezte a kezdõrúgást. Boleslaw Ferfecki úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 63. percében. 65 perc eltelte után Lance Fitzsimmons gólja változást hozott az eredményben (1-2), a közeli lövés Boris Wang kezei között vágódott a léc alá. Lance Fitzsimmons nem tétovázott, amikor a találkozó 73. percében lövõhelyzetbe került, hanem megcélozta a kapu bal oldalát. A jó ütemben vetõdõ Jimmy Pizza kapus azonban hatástalanítani tudta a nem túl erõs lövést. 74. perc: Kevin Carragher rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. Boleslaw Ferfecki a mérkõzés 81 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. Boleslaw Ferfecki gólt szerzett, 1-3. A meccs 85. percének történése volt, a lapos lövés megpattant a védõkön, majd Boris Wang kezein is túljutva a gólvonal mögé vánszorgott. 92 percnyi játékot követõen Boris Wang (Jimmy Pizza) bravúros közbelépésére volt szükség, hogy Boleslaw Ferfecki szemfüles lövését követõen ne rezdüljön meg a háló. 94. perc: Boleslaw Ferfecki hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Boris Wang már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. A végsõ sípszó felharsanása után a vendég Taz´s soccer team gyõztesen vonulhatott az öltözõbe, miután az egész mérkõzésen jobb teljesítményt nyújtott, mint a fegyelmezetlenül játszó Jimmy Pizza.