2 13 Obr 22' F. Salgueiro       7.67
11 14 Nap 65' P. Branch     1 4.46

Arborial Park
Widzowie: 44 (Miejsca stojące: 34, Miejsca siedzące: 10, Miejsca dla VIPów: 0)
W 5 minucie meczu rzut wolny dla ekipy ForestFire. Wykonywał go Lucas Navarro. Kibice drużyny Harchester United przecierają oczy ze zdumienia. W 7 minucie meczu Emiliano Fidele powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Shaki Conn zdołał go obronić. W 10 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Arthur Geneste. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Kibice drużyny Harchester United przecierają oczy ze zdumienia. W 12 minucie meczu Emiliano Fidele powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Shaki Conn zdołał go obronić. Kibice drużyny Harchester United przecierają oczy ze zdumienia. W 15 minucie meczu Louis Lumb powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Shaki Conn zdołał go obronić. Wymarzona sytuacja dla drużyny Harchester United w 20 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Emiliano Fidele. Shaki Conn rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 22 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Lucas Navarro przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Zmęczony Bill Pearch schodzi z boiska żegnany brawami. W jego miejsce wchodzi rozgrzewający się już od dłuższego czasu Fábio Salgueiro. 25 minuta meczu, Emiliano Fidele strzela, lecz Shaki Conn rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 26 minucie meczu Sebati Çiftçibaşı strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Shaki Conn rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Nie było to ani podanie ani strzał, ale piłka otarła się o nogi obrońców drużyny ForestFire. Arbiter wskazał na rzut rożny. Stałym wykonawca tego fragmentu gry w drużynie Harchester United jest Arthur Geneste. Emiliano Fidele znalazł się w dogodnej sytuacji. Strzelił pod poprzeczkę i bramka. 28 minuta okazała się szczęśliwą dla zespołu Harchester United dzięki tej bramce. 0-1. Centymetrów zabrakło bramkarzowi drużyny ForestFire aby obronić tą piłkę. W 31 minucie meczu, Emiliano Fidele z najbliższej odległości oddał mocne uderzenie i mimo, że Shaki Conn wyczuł zamiar strzelca i rzucił się w prawą stronę, nie uratował swojej drużyny przed utratą bramki. 0-2. Emiliano Fidele przeprowadza wspaniały rajd w 35 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny ForestFire i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Shaki Conn zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Harchester United! W 35 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Harchester United. Jednak Emiliano Fidele w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Shaki Conn bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Właśnie upływała 36 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Sebati Çiftçibaşı. Shaki Conn rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-3. W 42 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Harchester United. Wykonywał go Ash Sands. W 44 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Lucas Navarro przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Mimo, iż wynik 0-3 przemawia za drużyną Harchester United, wciąż wszystko przed nami. Trener gospodarzy postara się tak umotywować swoich graczy aby ci odrobili jeszcze straty.

Zmiana w drużynie Harchester United. Ted Beale schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Randall Burton. Emiliano Fidele rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. Wspaniały rzut w prawą stronę i Shaki Conn broni w trudnej sytuacji w 53 minucie meczu. Emiliano Fidele powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Emiliano Fidele znalazł się w doskonałej sytuacji w 61 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Luisito James na pewno zna odpowiedź. W drużynie Harchester United dochodzi do zmiany. Przy linii bocznej czeka Pedro Branch, dostaje ostatnie wskazówki od trenera i czeka aż zmęczony Sebati Çiftçibaşı zejdzie z boiska. Właśnie upływała 70 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Louis Lumb. Shaki Conn rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 0-4. Wspaniały rzut w lewą stronę i Shaki Conn broni w trudnej sytuacji w 72 minucie meczu. Randall Burton powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Właśnie upływała 72 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Randall Burton. Shaki Conn rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 0-5. 77 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny ForestFire. Luisito James będzie zagrywać piłkę. Wymarzona sytuacja dla drużyny ForestFire w 79 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Lucas Navarro. Neil Long rzucił się jednak w prawo i obronił go. 82 minuta meczu, Randall Burton strzela, lecz Shaki Conn rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 83 minucie, Lucas Navarro decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Harchester United, lecz Neil Long zdołał ją wypiąstkować. Płaski strzał, który oddał Emiliano Fidele w 85 minucie gry, nie sprawił większych kłopotów bramkarzowi drużyny ForestFire, który wyczuwając intencje strzelca rzucił się w prawy róg. Wymarzona sytuacja dla drużyny ForestFire w 89 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Luisito James. Neil Long rzucił się jednak w prawo i obronił go. 93 minuta meczu. Pedro Branch uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny ForestFire. Shaki Conn puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 0-6. Lucas Navarro znalazł się w doskonałej sytuacji w 98 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Zamieszanie pod bramką drużyny Harchester United wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł Luisito James i zagrał ją w pole karne. Podsumowując, można powiedzieć, że najbardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis, ale drużyna Harchester United miała więcej szczęścia i wywiozła zwycięstwo z gorącego terenu.