24 15 Rez G. Bakar       0.00
205 16 Rez J. Bras       0.00

El Costurero
Widzowie: 44 (Miejsca stojące: 34, Miejsca siedzące: 10, Miejsca dla VIPów: 0)
Mecz rozpoczął Bernard Janiczek. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. Właśnie upływała 3 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Bernard Janiczek. Christian Bide rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 1-0. W 7 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Feliciano Ibar. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. 11 minuta meczu, Bernard Janiczek strzela, lecz Christian Bide rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny 乂丨 爪ㄩ乇尺ㄒㄖ丂 千.匚. przecierają oczy ze zdumienia. W 13 minucie meczu Gonzalo Berriotxoa powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Bonifacio Baumer zdołał go obronić. Zamieszanie pod bramką drużyny Enhebrator FC wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł Alejo Urtsin i zagrał ją w pole karne. W 14 minucie piłkę z rzutu rożnego dośrodkowywał Alejo Urtsin, ale Bonifacio Baumer wyszedł z bramki i pewnie ją złapał. 19 minuta meczu. Bernard Janiczek uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny 乂丨 爪ㄩ乇尺ㄒㄖ丂 千.匚.. Christian Bide puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 2-0. W 26 minucie meczu Feliciano Ibar strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Bonifacio Baumer rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! W 26 minucie tego spotkania Feliciano Ibar wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Bonifacio Baumer nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-1. W 29 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Alejo Urtsin z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. W 30 minucie meczu Christian Bide zatrzymał piłkę zmierzającą po jego prawej stronie do bramki. Pechowym wykonawcą jedenastki był Bernard Janiczek. 37 minuta meczu, Andrea Carnevale strzela, lecz Bonifacio Baumer rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Andrea Carnevale. Wspaniały rzut w prawą stronę i Bonifacio Baumer broni w trudnej sytuacji w 60 minucie meczu. Feliciano Ibar powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 65 minuta meczu, Bernard Janiczek strzela, lecz Christian Bide rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 67 minuta meczu. Andrea Carnevale strzela, lecz Bonifacio Baumer rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 67 minucie Andrea Carnevale wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Enhebrator FC. Bonifacio Baumer nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 5-2!! Enhebrator FC przeprowadza zmianę. W miejsce Bernard Janiczek pojawia się Dries van Veldhuizen, kibice witają go gromkimi brawami. Enhebrator FC przeprowadza zmianę. W miejsce Pavlos Papageorgakos pojawia się Mitt Back, kibice witają go gromkimi brawami. Zmęczony Sebastian Veron schodzi z boiska żegnany brawami. W jego miejsce wchodzi rozgrzewający się już od dłuższego czasu Salvador Procopio. W 74 minucie, Feliciano Ibar decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Enhebrator FC, lecz Bonifacio Baumer zdołał ją wypiąstkować. Gdyby w 77 minucie Dries van Veldhuizen zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Enhebrator FC. Do piłki podszedł Salvador Procopio. 80 minuta meczu, Jaroslaw Pacholewski strzela, lecz Christian Bide rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Właśnie upłynęła 83 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Yavuz-Sultan Selim. Wspaniały rzut w prawą stronę i Christian Bide broni w trudnej sytuacji w 83 minucie meczu. Dries van Veldhuizen powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 90 minuta meczu. Dries van Veldhuizen uderza piłkę z niewiarygodną siłą, a ta ląduje w siatce tuż pod poprzeczką. Tego strzału nikt by nie obronił. 7-2. Właśnie upłynęła 93 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Gonzalo Berriotxoa. Jaroslaw Pacholewski znalazł trochę wolnego miejsca w 94 minucie i posłał piłkę w kierunku bramki drużyny 乂丨 爪ㄩ乇尺ㄒㄖ丂 千.匚.. Christian Bide był jednak na posterunku i rzucając się w prawą stronę zdołał obronić ten strzał. W 95 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Feliciano Ibar.