17 15 Rez H. Medardo       0.00
14 16 Nap 71' A. Mincho       0.50

El Monumental
Widzowie: 42 (Miejsca stojące: 32, Miejsca siedzące: 10, Miejsca dla VIPów: 0)
Tadeo Lesardo rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Goliath Pelusi znalazł się w doskonałej sytuacji w 11 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Rzut wolny dla drużyny Estación Q.. Rainer Nõmmeots podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Właśnie upłynęła 22 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Dráuzio Lima. 26 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny AC InmENZO 09-12-2018. Saturnino Acevedo będzie zagrywać piłkę. Właśnie upływała 29 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Goliath Pelusi. Yu Ling Xiang rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-1. Goliath Pelusi znalazł się w doskonałej sytuacji w 33 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wspaniały rzut w prawą stronę i Carsten Eckstein broni w trudnej sytuacji w 44 minucie meczu. Tadeo Lesardo powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny Estación Q. w 44 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Tadeo Lesardo. Carsten Eckstein rzucił się jednak w prawo i obronił go. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny AC InmENZO 09-12-2018. Piłkarze drużyny Estación Q. protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Saturnino Acevedo. Po pierwszej części meczu piłkarze obu drużyn zeszli do szatni z wynikiem remisowym. Zapewne trenerzy obu ekip będą chcieli zmotywować teraz swoich graczy do jeszcze lepszej gry.

W 52 minucie meczu Tadeo Lesardo strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Carsten Eckstein rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Szykuje się zmiana w drużynie Estación Q.. Boisko opuści Tadeo Lesardo, a w jego miejsce wprowadzony zostanie Paulinho Gonçalves. 58 minuta meczu. Daleki wyrzut piłki z autu wykonał Alexej Dragoun. Piłkę przejmuje Takeshi Bieberstein. Lucas Marques uprzedził zawodnika drużyny przeciwnej i przejął piłkę, po tym jak Javier Galsino wyrzucił ją z autu w 62 minucie. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 65 minucie Paulinho Gonçalves wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu AC InmENZO 09-12-2018. Carsten Eckstein nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 1-2!! Kibice drużyny AC InmENZO 09-12-2018 przecierają oczy ze zdumienia. W 68 minucie meczu Goliath Pelusi powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Yu Ling Xiang zdołał go obronić. W 70 minucie, Goliath Pelusi decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Estación Q., lecz Yu Ling Xiang zdołał ją wypiąstkować. Piłkarze rezerwowi drużyny AC InmENZO 09-12-2018 rozgrzewają się przy linii bocznej, swoją szansę dostanie Eustaquio Bazkoare. Z boiska zejdzie Lucas Marques. Trener drużyny Estación Q. przeprowadza zmianę. W miejsce zmęczonego już nieco Ziya Özcakir wprowadza Aurelio Mincho który na pewno ożywi grę zespołu. AC InmENZO 09-12-2018 przeprowadza zmianę. W miejsce Fabrizio Barreto pojawia się Niceto Frichoso, kibice witają go gromkimi brawami. Trener postanowił wprowadzić trochę ożywienia do gry dlatego decyduję się wprowadzić świeżego zawodnika. Zmęczony Angelito Di Maria. schodzi z boiska, zmienia go Eden Piot, który jest w pełni sił. Zamieszanie pod bramką drużyny Estación Q. wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł Klas Jansson i zagrał ją w pole karne. Wymarzona sytuacja dla drużyny AC InmENZO 09-12-2018 w 76 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Goliath Pelusi. Yu Ling Xiang rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gdyby w 83 minucie Niceto Frichoso zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gdyby w 85 minucie Goliath Pelusi zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 88 minuta meczu, Paulinho Gonçalves strzela, lecz Carsten Eckstein rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Niceto Frichoso znalazł się w doskonałej sytuacji w 95 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 95 minucie tego spotkania Niceto Frichoso wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Yu Ling Xiang nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-2. Dzisiejsze spotkanie pomiędzy AC InmENZO 09-12-2018 i Estación Q. zakończyło się remisem, Była to wyrównana walka pomiędzy drużynami tego samego potencjału, zatem mecz mógł się podobać.