Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

So What
Widzowie: 45 (Miejsca stojące: 35, Miejsca siedzące: 10, Miejsca dla VIPów: 0)
W 3 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Sebastian Käller. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Sebastian Käller był bliski celu w 5 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Kibice drużyny Kind of Blue przecierają oczy ze zdumienia. W 7 minucie meczu Zhuo Ke Le powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Dorival Freire zdołał go obronić. Bart Koekkoek wyrzucił krótko piłkę z autu w 8 minucie, ale Tonhão Rodrigues zdołał ją przejąć. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 9 minucie Sebastian Käller wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Premier FC. Dorival Freire nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 1-0!! Gdyby w 14 minucie Sebastian Käller zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Właśnie upływała 18 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Sebastian Käller. Dorival Freire rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 2-0. Gdyby w 22 minucie Burkhard Böck zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Kind of Blue przecierają oczy ze zdumienia. W 24 minucie meczu Sebastian Käller powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Dorival Freire zdołał go obronić. Kind of Blue przeprowadzi wymianę zawodników. Jonny Lagerberg czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Joel Gaxan. Wspaniały rzut w prawą stronę i Dorival Freire broni w trudnej sytuacji w 34 minucie meczu. Sebastian Käller powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gdyby w 35 minucie Sebastian Käller zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Erlin Haaland ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 36 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Wilhelm Galle mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Kibice drużyny Kind of Blue przecierają oczy ze zdumienia. W 42 minucie meczu Sebastian Käller powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Dorival Freire zdołał go obronić. W 44 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Premier FC. Wykonywał go Bart Koekkoek. W 45 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Joacim Hansson. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. W 47 minucie tego spotkania Sebastian Käller wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Dorival Freire nie dał rady zapobiec utracie bramki. 3-1. Do przerwy gospodarze prowadzą 3-1. Patrząc na purpurową twarz managera gości, można odnieść wrażenie, że w szatni czeka piłkarzy istna burza.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. Gabriel Fonseca rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. Gdyby w 54 minucie Sebastian Käller zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 57 minucie meczu Sebastian Käller strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Dorival Freire rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Kind of Blue. Do piłki podszedł Håkan Mild. 61 minuta meczu, Sebastian Käller strzela, lecz Dorival Freire rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 62 minucie Bart Koekkoek wyrzucił piłkę z autu, niestety zrobił to nieudolnie bo piłkę przejął Zhuo Ke Le. Wymarzona sytuacja dla drużyny Kind of Blue w 63 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Sebastian Käller. Dorival Freire rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 64 minucie Bart Koekkoek wyrzucił piłkę z autu na tyle niedokładnie, że Tonhão Rodrigues nie miał problemów z jej przechwyceniem. 70 minuta meczu. Erlin Haaland uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Kind of Blue. Wilhelm Galle puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 3-2. W 73 minucie meczu Sebastian Käller strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Dorival Freire rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Piłkarze rezerwowi drużyny Kind of Blue rozgrzewają się przy linii bocznej, swoją szansę dostanie Vincent Kellbom. Z boiska zejdzie Zhuo Ke Le. W drużynie Kind of Blue dochodzi do zmiany. Przy linii bocznej czeka Inge Ahlquist, dostaje ostatnie wskazówki od trenera i czeka aż zmęczony Jonny Lagerberg zejdzie z boiska. W 75 minucie meczu błąd w polu karnym popełnił obrońca drużyny Premier FC. Na jego szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Do piłki podszedł wykonawca stałych fragmentów drużyny Kind of Blue, Joacim Hansson. W 75 minucie Vincent Kellbom posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Dorival Freire miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać. Sebastian Käller znalazł się w doskonałej sytuacji w 76 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 77 minucie meczu spowodował, że Marcel Fonseca został upomniany żółtą kartką. Ładny strzał w 88 minucie oddał Sebastian Käller. Niestety minimalnie niecelny. 89 minuta meczu. Burkhard Böck uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Kind of Blue. Wilhelm Galle puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 3-3. W 94 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Kind of Blue. Wykonywał go Håkan Mild. Gdyby w 95 minucie Dudu Gaspar zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wyrównany i trzymający w napięciu mecz zakończył się zasłużonym remisem.