13 15 Rez D. Klovas       0.00
16 16 Rez A. Antanavičius       0.00

Mintis Arena
Widzowie: 50 (Miejsca stojące: 38, Miejsca siedzące: 11, Miejsca dla VIPów: 1)
Właśnie upływała 7 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Zeki İncel. Oliver Can rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-1. Refugio Vizcarreto znalazł się w doskonałej sytuacji w 10 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 26 minucie meczu błąd w polu karnym popełnił obrońca drużyny FK Mintis Vilnius. Na jego szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Do piłki podszedł wykonawca stałych fragmentów drużyny FK Užnemunė SLAVA UKRAINI, Enes Kartal. W 27 minucie meczu sędzia odgwizduje rzut rożny dla drużyny FK Užnemunė SLAVA UKRAINI. Refugio Vizcarreto uderzył piłkę z niesamowitą rotacją i Oliver Can musiał wyciągnąć się jak struna aby zapobiec utracie bramki. Właśnie upływała 30 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Tomas Danilevičius. Big Hands rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-1. W 37 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Aldas Galkus przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. W 43 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Aldas Galkus. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. 45 minuta meczu, Juninho Pernambucano strzela, lecz Oliver Can rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Drużyna FK Mintis Vilnius przegrywa do przerwy z drużyną FK Užnemunė SLAVA UKRAINI 1-2. Ciekawe co ich trener będzie miał im do powiedzenia w szatni. Zapewne będą to ostre słowa. Szykuje się gorąca rozmowa w szatni.

Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny FK Užnemunė SLAVA UKRAINI, którym był Juninho Pernambucano mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Zeki İncel znalazł się w doskonałej sytuacji w 53 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. W 56 minucie, Tomas Danilevičius decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny FK Užnemunė SLAVA UKRAINI, lecz Big Hands zdołał ją wypiąstkować. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Tomas Danilevičius na pewno zna odpowiedź. Tomas Danilevičius znalazł się w doskonałej sytuacji w 57 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Refugio Vizcarreto znalazł się w doskonałej sytuacji w 60 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 64 minucie meczu Tomas Danilevičius strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Big Hands rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! 65 minuta meczu. Juninho Pernambucano strzela, lecz Oliver Can rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Trener drużyny FK Mintis Vilnius daję szanse Sigitas Jakubauskas, który zastępuje Aldas Galkus. W 68 minucie Ernesto Tauro wyrzucił piłkę z autu, niestety zrobił to nieudolnie bo piłkę przejął Kęstutis Latoža. Tomas Danilevičius zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? Arūnas Pukelis był bliski celu w 72 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Gdyby w 73 minucie Zeki İncel zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 73 minucie Zeki İncel wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu FK Mintis Vilnius. Oliver Can nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 1-3!! Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny FK Užnemunė SLAVA UKRAINI. Piłkarze drużyny FK Mintis Vilnius protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Enes Kartal. 77 minuta meczu. Arūnas Pukelis uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny FK Užnemunė SLAVA UKRAINI. Big Hands puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 2-3. Isreal Rivas w 79 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, FK Mintis Vilnius. Arūnas Pukelis znalazł się w doskonałej sytuacji w 92 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Emocji w meczu było bardzo dużo i choć to zespół FK Užnemunė SLAVA UKRAINI zabiera ze sobą trzy punkty, gospodarze mogą być z siebie dumni. Drużyna FK Mintis Vilnius zagrała bardzo dobre spotkanie, jednak zabrakło im szczęścia. Na pewno poszukają go w kolejnym spotkaniu.