Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

Estádio Moleques
Widzowie: 32 (Miejsca stojące: 25, Miejsca siedzące: 7, Miejsca dla VIPów: 0)
Cesinha Alcântara rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. W 3 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Cesinha Alcântara przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Jonathan Quadros ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 7 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Dário Nóbrega mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Indywidualna akcja, na jaką zdecydował się gracz klubu Moleques AD, José Carlos Tinoco, w 11 minucie przyniosła skutek w postaci strzału na bramkę. Piłka otarła się o lewy słupek i znalazła się w siatce. Wynik 1-0. W 14 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Cesinha Alcântara przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Nando Campidelis w 18 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Moleques AD. W 23 minucie strzelał José Carlos Tinoco. Piłka minęła jednak w bezpiecznej odległości lewy słupek bramki. W 28 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Cesinha Alcântara przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Kibice drużyny Moleques AD przecierają oczy ze zdumienia. W 31 minucie meczu José Carlos Tinoco powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Rodolfo Moraes zdołał go obronić. Gdyby w 37 minucie Cesinha Alcântara zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 39 minucie meczu czerwoną kartkę zobaczył Cipriano Leite. Arbiter potraktował jego wślizg jako umyślny atak na nogi przeciwnika i drużyna Moleques AD gra od teraz w osłabieniu. W 39 minucie meczu sędzia odgwizduje rzut karny dla drużyny Moleques AD! Kompletnie zmylony Dário Nóbrega nie ruszył się z miejsca gdy w 42 minucie Kauan Vander wykonywał rzut karny. Mocno i precyzyjnie uderzona piłka minęła go z prawej strony i wylądowała w siatce. 1-1!Ładny strzał w 47 minucie oddał Cesinha Alcântara. Niestety minimalnie niecelny. Teraz obie drużyny mają czas na wymianę zdań z kolegami z drużyny. Pierwsza połowa na remis, ale mamy nadzieję zobaczyć jeszcze jakieś bramki w drugiej połowie.

Ramón da Cunha rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. W 51 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Cesinha Alcântara. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. W 53 minucie Ramón da Cunha zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Cesinha Alcântara nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 57 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Moleques AD, którym był Ramón da Cunha mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 63 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Jonathan Quadros przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. 65 minuta meczu, Sidnei Leite strzela, lecz Dário Nóbrega rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Moleques AD, którym był Ramón da Cunha mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 68 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Ramón da Cunha. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. W 81 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Moleques AD. Wykonywał go Nando Campidelis. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 83 minutach spędzonych na boisku Vito Ribeiro otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. W 84 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Malhadas FC. Wykonywał go Vito Ribeiro. Nestor Bastos znalazł się w doskonałej sytuacji w 87 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wspaniały rzut w prawą stronę i Dário Nóbrega broni w trudnej sytuacji w 88 minucie meczu. Cesinha Alcântara powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w lewą stronę i Dário Nóbrega broni w trudnej sytuacji w 89 minucie meczu. Jonathan Quadros powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 93 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Ramón da Cunha. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę.