14 14 Rez H. Ieberts       0.00
16 15 Rez D. van Baarle       0.00

The Camp No
Widzowie: 50 (Miejsca stojące: 38, Miejsca siedzące: 11, Miejsca dla VIPów: 1)
Riley Trotter rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. Wspaniały rzut w prawą stronę i Bryant Miles broni w trudnej sytuacji w 4 minucie meczu. Henrik Larsson powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w lewą stronę i Tadej Pogačar broni w trudnej sytuacji w 6 minucie meczu. Ladislao Gines powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 7 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Ruben Idelberger przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Kibice drużyny Decathlon Dudes przecierają oczy ze zdumienia. W 10 minucie meczu Ruben Idelberger powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Bryant Miles zdołał go obronić. Kibice drużyny Decathlon Dudes przecierają oczy ze zdumienia. W 11 minucie meczu Ruben Idelberger powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Bryant Miles zdołał go obronić. 13 minuta meczu. Riley Trotter strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Tadej Pogačar. Nie ma gola. 17 minuta meczu, Ruben Idelberger strzela, lecz Bryant Miles rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 19 minuta meczu, Xavier Salazar strzela, lecz Tadej Pogačar rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gdyby w 19 minucie Xavier Salazar zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Ruben Idelberger ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 21 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Bryant Miles mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Riley Trotter ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 23 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Tadej Pogačar mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wspaniały rzut w lewą stronę i Tadej Pogačar broni w trudnej sytuacji w 23 minucie meczu. Riley Trotter powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Henrik Larsson znalazł się w doskonałej sytuacji w 25 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wspaniały rzut w prawą stronę i Bryant Miles broni w trudnej sytuacji w 26 minucie meczu. Henrik Larsson powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Ruben Idelberger ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 31 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Bryant Miles mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Ruben Idelberger przeprowadza wspaniały rajd w 31 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Creekers i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Bryant Miles zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Decathlon Dudes! Wymarzona sytuacja dla drużyny Decathlon Dudes w 35 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ruben Idelberger. Bryant Miles rzucił się jednak w prawo i obronił go. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Henrik Larsson na pewno zna odpowiedź. Henrik Larsson znalazł się w doskonałej sytuacji w 39 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Creekers. Piłkarze drużyny Decathlon Dudes protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Uku Karju. 47 minuta meczu. Henrik Larsson uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Creekers. Bryant Miles puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-2. Nieoczekiwanie drużyna Creekers przegrywa po pierwszej połowie na własnym terenie. Gracze Decathlon Dudes z pewnością wierzą, że wynik 0-2 można obronić w drugiej części spotkania i wywieźć komplet punktów.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Henrik Larsson. Kibice drużyny Creekers przecierają oczy ze zdumienia. W 53 minucie meczu Xavier Salazar powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Tadej Pogačar zdołał go obronić. Leevi Kampman w 54 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Creekers. Xavier Salazar ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 57 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Tadej Pogačar mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gdyby w 64 minucie Xavier Salazar zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Piękną akcję przeprowadził zespół Creekers. Xavier Salazar zaprzepaścił świetną okazję posyłając piłkę daleko w trybuny. Xavier Salazar nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Saverio Vistruario. 69 minuta meczu, Riley Trotter strzela, lecz Tadej Pogačar rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Decathlon Dudes. Piłkarze drużyny Creekers protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Temelko Chukov. Trener drużyny Creekers przeprowadza zmianę. W miejsce zmęczonego już nieco Veniamin Tziortzopoulos wprowadza Tony Hare który na pewno ożywi grę zespołu. Właśnie upłynęła 75 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Temelko Chukov. 76 minuta meczu, Riley Trotter strzela, lecz Tadej Pogačar rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Saverio Vistruario znalazł się w doskonałej sytuacji w 80 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Kibice drużyny Creekers przecierają oczy ze zdumienia. W 83 minucie meczu Ladislao Gines powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Tadej Pogačar zdołał go obronić. Wymarzona sytuacja dla drużyny Decathlon Dudes w 85 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Henrik Larsson. Bryant Miles rzucił się jednak w lewo i obronił go. Kibice drużyny Decathlon Dudes przecierają oczy ze zdumienia. W 89 minucie meczu Henrik Larsson powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Bryant Miles zdołał go obronić. Kibice drużyny Creekers przecierają oczy ze zdumienia. W 96 minucie meczu Saverio Vistruario powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Tadej Pogačar zdołał go obronić. Mecz był bardzo wyrównany i ciężko jest wskazać stronę przeważającą. Jednak to drużyna Decathlon Dudes wykazała się w tym meczu lepszą skutecznością i to ona schodzi z boiska bogatsza o zwycięstwo. Zawiedzeni kibice drużyny Creekers opuszczają boisko.