49 15 Cse. E. Cociubei       0.00
50 16 Cse. D. Zbereanu       0.00

Stadionul Municipal
Nézőszám: 40 (Állóhely: 31, Ülőhely: 9, VIP páholy: 0)
Gyönyörû idõ várta a mérkõzõ feleket ezen a szép napon, a játékvezetõ sípjele után Filip Paulescu végezte el a kezdõrúgást. Rareș Stanomir (Kobra TEAM) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Filip Paulescu éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 4. percében. A mérkõzés 16. percében egy kapu elõtti kavarodás után Kobra TEAM szöglet következett. Emilian Răduța sétált a szögletzászlóhoz, hogy elvégezze a sarokrúgást. Egy ütközés nyomán a sértett FC Steaua Pildesti szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 17. percében. Traian Roşu hatalmas lövést eresztett meg. 18. perc: King King kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Isac Cozmâncă remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. 19. perc: Constantin Bojincă szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. 20. perc: Traian Roşu rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. 22. perc: Filip Paulescu takarásból váratlanul kapura tüzelt, Rareș Stanomir (Kobra TEAM) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Dorin Neculuță (FC Steaua Pildesti) javára a mérkõzés 29. percében. Rareș Stanomir szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Moise Chesaru által a mérkõzés 35 percében kapura küldött lövést. Rareș Stanomir (Kobra TEAM) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Traian Roşu éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 37. percében. 41. perc: Constantin Bojincă hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Isac Cozmâncă már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. Filip Paulescu a játékidõ 43. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. Rareș Stanomir szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Moise Chesaru által a mérkõzés 45 percében kapura küldött lövést. Az öldöklõ küzdelemben kiharcolt elsõ félidei döntetlent követõen a játékosok az öltözõben pihentek, készülve a második félidõre.

52. perc: Rareș Stanomir nem tudta megakadályozni, hogy a kapu felé tartó labda átjusson a gólvonalon, és ezáltal 0-1 arányban módosuljon az eredmény. Rareș Stanomir (Kobra TEAM) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Filip Paulescu éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 58. percében. King King gólt szerzett, 1-1. A meccs 60. percének történése volt, a lapos lövés megpattant a védõkön, majd Isac Cozmâncă kezein is túljutva a gólvonal mögé vánszorgott. King King nem tétovázott, amikor a találkozó 63. percében lövõhelyzetbe került, hanem megcélozta a kapu bal oldalát. A jó ütemben vetõdõ FC Steaua Pildesti kapus azonban hatástalanítani tudta a nem túl erõs lövést. Nem a 66. perc volt az, amikor Rareș Stanomir megmutatta tehetségét. Ennek Moise Chesaru (FC Steaua Pildesti) volt az oka, hiszen csapattársával háríthatatlan helyzetet alakítottak ki, az ellenfél kapusát összezavarva: 1-2. 70. perc: távoli lövési kísérletet láthattunk Constantin Bojincă részérõl. A labda a kapu jobb oldala felé tartott, Isac Cozmâncă jó helyezkedése révén minden különösebb erõfeszítés nélkül felszedte a játékszert. King King nem tétovázott, amikor a találkozó 76. percében lövõhelyzetbe került, hanem megcélozta a kapu bal oldalát. A jó ütemben vetõdõ FC Steaua Pildesti kapus azonban hatástalanítani tudta a nem túl erõs lövést. A vérmesebb FC Steaua Pildesti szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 81 eltelt percet követõen. Traian Roşu szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. A meccs 86. percében Mugurel Curea begyûjtött egy felesleges sárga lapot, miután sikertelenül próbálta megtéveszteni a bírót. A felháborodott FC Steaua Pildesti szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Kobra TEAM javára 86 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Mugurel Cureat durva szabálytalanságáért. A találkozó 87. percében ajtó-ablak helyzet tárult Costin Iorgu elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Rareș Stanomir lábában. 88. perc: Constantin Bojincă hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Isac Cozmâncă már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. Filip Paulescu elkésett becsúszó szerelése nyomán telibe találta a kiugró Kobra TEAM játékos sípcsontját, aki ezt követõen fájdalomtól eltorzult arccal fetrengett a földön. A játékvezetõ a sípjába fújt, és sárga lapot adott a szabálytalankodónak. Filip Paulescu hiába mentegetõzött és próbálta feltámogatni a földrõl az ellenfelét. A mérkõzés 91. percében egy FC Steaua Pildesti szabadrúgásra került a sor, Filip Paulescu készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. Cristian Fința remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 93. percében. Minden bizonnyal gól születhetett volna a mérkõzés 93. percében, ha Emilian Răduța jobban koncentrál. Rácsapott a védõk között pattogó labdára, és Isac Cozmâncă fölött kapura emelt. Csak kicsit számolta el magát, így viszont csak a felsõ lécet találta el. Amikor a játékvezetõ lefújta a meccset, a hazai szurkolók csalódottan távoztak, beletörõdve, hogy a vendég FC Steaua Pildesti nagy küzdelemben bekasszírozta az idegenbeli gyõzelmet.