27 15 Rez P. Cesario       0.00
25 16 Nap 93' C. Ezkerra       1.72

El Patio de su Casa
Widzowie: 36 (Miejsca stojące: 28, Miejsca siedzące: 8, Miejsca dla VIPów: 0)
Arsenio Esquipula rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Wymarzona sytuacja dla drużyny Timo! w 6 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Lucio Franco. Everardo Mingo rzucił się jednak w lewo i obronił go. Wymarzona sytuacja dla drużyny C. A. Potrero w 10 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ismael Lehior. Elpidio Amor rzucił się jednak w prawo i obronił go. Kibice drużyny C. A. Potrero przecierają oczy ze zdumienia. W 10 minucie meczu Ismael Lehior powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Elpidio Amor zdołał go obronić. W 12 minucie meczu Abelardo Arotza zachował się strasznie nieodpowiedzialnie. Za swoje głupie zagranie otrzymał czerwoną kartkę i naraził swój zespół, Timo!, na osłabienie. Zawodnik drużyny C. A. Potrero nieomal rozdarł koszulkę napastnika drużyny Timo!. Nie umknęło to uwadze sędziego, a że działo się to w polu karnym, to będziemy świadkami "jedenastki" dla drużyny Timo!! W 14 minucie meczu wspaniały rajd przeprowadził Rosendo Santo. Minął w pełnym biegu dwóch obrońców i w sytuacji sam na sam uderzył piłkę z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza drużyny Timo!. Elpidio Amor był bez szans. 0-1. Gdyby w 17 minucie Ismael Lehior zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 17 minucie spotkania, Ismael Lehior nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na obronę. Z najbliższej odległości, w zamieszaniu podbramkowym skierował piłkę do siatki. Elpidio Amor miał ją już na prawej rękawicy ale strzał był zbyt mocny. 0-2. Paolo Nofre w 20 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, C. A. Potrero. 22 minuta meczu, Ismael Lehior strzela, lecz Elpidio Amor rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 23 minucie meczu drużyna C. A. Potrero wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Rosendo Santo. W 24 minucie rzut rożny dla zespołu C. A. Potrero. Severo Diaz ładnie złożył się do strzału. Jednak piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką. Rzut wolny dla drużyny Timo!. Pastor Marko podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Właśnie upłynęła 27 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Pastor Marko. W 28 minucie, Ismael Lehior decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Timo!, lecz Elpidio Amor zdołał ją wypiąstkować. W 29 minucie meczu obrońca drużyny Timo! nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Rosendo Santo. Zamieszanie pod bramką drużyny Timo! w 34 minucie meczu. Do piłki dopada Ismael Lehior i strzela przy lewym słupku. Elpidio Amor z najwyższym trudem łapie piłkę. W 37 minucie meczu rzut wolny dla ekipy C. A. Potrero. Wykonywał go Paolo Nofre. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Ismael Lehior na pewno zna odpowiedź. Wymarzona sytuacja dla drużyny C. A. Potrero w 40 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ismael Lehior. Elpidio Amor rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Ismael Lehior może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Po pierwszej połowie gospodarze przegrywają ku niezadowoleniu swoich kibiców 0-2. Druga połowa zapowiada się pasjonująco i należy oczekiwać wspaniałego widowiska, tym bardziej, że purpurowa twarz managera Timo! sugeruje ostrą wymianę zdań w szatni.

53 minuta meczu. Ismael Lehior strzela, lecz Elpidio Amor rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Ismael Lehior ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 53 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Elpidio Amor mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice.Ładny strzał w 56 minucie oddał Lucio Franco. Niestety minimalnie niecelny. Wymarzona sytuacja dla drużyny C. A. Potrero w 61 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Cleto Txindoki. Elpidio Amor rzucił się jednak w prawo i obronił go. Właśnie upłynęła 67 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Cipriano Stanislao. Ismael Lehior strzelał w 70 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Wspaniały rzut w lewą stronę i Elpidio Amor broni w trudnej sytuacji w 77 minucie meczu. Ismael Lehior powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 80 minucie meczu rzut wolny dla ekipy C. A. Potrero. Wykonywał go Enzo Lucero. Kibice drużyny Timo! przecierają oczy ze zdumienia. W 83 minucie meczu Lucio Franco powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Everardo Mingo zdołał go obronić. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Timo!. Do piłki podszedł Cristo Piarres. W miejsce bardzo zmęczonego Ismael Lehior wchodzi Clemente Ezkerra. Świeża krew na pewno dobrze wpłynie na C. A. Potrero. 93 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Timo!. Cristo Piarres będzie zagrywać piłkę. Drużyna Timo! schodzi z boiska pokonana po bardzo zaciętym meczu. Obie drużyny rzuciły na szalę wszystkie swoje umiejętności i minimalnie lepsza okazała się drużyna C. A. Potrero. Mecz mógł się podobać!