Incorrect username or password

 
20-05-2022 12:16
|
Season 82 · Week 7 · Day 46
|
Online: 2 156

Football

Football » Polski » Rozmowy ManagerZone

Ilość aktywnych użytkowników MZ

Badge image


Zainspirowany rozmową na forum o spadającej popularności MZ, postanowiłem zrobić tabelkę, która pokaże ile graczy obecnie jest aktywnych. Dane dotyczą liczby uczestników w tych dwóch pucharach. Brałem pod uwagę turniej, który odbywał się mniej więcej w środku roku.

Szczytem w Polskim MZcie był rok 2009, ale był to taki skok, że nie uznałem tych danych za miarodajnych i za 100% czyli wartość maksymalną wyznaczyłem 2010 rok. Jak widać Polska idzie mniej więcej równo za światem i aktywność ze szczytu spadła do 43-44%. Jednak od 5 lat wszystko się utrzymuje. Wydaje się, że to są właśnie starzy wyjadacze, którzy grają w grę od lat. Zobaczcie też ile musimy więcej płacić PT przez ostatnie sezony, gdzie liczba użytkowników jest stała (choć w Polsce spadła). Więc twórcom raczej żyje się dobrze :D
Views: 243 Posts: 51
Previous
Page 1 2
 
Reply
Last Message

Odp: Ilość aktywnych użytkowników MZ

Badge image
Sił leży w ludziach :) jak dla mnie dobrym rozwiązaniem byłby system gratyfikacji poleceń. Tyle ze zaraz znalazłby się jegomość który znajdzie luki i będzie oszukiwać. Ale jest to najtańszy i najprostszy sposób znalezienia nowych graczy, każdy ma kolegów (chyba XD)
Previous
Page 1 2